Jump to content
Dogomania

Skye terriery w potrzebie


pompeo

Recommended Posts

Właśnie dostałam wiadomość od koleżanki że
Pan mieszkajacy w Tomaszowie Mazowieckim
Chce oddać za koszty szczepień 400zł.
Dorosłą pare rzadkiej rasy jaka jest skye terrier
Sa w wieku 3 i 4 lata
Suka zaszczeniona i ma termin porodu na około 20 grudnia,
suczka podobno miala juz młode i jest doskonała matką.
Pan jest po zawale i ma problemy z poruszaniem sie i jest to powód sprzedazy.
Psy nie moga zostac rozdzielone!!!
tel. do tego pana 798-890-810
cytat:
"oddam je pilnie za jakies grosze może 400zł."

Wiec może można byłoby sie z nim dogadac jak
zależy mu na tym aby psy miały dobrze.
Prosze mnie nie pytac o szczegóły bo ich nie znam.
Najlepiej skontaktować się z tym panem telefonicznie
jak ktos jest zainteresowany.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki ! Spróbuję nadać na innych forach, bo ja sama nie bardzo mogę cokolwiek zrobić. Kurde, to nie fajnie, ze suka zaszczeniona, bo to na pewno bezpapierowe. Tego z Tomaszowa to obserwowałam z ogłoszeniami o szczeniakach w zeszłym roku. A na tką parkę to pompeo czy inni producenci będą łasi.:mad::mad::angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Chciałam się tu poradzić co zrobić z ze skajkami i mixami w moim regionie, ale już mi się odechciało, jak przeczytałam poprzedni post - tu też są "producenci" :crazyeye:

Jestem załamana ...

Nie pozwólcie zrobić z tej rasy kolejnych yorków, labków, czy bokserów Za duzo psów cierpi w schroniskach !

Link to comment
Share on other sites

[B]Majaa[/B], czy ty jesteś Dixi ?

Ja jesten porządnym hodowcą i cierpię z powodu tych bezpapierowych, ale nie jestem w stanie nic zrobić, bo mnie różne rzeczy ograniczają.

A parkę z Tomaszowa nadawała tu sama pompeo, bo jak wysledziły dziewczyny na yorkach, to ona sie pod tym nowym nickiem ukrywała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bajadera'][B]Majaa[/B], czy ty jesteś Dixi ?

Ja jesten porządnym hodowcą i cierpię z powodu tych bezpapierowych, ale nie jestem w stanie nic zrobić, bo mnie różne rzeczy ograniczają.

A parkę z Tomaszowa nadawała tu sama pompeo, bo jak wysledziły dziewczyny na yorkach, to ona sie pod tym nowym nickiem ukrywała.[/quote]
Tak to ja
Zadzwonię, zadzwonię, ale nie wyrabiam na zakrętach :shake: A co mam chwilę wolniejszą to się trafi "rodzynek" - taki jak ten problem całego tego weekendu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=103903[/URL] i znowu brak czasu na cokolwiek :placz:

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 1 year later...
  • 3 months later...

[quote name='Scott']W legnickim schronisku czeka na kogoś ,kto go pokocha, skye terier .Pies jest zaniedbany ,będzie trochę pracy z doprowadzeniem do porządku jego sierści ,ale napewno pies odpłaci miłością .[/QUOTE]

[URL]http://legnica.schronisko.net/adopcja-id-46895.html[/URL]

właśnie chciałam wam napisac o tym,ale widzę,że już ktoś wspomniał o nim

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Scott']W legnickim schronisku czeka na kogoś ,kto go pokocha, skye terier .Pies jest zaniedbany ,będzie trochę pracy z doprowadzeniem do porządku jego sierści ,ale napewno pies odpłaci miłością .[/QUOTE]


co z tym skyem? wziął go ktoś? daj znac smssem 600 07 28 87

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Proszę o pomoc w znalezieniu domu dla Yoko oraz o ew. wsparcie finansowe.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/204601-Potrzebna-pomoc-Przytulisko-w-Rachowie-Starym[/url].
[IMG]http://img856.imageshack.us/img856/5180/img2557resize.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bajadera']No ona stała koło skye terriera tylko. Jeszcze przed strzyzeniem to jako tako wyglądała, ale ta maść w ktopki, te długie nogi .... To jest po prostu mieszaniec z mordką podoboną do skye terriera.[/QUOTE]
Raczej ciężko o rodowodowego psa tej rasy w schronisku, obcięli ja na sznupka bo była jednym wielkim kołtunem. Szukam dla niej jakiejkolwiek pomocy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bajadera']Byś się zdziwiła. Niestety przez schroniska przewijały się ir odowodowe psy tej rasy, a nawet Champion Polski.[/QUOTE]
Nie muszę się dziwić bo każdą rasę można już znaleźć w schronie jednak te mniej popularne na szczęście rzadziej.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

u nas w bydgoskim schronisku sa takie dwie suki:
1)Mela to 8-letnia suka w typie sky teriera,ktora do bydgoskiego schroniska trafila wraz ze swoja corka,Diana z powodu smierci poprzedniego opiekuna.
Niestety nie wiemy,czy opiekun to dobre słowo- Mela byla brudna i zaniedbana,jak Jej corka.
Niestety rowniez jest nieufna,wiec szukamy domu bez dzieci dla Jej komfortu psychicznego,a takze takiego,ktory bedzie z Mela pracowal i pokaze,ze czlowiek nie jest zly.
W schronisku zostala zaszczepiona (komplet szczepien) i wysterylizowana.
Pytajac o Mele nalezy podac Jej numer ewidencyjny: 891/13.
[IMG]http://img24.imageshack.us/img24/7062/akyo.jpg[/IMG]
2)Diana to 6-letnia suka w typie sky teriera,ktora do bydgoskiego schroniska trafila wraz ze swoja matka,Mela.
Obie dziewczyny trafily z powodu śmierci poprzedniego opiekuna bardzo zaniedbane i nieufne...
Obecnie pracuje z Nimi pracowniczka Mirela.
Diana,jak Mela nie umie chodzić na smyczy,wiec Jej nowy opiekun bedzie z Nią musial nad tym popracowac.
W schronisku zostala zaszczepiona (komplet szczepien) i wysterylizowana.
Pytajac o Diane nalezy podac Jej numer ewidencyjny: 892/13.
[IMG]http://img818.imageshack.us/img818/9950/mpvw.jpg[/IMG]

kontakt w sprawie adopcji: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...