Jump to content
Dogomania

Poczwarkowo-gordonkowa galeria czyli Kudłata Dama Tina i Merida Waleczna


Talia

Recommended Posts

[quote name='*Monia*']Szczery uśmiech :evil_lol:

Ja daję swoim oliwę z oliwek, algi i czasem tran. Dobry jest też olej z łososia ale śmierdzi rybą :p[/QUOTE]
O tak, ja daję olej z łososia dość często i ten zapach trzeba przeboleć ;) A na algi się czaję już długo, ale jakoś kupić nie ma kiedy :D

Link to comment
Share on other sites

[url]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/10518633_715265071843446_3357383497968339596_n.jpg[/url] piękna mała :loveu:

[url]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/p526x296/10489884_716096671760286_5293607996655977733_n.jpg[/url] jaka urocza :evil_lol: :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Dziękujemy wszystkim za wizytę. Jutro nadrobię zaległości w Waszych galeriach.

Monia, jakie algi dajesz?
Olej z łososia chętnie jedzą Wasze psiaki?[/QUOTE]

Witam się w galerii :)

Moje olej miały ten z brita - z wyciskaczem, piły prosto z butelki :lol:

Link to comment
Share on other sites

Takie mamy algi:
[IMG]http://i-zoologiczny.pl/environment/cache/images/150_150_productGfx_1220615ad868aa666fbc073d517f6ac1.jpg[/IMG]


Oleju rybnego u mnie chyba Shina nie chciała, do zjadania tranu też ją muszę namawiać. Algolith jako tako im przechodzi jak posypię nim jedzenie. Tylko to nie jest proszek a takie drobne zielone kawałki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Dziękujemy wszystkim za wizytę. Jutro nadrobię zaległości w Waszych galeriach.

Monia, jakie algi dajesz?
Olej z łososia chętnie jedzą Wasze psiaki?[/QUOTE]

U mnie tran nie za bardzo chce iść, ale olej z łososia wciąga :D Na początku jak dodałam to było takie "pani, to śmierdzi, nie chce!" ale po jednym "liźnięciu" teraz szamie każdą ilość ;)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie też chce ten z Brita zamówić, najbardziej opłaca się litrowy bo jest tylko 10zł różnicy między nim a 0,5. Tylko ile można go przetrzymywać i czy musi być w lodówce?
Nad algami też się zastanowię, może dorwę gdzieś w dobrej cenie.

Link to comment
Share on other sites

Powiem Wam tyle... chyba jestem martwa.
Własnie policzyłam co kupiłam przez ostatni miesiąc dla psiaków.
*preparat na stawy
*2 obróżki rogza
*snoody dla małej
*gwizdek Acme
*identyfikatory furkidz
*2 obroże foresto
*2 palety puszek lukullus 800gx6
*konga wubbe water
*2 paczki ciasteczek Yummeez
*Crackle ball i 2 kości gumowe z zooplusa
*0,5kg żwaczy
*ringówkę
*szampon Botaniqa
*chusteczki do czyszczenia uszu
*szczotka maxipin
*2 duże worki karmy
*pojemnik na karmę
*smycz FurTeam (kóra jeszcze nie przyszła)

I z przed chwili olej z łososia brit care i proszek flawitol na sierść.

Odchodzę z dogomanii.

Link to comment
Share on other sites

No przecież to są rzeczy niezbędne! Pies bez obrozy? a jak sie zgubi? Identyfikator koniecznie musi byc! Foresto? A jak kleszcz?! Karme też musi miec! Przecież nie będzie wżerac byle czego! ( dodaj jeszcze jakis maślany wzrok jakby sie patrzył jak na wariatkę ;p )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Cotta']No przecież to są rzeczy niezbędne! Pies bez obrozy? a jak sie zgubi? Identyfikator koniecznie musi byc! Foresto? A jak kleszcz?! Karme też musi miec! Przecież nie będzie wżerac byle czego! ( dodaj jeszcze jakis maślany wzrok jakby sie patrzył jak na wariatkę ;p )[/QUOTE]
I tak już patrzy jak na wariatkę. I cała jego rodzina też. I współpracownicy, bo wszystko zamawiam do jego pracy.

Link to comment
Share on other sites

W następnym miesiącu nie wydaje na nic innego oprócz gryzaków i ciastek. A tak to wszystko przeznaczam na nasz wyjazd nad morze :loveu:
Zawsze o tym marzyłam. Ja, TŻ i psyyyy :sweetCyb:

Od wczoraj ćwiczyłam z Meri wchodzenie do ogrodowego basenu. Wczoraj tylko za smakołykami wchodziła, dziś bez zastanowienia ratuję z wody swoją wubbe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Właśnie też chce ten z Brita zamówić, najbardziej opłaca się litrowy bo jest tylko 10zł różnicy między nim a 0,5. Tylko ile można go przetrzymywać i czy musi być w lodówce?
Nad algami też się zastanowię, może dorwę gdzieś w dobrej cenie.[/QUOTE]

Ja trzymałam na szafce, z tym że miałam tylko 0,5 l na 3 psy zawsze, więc schodził dość szybko. Na pewno opis będzie na opakowaniu :)

Link to comment
Share on other sites

Szalona jesteś, faktycznie kupiłaś same niezbędne rzeczy :p
A co do smakołyków, taniej wychodzi zrobienie samodzielnie ciasteczek no i masz pewność co tam jest ;)

Jeeeej, super że marzenia się spełniają, miłego wypadu! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Cotta']Zabierzcie mnie ze sobaaaaaaaaa:placz:[/QUOTE]
Zapraszamy! Jak będę wiedziała kiedy jade to dam znać ;)

[quote name='*Monia*']Ja też chcę jechać stopy w morzu zamoczyć :placz:
ale może we wrześniu mi się uda wyjechać na parę dni.[/QUOTE]
Ja może we wrześniu też pojadę. Mam taką cichą nadzieje, że TŻ zabierze mnie na urodziny.

[quote name='Luzia']Ja trzymałam na szafce, z tym że miałam tylko 0,5 l na 3 psy zawsze, więc schodził dość szybko. Na pewno opis będzie na opakowaniu :)[/QUOTE]
Wg wyliczeń starczy mi na niecałe 2mc, myślę że to nie za długo.

[quote name='Ty$ka']Szalona jesteś, faktycznie kupiłaś same niezbędne rzeczy :p
A co do smakołyków, taniej wychodzi zrobienie samodzielnie ciasteczek no i masz pewność co tam jest ;)

Jeeeej, super że marzenia się spełniają, miłego wypadu! :D[/QUOTE]

Właśnie myślę nad zrobieniu samemu. Z tym że Tinka jest dość wybredna. A mała nie musi mieć wybitnych ciastek, ją szkole na karmę ;)
[quote name='marta1624']O tak, własne ciasteczka są najlepsze. Moje przepadają za wątróbkowymi ;)[/QUOTE]

[quote name='Yuki_']Witamy się w galerii ;)
Śliczna gordonka :D[/QUOTE]
Witamy i dziękujemy :)

[quote name='Mała Nika']Również się witamy :D
Mała jest rozkoszna! Oderwać oczu od niej nie można <3[/QUOTE]
:bye: Dziś nawet była wyjątkowo grzeczna i dała się przytulać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...