Jump to content
Dogomania

Poczwarkowo-gordonkowa galeria czyli Kudłata Dama Tina i Merida Waleczna


Talia

Recommended Posts

[quote name='Yuki_']Talia, wrzucaj film do windowsa live move makier i tam wycisz ;)
Ja tak robię jak są komentarze i jest spoko[/QUOTE]
Chyba będę tak robić :) Bo TŻ trochę poniosło. :evil_lol:

[quote name='Izabela124.']Też będę we Włocławku :)

Gratuluję wyników w Sopocie!

[URL]https://lh4.googleusercontent.com/-m0JjgjpYVMY/U_s0UdgMyOI/AAAAAAAAB6k/KzbDRacT6fs/w830-h577-no/10622253_811426912224557_630985064_n.jpg[/URL] super :)[/QUOTE]

Znajdź nas koniecznie :)
Dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

Skok bez zahamowań ,rewelacja :loveu:

Pod tym względem zauważyłam że gordony są bardziej porywcze - Wald wprawdzie rzuca się do wody, ale takiego skoku ,czuję, ze by nie wykonał nim wody nie sprawdzi. Kiedyś miał okazję zmierzyć się z gordonami i rezultat był taki że każdy jeden gordon rzucił się na nieznaną wodę bez zastanowienia, a pointery jak dupy stały, dopiero jak weszły i pobrodziły to była mowa o skokach, ale i tak szło im to marnie.
A szkoda bo mi się marzy takie zdjęcie w locie:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']Skok bez zahamowań ,rewelacja :loveu:

Pod tym względem zauważyłam że gordony są bardziej porywcze - Wald wprawdzie rzuca się do wody, ale takiego skoku ,czuję, ze by nie wykonał nim wody nie sprawdzi. Kiedyś miał okazję zmierzyć się z gordonami i rezultat był taki że każdy jeden gordon rzucił się na nieznaną wodę bez zastanowienia, a pointery jak dupy stały, dopiero jak weszły i pobrodziły to była mowa o skokach, ale i tak szło im to marnie.
A szkoda bo mi się marzy takie zdjęcie w locie:roll:[/QUOTE]
Jak rozmawiam z właścicielami gordonów to też nie zawsze lubią pływać, niektóre tylko brodzą. Meri też czasem się zastanawia, ale jak ma humor to skacze jak na filmiku. Czasem jak jej rzucę z brzegu to też leci pomostem :D

[quote name='Joann']ohoho jaki skok;] przyniosła zabawkę później?

Moje też lubią skakać z pomostu[/QUOTE]
Przyniosła, do rączki nie oddała, ale pod nogi położy ;)

Link to comment
Share on other sites

Zgłosiłam nas jeszcze na wystawę do Wrocławia... długa droga przed nami :cool1:

Dziś dziewczyny pierwszy raz razem się bawiły. Tina oczywiście cały czas musiała warczeć :loveu: Nadal szarpie się jak ostatnia pipa, nawet nie potrafi dobrze złapać szarpaka futerkowego. Jednak podziwiam ją za to, że w ogóle złapała zabawkę, która Meri miała w pysku. Po tym jak widziałam ją biegającą ze zużytym tamponem w pysku trochę bardziej mi obrzydła :D

[IMG]https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/q81/p526x296/10685382_737857862917500_7718258490733374421_n.jpg?oh=60e0826599bf7e8ce3fb36bb4250429d&oe=546F361E[/IMG]

Tak się pochwalę jeszcze, że wczoraj Merisia jadła sobie spokojnie kupę w ogrodzie, gdy nagle usłyszała jak Tinka szczeka w domu. Pędem przybiegła zobaczyć co się dzieje i z wrażenia zostawiła kupę na podłodze. Zanim się zorientowała gdzie ją zostawiła to zła pani chciała już ją posprzątać. Szturchała więc psinka pańcie pyskiem w plecki żeby tego nie zrobiła... Jednak pańcia chyba nie lubi szturchania w plecy, bo pies wylądował w klatce. A pańci koszulka w praniu... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Przed Wrockiem jeszcze Włocławek w tą niedziele ;) Korzystam póki mamy wakacje i jestem z małą. Potem tylko Bydgoszcz w październiku i przerwa.

Swoją drogą kocham moje suki. Zrozumiały, że pani ma kaca i też postanowiły zrobić sobie dzień lenia leżąc do góry brzuchami :) Oczywiście wieczorem długi spacer, jutro rano kolejny, potem kąpanie, podróż do Torunia i już nie ma brudzenia się przed show. ;) A po wystawie to już sobie znajdziemy rozrywki :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Co tu się porobiło. Zupełnie nie ogarniam tej dogomanii, nie wiem gdzie mam subskrypcje, chwile mi zajmie zanim Was poodwiedzam. 
Na wystawie nasza konkurencja nie przyjechała niestety. Meri dostała piękny opis, sędzina gratulowała nam wyboru szczeniaka. Mała zachowywała się całkiem dobrze, dopiero w dzień wystawy uświadomiłam sobie, że nic nie ćwiczyłam. Stres sporo mniejszy niż przy pierwszej, więc wrzuciłam trochę na luz, na szczęście dałyśmy radę.  
Następna dopiero we Wrocławiu 28 września i znowu będziemy same w klasie. 
Zamówiłam już klatkę materiałową na wystawy i do pociągu, może tym razem nie będzie po mnie skakać pół podróży  :laugh2_2: 
W Toruniu zaliczyliśmy wiele spacerków ze znajomymi psiarzami, przejrzę zdjęcia TŻ z tel i coś wrzucę. Tuż przed wyjazdem zahaczyliśmy jeszcze o magazyn Planet Pet Society i zaopatrzyliśmy się w zapas smakołyków. Wreszcie nasza psia szafka nie jest pusta. Standardowo wzięliśmy liofilizowanego kurczaka, którego Tina uwielbia, a na wypróbowanie suszoną jagnięcinę, kurczaka z dorszem, marchewkę z kurczakiem a do tego płucka suszone i nasze ulubione kabanosy (wołowy pachnie lepiej niż te ludzkie)  :megagrin: 

Zapomniałabym dodać, że wróciliśmy do domu przed 3 w nocy. Zrealizowaliśmy nasz piękny plan pt wyjdziemy z nią o 3 to do 9 da nam pospać". Prawie się udało. 
O piątej nad ranem mojego chłopaka obudził dźwięk rzygającego psa, zerwał się z łóżka i starał się ją przesunąć z dywanu na panele. Po zapaleniu światła okazało się, że nie miało to najmniejszego sensu. Był to już czwarty rzyg na dywanie, wszystkie równe i okrągłe. Dodatkowo dwa na pościeli.  :siara: 
Posprzątaliśmy dywan, zamoczyłam pościel, kołdrę wywaliłam na balkon. Rano zrobiłam pranie, spakowaliśmy się i wróciliśmy do Łobza. Czekam na telefon od mamy co ma zrobić z obrzyganą kołdrą.  :loveu: Ochrzan na odległość się nie liczy  :lookarou: 
Najwyżej TŻ z okazji początku roku akademickiego kupi mi nową, na razie tam nie śpię więc wszystko mi jedno. 
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...