Jump to content
Dogomania

W moim domu zamieszkała słodka Odette


mjola

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Angi']a ja bym chciała wiedzieć gdzie na wystawie bedzie można was spotkać ;) ?

Psiaki sliczne , ale to wiadomo :D .
edit - wszystkie szczeniory które urodziły się w marcu , mieszkają w PL ?[/QUOTE]


nasze najbliższe plany to Rzeszów 19.02 - tam dandusie pokażą się również jako para hodowlana :) W planach mam też Ople - tam międzynarodówka i klubowa a z Bernardem koniecznie Litwa mam nadzieję na ukończenie rozpoczętego w ubiegłym roku championatu :).
Jeśli chodzi o maluchy to wszystkie są w Polsce, dzięki czemu populacja dandusiów osiągnęła zawrotną ilość 17 sztuk :) W ostatnim czsie sprowadzono kilka. W czasie jak ja sprowadzałam swoje psiaki było ich .... 6 ale niestey w więszości już dość leciwe - mówię oczywiście o psiakach zajejestrowanych w PZK
Jak widać liczby powalające ... dla tego cieszę się, że wszystkie zostały, dziewczynka jest wystawiana i mam nadzieję, że może jeszcze będą dwa pieski ... przynajmniej tak deklarują właściciele ale nie zapeszajmy .. ale nie ukrywam bardzo bym chciała by pokazywało się ich na ringach więcej ....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 years later...

Wtedy się nie udalo, potem jeszcze raz, a teraz mam :) w moim domu zamieszkała słodka Odette musztardowa sunia Dandie Dinmont Terrier
Wczoraj przjechałyśmy, mała czuje się dobrze, ma apetyt i jest pięna :), a ja szczęśliwa spełniłam swoje marzenie:multi:

 

" W moim domu zamieszkała słodka Odette"  ... tak zaczynał się ten wątek jaka byłam wtedy szczęśliwa spełniając swoje marzenie i teraz jej nie ma ... odeszła w wieku niespełna siedmiu lat , po sześciu miesiącach walki z chłoniakiem ... odeszło moje marzenie, najsłodsza psica jaką kiedykolwiek  miałam, wspaniała przedstawicielka i tej niezwykłej rasy ... bardzo mi jej brakuje :'(   Mł.Ch.PL, Ch.Pl ODETTE vom Parkwald 11.03.2008 - 03.02.2015 [*] 

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a763a18f2a181b61.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...