Jump to content
Dogomania

Wilno - 2 x CACIB


Fuka

Recommended Posts

Widzę, że nie tylko ja, ale wszyscy inni też umarli:p
No nic, zobaczymy, może jednak nie umarliście całkiem na śmierć:diabloti:
Iluzja w sobote w Wilnie skończyła interchampionat, w niedziele poprawiła jeszcze jednym cacibem, a wczoraj zadzwoniła do mnie Gośka (widoczna na zdjęciach z Harrym, szkoda, że lepszych nikt Harremu nie zrobił:-(), że wymacała u niej w brzuchu co najmniej 3 orzeszki:multi: Teraz już tylko trzeba czekac az się urodza:drinking:

Link to comment
Share on other sites

[B]Nitencja[/B], a to nowina:crazyeye: Tobie oczywiście wszystkie psy odrastaja zawsze w terminie, szczególnie te, które robisz na odległość... Ja niestety nie jestem tak utalentowana, szczególnie, że Iluzja w trakcie przygotowan do wystawy miała cieczke i była kryta, i najwyraźniej jej organizm był zajęty w tym czasie produkcja orzeszków, a nie włosów... A do tego jak wiadomo - nie było mnie w Wilnie żeby jej nadac ostatni szlif przed wejsciem na ring, eh jak znam życie 2 tygodnie po wystawie będzie wygladac pieknie:p

Link to comment
Share on other sites

FUka nie wyladowuj zlosci na mnie, bo to nie ma sensu.Sama wiesz, jak psy wygladaly + dziury po zebach i trzeba bylo swiecic oczami przed sedziami. Psy byly wystawiane przez wlascicieli Ateny Top terrier. Iluzja ostatni szlif dostala tak samo jak Hyzio gdzie byl problem bo klej schodzil razem z sierscia. Jak na to wszystko psy zostaly przygotowane przed wejsciem na ring dobrze. Ibolya moze potwierdzic.

Link to comment
Share on other sites

No, wiem jak sie prezentowały na wystawie 2 tygodnie wcześniej, czyli z włosem o 2 tygodnie krótszym i wyglądały ładnie. Sedzia wręcz sie wachał czy nie dac rasy Iluzji.
A co do dziur, skoro już o tym wspomniałaś... o ile pamietam, Hyzio miał bardzo elegancka szrame po tym jak został oduczony przeraźliwego jazgotania na schodach. Takie zadrapanie na szyi w przeciwieństwie do rany - idealnie nadaje sie do zapudrowania..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...