Jump to content
Dogomania

Mnie jagd pasuje jako towarzysz


Recommended Posts

Ma taki charakter, jaki u psa szanuję, jest niezależny, samodzielny i ma ten błysk w oku. Nie poluję i dlatego Kretce jest u mnie dobrze, w życiu by nie przeszła prób pracy. Jest zatem cudnym, poręcznym psem towarzyszącym i wymuszającym mój ruch. Żaden mops nie zmusił by mnie do takiego wysiłku fizycznego, żeby skutecznie obniżyć poziom cukru we krwi bez tabletek. A jagdterier to potrafi.:evil_lol:.
Jagdterier nie da się ponadto zagryźć ani pitowi, ani amstafowi. Radzi sobie z nimi błyskawicznie, ku rozpaczy bezmózgich właścicieli. Po pierwszym kontakcie zaczyna traktować niewychowane awanturne psy jak odmianę miejskich dzików. A od dzików jest specem. Gdzie na trawniczku biega jagd, znikają młodzieńcy z niewychowanymi psami do walk.To też zaleta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weisefrau']Ma taki charakter, jaki u psa szanuję, jest niezależny, samodzielny i ma ten błysk w oku. Nie poluję i dlatego Kretce jest u mnie dobrze, w życiu by nie przeszła prób pracy. Jest zatem cudnym, poręcznym psem towarzyszącym i wymuszającym mój ruch. Żaden mops nie zmusił by mnie do takiego wysiłku fizycznego, żeby skutecznie obniżyć poziom cukru we krwi bez tabletek. A jagdterier to potrafi.:evil_lol:.
Jagdterier nie da się ponadto zagryźć ani pitowi, ani amstafowi. Radzi sobie z nimi błyskawicznie, ku rozpaczy bezmózgich właścicieli. Po pierwszym kontakcie zaczyna traktować niewychowane awanturne psy jak odmianę miejskich dzików. A od dzików jest specem.[b] Gdzie na trawniczku biega jagd, znikają młodzieńcy z niewychowanymi psami do walk.To też zaleta.[/b][/quote]


To popieram w 100%;)
Moja Frytka niewychowane psy od razu sprowadza do porządku.
Np. mix ON-ka z osiedla nie atakuje już tylko nas, wystarczyło aby pewna siebie Fryta warkotem połozyła ją na ziemi:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...