Jump to content
Dogomania

Chart w reklamie Tyskiego


Marcin-H

Recommended Posts

Marcin, ja niewiele oglądam TV, więc szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia o czym mówisz, ale postaram się pogadać z przyjaciłóką, która taką twórczością zarabia na chleb, może będzie wiedziała która agencja to robiła, wtedy można spróbować namierzać skąd brali zwierzęta do zdjęc...

Link to comment
Share on other sites

Sami nie wiemy czy to ma sens zeby pies ktory zginal znalazl sie nagle w reklamie, tym bardziej ze migawka z glowa charta byla pewnie cos kolo sekundy, ale ta suka miala bardzo charakterystyczna glowe i umaszczenie. No chyba ze to jakis Grey , ktorego po prostu nie znamy, a nie CP

Link to comment
Share on other sites

No cóż... Ja nawet nie kojarzę tej reklamy. To przez mechanizm, który u mnie wyewoluował, a który pozwala wyłączać świadomość na czas reklam w TV.

A swoją drogą ja jakaś ciemna widocznie jestem i niezorientowana ignorantka. Bo wiem o losach Andaluzji Lepuskulus, ale jakoś nie słyszałam o tym, co się przytrafiło Apasjonacie...

Link to comment
Share on other sites

Bo wiem o losach Andaluzji Lepuskulus, ale jakoś nie słyszałam o tym, co się przytrafiło Apasjonacie...

Z tego co pamietam Andaluzja L. zginela w wypadku samochodowym, a Apasjonata L. zaginela po tym jak sie mocno wystraszyla i uciekla swojej wlascicielce. Mam nadzieje, ze nic nie pomieszalam, chyba ze bylo dokladnie na odwrot :-?

jenn i Cynka

ps.spac.....

Link to comment
Share on other sites

Marcin-H, i dobrze, 'ze sie podniecasz' ;) byc moze to nie to, a byc moze wlasnie to. Teraz sama jestem ciekawa tej reklamy. Hmm nie widzialam Apasjonaty, tylko o niej slyszalam, a reklame z chartem chetnie zobacze, charty raczej rzadko sie widuje w tv i reklamach. Ale gdyby to byla Apasionata....uhhh to by bylo dopiero! W zyciu rozne dziwne rzeczy sie zdarzaja.

jenn i Cynka

Link to comment
Share on other sites

Marcin-H (!)

Tej reklamy nie widziałam, ale mysle, ze wiem o jakiej suce mówisz. A ona sie nie nazywa przypadkiem Pasjonata? No bo na klubówkach i coursingach widziałam tylko PASJONATĘ (PASJĘ), jest biała w pomaranczowo-czerwone plamy i jest bardzo ładną polką.

A wiem tylko, ze zginęła babcia Ariki ze strony ojca - DEMOKRACJA Vea Victis - płowo-piaskowa.

Pozdrawiam :D

Link to comment
Share on other sites

Ta sunia nazywa się napewno Apasjonata (a właściwie to chyba Apassionata :hmmmm: ) i jest (jeśli mnie pamięć nie myli) jednolicie jasno umaszczona.

A w życiu zdarzają się tak dziwne zbiegi okoliczności, że nie zdziwiłabym się, gdyby w TV faktycznie odnalazła się ona.

Link to comment
Share on other sites

Apasjonata , czy raczej Apassionata po domowemu byla Pasja, a umaszczenie ma podone do naszej Surmy tylko ze plaszcz nie jest intensywnie rudy tylko bardziej piaskowy. A Demokracja droga Ariko byla cala plowa i nie zaginela tylko umarlo sie juz biedaczce ze starosci.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

lol to sie szczeniat polakow znow nazbieralo...

wiecie ze siostra HAIDI tez ma maluchy To wiadomosc jaka dostalam do wlozenia na strone klubowa. Moze danie i informacje o miocie HAIDI tez wlozyc ?

W niedzielę 15.08.2004r nasza suczka

charta polskiego Husaria Piekarskie Wzgórza urodziła 9 szczeniąt 1 czarny piesek 8 suczek,1 czarna podpalane, 3 wilczaste, 3 białe w wilczaste łaty i 1 biała w błękitne łaty.Ojcem szczeniąt jest Łopuszek Celerrimus

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...