Jump to content
Dogomania

Poczwarkowo-gordonkowa galeria czyli Kudłata Dama Tina i Merida Waleczna


Talia

Recommended Posts

Adresówki i zabawka już wysłana. Czekam jeszcze na info od obroży. Jestem ciekawa czy kaganiec będzie w miarę pasował, chce żeby miała luźny, jak najmniej wadzący. Na razie zamówiłam plastika z trixie, za jakieś 15zł był, jak urośnie to pewnie weźmiemy basketa. Fizjolog przy tak energicznym psie, któremu brak koordynacji dupa-ręka to gwarantowane uszkodzenia kolana i złamany nos. 

Na razie nic nie wydaje. 
Wczoraj podjęłam decyzje, że do Kielc jednak nie jedziemy, za to 23.11 będziemy w Bydgoszczy na krajówce i to chyba ostatnia wystawa w tym roku. 
 

Link to comment
Share on other sites

Nie było dużej świnki, będzie hipcio. 
Adresówki wzięłam ze szkła akrylowego, wszyscy je chwalą, więc zobaczymy. Podobno są cichsze niż metalowe ;) 
Nasze Furtagi maja się dobrze tylko w 50%. Te Tiny wyglądają bardzo dobrze, mają tylko nieliczne zadrapania od obijania się o kółeczko i zacisk w obroży, za to Meridowe mają już nieźle przeoraną dziurkę do wpinania kółeczka. Jest o połowę węższa niż była.  :lookarou:

Link to comment
Share on other sites

Witamy! 

Mam wyrzuty, bo wczoraj zamówiłam jeszcze dwa SuperDogi... 
Ale to dlatego, że zrezygnowałam z wystawy w Kielcach, potem wymyśliłam sobie, że chociaż pojadę 18-19 do Poznania i pokibicuje, ale wczoraj okazało się, że mam kursy laboratoryjne 18stego. Niby nic na tej uczelni jeszcze nie ogarneli, ale już psują ludziom plany  :madgo:

Link to comment
Share on other sites

Hipcio jeszcze nie przetestowany. W pt mam jechać do Meridki.

Jak to skąd, nie jem i chodzę w szmatach :D 

Dziś poszłam do plazy po spodnie, ale nic mi się nie podobało i przy okazji weszłam do TK Maxa... akurat Kong Ballistic był w promocji za 15zł, więc go zaadoptowaliśmy. 

Link to comment
Share on other sites

Jak to skąd, nie jem i chodzę w szmatach :D 

Dziś poszłam do plazy po spodnie, ale nic mi się nie podobało i przy okazji weszłam do TK Maxa... akurat Kong Ballistic był w promocji za 15zł, więc go zaadoptowaliśmy. 

 

:laugh2_2:

Za to psy jedzą b. drogą karmę i obroże na każdy dzień tygodnia inną :siara:

 

Kto spodziewałby się takiej promocji. Grzechem byłoby nie wziąć.

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem powinno być tak, że każdy opiekuje się mniejszym i bardziej potrzebującym. Tak więc ja rozpieszczam pieski i świnki, a mnie powinni chłopak, rodzice i dziadkowie. Tym ostatnim wychodzi to najlepiej. 

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem powinno być tak, że każdy opiekuje się mniejszym i bardziej potrzebującym. Tak więc ja rozpieszczam pieski i świnki, a mnie powinni chłopak, rodzice i dziadkowie. Tym ostatnim wychodzi to najlepiej. 

 

Ej to jest myśl! Zaaaajeb**** myśl :lol:

Hahaha powinni :D

Link to comment
Share on other sites

Przyszły dziś adresówki i... już poszła reklamacja.
Zamówiłam dla każdej po jednej przeźroczystej i jednej zielonej, gratis miały być dwie przeźroczyste. 
Zamiast zielonych, mimo tego że zapisałam również numer koloru przyszły ciemnozielone, nie podoba mi się to bo brałam je specjalnie do obróżek. 
Jedna przeźroczysta jest uszkodzona, widać nóż się omsknął przy wycinaniu szkła. 
A na dodatek do 6 adresówek dostałam tylko dwa kółeczka, rozumiem jakby były 4, bo do gratisowych nie muszą dawać, chociaż byłoby to wskazane. 
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...