Jump to content
Dogomania

Chandler, Cler i Walker


Chandler

Recommended Posts

[quote name='Chandler']Słuchajcie - ja w razie czego część tych zdjęć usunę :oops:. No normalnie siedzi mi mój mąż nad głową i : wklejaj, wklejaj, wklejaj.[/quote]
I ma rację ten Twój mąż, dawaj resztę fotek, bo to co do tej pory to nie jest wcale dużo :roll:. Nareszcie mozna się napatrzeć na Chandlerowe kernisie, bo do tej pory to widziałam raptem parę ich fotek :eviltong:.

I powtórzę raz, jeszcze załóż galerię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! do obrabiania zdjęć już masz pomocnika, a to połowa roboty :evil_lol:. A jak nadal się upierasz, że nie to przynajmniej obiecaj że na tym wątku będzie ich więcej :ylsuper:.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Chandler']
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]W piątek idziemy do fryzjera - Chandler będzie zachwycony :diabloti:.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]A dzisiaj nie wiem, co się stało - Cler zaczęła utykać na tylną łapkę, no więc czeka nas wizyta u weterynarza, no i martwimy się...:roll:[/SIZE][/FONT][/quote]
Ha, ha - my też w piątek, Tofcia będzie nie mniej zachwycona :mad:.

A sprawdzałaś między opuszkami, może cos jej wlazło ?
Eeeee, napewno sprawdzałaś :hmmmm: :oops:.
Nie martw się, trzymam kciuki, żeby to było jakieś głupstewko :calus:.


Zdjęcia superowe, nie ma to jak mokre scurki :evil_lol: !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chandler']Dzięki Poświatko :).
Chyba będzie dobrze... Nie wiem, co się stało - rano było wszystko ok, był spacer, chłopcy się siłowali, a Cler, jak to Cler robiła za sędziego ringowego i od czasu do czasu pacnęła małego, żeby wspomóc Chandlera (bo ona trzyma sztamę ze swoim braciszkiem :lol:). Po kilku godzinach zobaczyłam, że Cler kuleje - baaaaardzo (prawa tylna łapka). Obejrzeliśmy ją w domu na wszystkie strony, ale nic... Weterynarz nie robił na razie prześwietlenia - kości całe, stawy też, rzepka na swoim miejscu i nie wypadała. Kolano, a właściwie miejsce nad kolanem mocno spuchnięte. W trakcie badania coś wyraźnie strzeliło i przemieściło się - weterynarz powiedział, że to prawdopodobnie przemieściło się ścięgno i wróciło na swoje miejsce, ale już jest stan zapalny. Dostała zastrzyki, jutro druga seria i decyzja, czy prześwietlamy łapkę, czy jest ok. Nam się wydaje, że jest lepiej - Cler już dwa razy drapała się tą łapką, ale jeszcze ją chroni.
Nie znoszę, jak "piesy" chorują...:angryy:[/quote]
Będzie dobrze, nie na darmo jest powiedzenie "goi się jak na psie"...
Zanim się obejrzycie będzie brykała jakby się nic nie stało.
Lalka już po kilku godzinach zapomniała, że zwaliła stół :roll:, a ja chodziłam za nią i patrzyłam czy zachowuje się normalnie..

[quote]A w piątek salon piękności :evil_lol:. Zrób proszę Tofci fotki i wstaw też do cairnów. Biedna Tofcia...:lol:[/quote] Tofcia biedna, bo nie wie co ją czeka. Ale trafi w dobre ręce więc może nie będzie tak źle :razz:. Jak się uda to poproszę o obfocenia w zakładzie.

Link to comment
Share on other sites

[B]Chandler[/B] - buziaki dla Cler. Niech dziewczynka szybko wraca do zdrowia!!!

Wodne zdjęcia przeurocze. Najbardziej podoba mi się Chandler robiący fale:lol: Pamiętam jak nasza Darma, będąc jeszcze szczeniakiem, wykąpała się w misce z wodą, którą teściowie ogrzewali na słoneczku. Miska była na tyle mała, że Darma nie mogła się w niej obrócić, ale fale też robiła. Efekt końcowy - pusta miska:razz: Zresztą do tej pory, gdy Darma jest na działce, próbuje włazić do miski z wodą albo wkłada głowę do konewki:lol: Reszta niestety w konewce się nie mieści;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nie wiem na co komu ten podział :roll: :shake:.
Najwyżej nikt już na cairny nie będzie zaglądał.
Ja i katik mamy swoje blogi, więc tak naprawdę wcale nie musimy, a czasem nie dajemy rady tu zaglądać.
Zainteresowani mile u nas widziani :cool3:.
pa.pa..


ps. moim skromnym zdaniem ten wątek można usunąć, bo jest bez sensu, co Ty na to Chandler???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata']Nie wiem na co komu ten podział :roll: :shake:.
Najwyżej nikt już na cairny nie będzie zaglądał.
Zainteresowani mile u nas widziani :cool3:.
pa.pa..


[/quote]

Trzeba się przyzwyczaić ;)
Nie tylko tutaj namieszali, ale ja Was czytuję :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katik']Poświata, nie wiem czy zauważyłaś, ale mój blog tez już tu został przeniesiony. :( :roll:
Chociaz miejsce, gdzie on sie znajduje jest mniej ważne, ważne żeby zainteresowani na niego trafili :cool3:[/quote]Nie zauważyłam :shake:, ja do Ciebie wchodzę z subskrypcji, ale to i tak bez sensu. No chyba że wszystkie FB przeszatkują i rozłożą na rasy :shake:.
Powiem tak, siedzę sobie na Dogo prawie 5 lat, nie jedno sie widziało, nie jedno się przeżyło, ale takiego sajgonu jak teraz chyba nigdy nie było. Wcale te zmiany nie wychodzą na lepsze :shake:, niestety....

[quote name='danani']Trzeba się przyzwyczaić ;)
Nie tylko tutaj namieszali, ale ja Was czytuję :lol:[/quote]Grunt, to stali czytelnicy :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...