Jump to content
Dogomania

Poczwarkowo-gordonkowa galeria czyli Kudłata Dama Tina i Merida Waleczna


Talia

Recommended Posts

[quote name='Talia']agutka, tak jak pisałam szukamy głównie w Pobierowie/Rewalu. Tylko chciałabym coś tańszego niż domek 4os za 480zł :roll:

Taaa aniołki, jeden ten aniołek narysował mi wczoraj półkole z tyłu na udzie. Nie wiem czy powinnam chodzić w stroju na plaży, bo wyglądam jak po walce z tygrysem.[/QUOTE]
One są niewinnne! To na pewno twoja wina! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Molowe']Ale super :loveu: Woda jest co prawda bardzo "orzeźwiająca" ale pogoda w tym roku nad morzem jest super więc myślę,że będziecie się dobrze bawić :D[/QUOTE]
Mi zimna woda nie straszna, ja z tych co nawet w maju się kąpią w morzu ;) Żeby tylko suka mi nie zamarzła :D

[quote name='marta1624']One są niewinnne! To na pewno twoja wina! :D[/QUOTE]

Muszę popracować nad sobą. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

no i jestem! :D cześć

odnośnie pływania, to nie martwcie się - nasza psia przyjaciółka Neska została idiotycznie "nauczona" pływania pt. "wepchnij psa do wody", miała traumę i nie chciała nawet moczyć łap, aż nagle przyszło samo, że zaczęła włazić do wody i to głęboko ;) za moim Patrykiem raz wbiegła no i tak zostało, ogarnęła, że fajnie,chłodno - myślę, że duża część psów się sama zdecyduje jeśli zobaczą psich kumpli w wodzie ;)

Link to comment
Share on other sites

haha, to jest niezłe, zawsze jak czytam o tym księżniczkowaniu to mnie to bawi okrutnie :D
Pat też jest taką trochę królewną, oczywiście jedzenie nie podchodzi pod te wymogi :diabloti: i nawet zwrócone z czyjegoś żołądka jest wciąż całkiem ok :grin: ale z wodą ma podobnie, jeśli jestem u rodziców tż-ta i przyniosę wiadro wody labradorowi i Patrykowi, to lab leci pierwszy się napić, chłepcze jak prosiak i rozlewa naokoło, później moczy w tym wiadrze mordę a jak się zmieści to i łapy, po czym Patryk zziajany i zgrzany wącha tę wodę z pogardą i ewentualnie raz poliże taflę, ale w większości przypadków muszę dolać nowej,bo uschnie, a nie tknie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

A i tak najlepsze jest uciekanie Tiny przed zabawkami. Sporo zabawek które kiedyś należały do Tiny teraz są Meridy (Tina raczej nie niszczy). Po użytkowaniu ich przez Meridę, Tina ucieka jak od nich jak diabeł od święconej wody. Dosłownie, nawet nie może leżeć w bliskiej odległości od niej bo zwiewa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']A i tak najlepsze jest uciekanie Tiny przed zabawkami. Sporo zabawek które kiedyś należały do Tiny teraz są Meridy (Tina raczej nie niszczy). Po użytkowaniu ich przez Meridę, Tina ucieka jak od nich jak diabeł od święconej wody. Dosłownie, nawet nie może leżeć w bliskiej odległości od niej bo zwiewa.[/QUOTE]
Tina jest genialna, nie znam takiego psa :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...