Jump to content
Dogomania

Wlos "nie trymowany" ?


jaszczurka

Recommended Posts

O to moze Ty bedziesz wiedziala jedna rzecz, ktora mnie intryguje.
We wzorcu jest napisane, ze wlos "nie trymowany" a w jakims opisie znalazlam "gubienie wlosa: prawie wcale" - identycznie ma napisany silk, ale silk ma wlos jedwabisty bez podszerstka wiec to inna bajka. Rzeczywiscie nie gubia wlosa?
A co do psow nie popuszcza zaatakowane czy w ogole maja tendencje sie rzucac?

Link to comment
Share on other sites

O to moze bedziesz wiedziala jedna rzecz, ktora mnie intryguje.
To cytat z wzorca:
Jego sierść jest twarda, nie trymowana,
A w jakims opisie przeczytalam:
Gubienie wlosa: prawie wcale
Tak samo ma podane silk, ale on ma jebwabisty wlos bez podszerstka, wiec calkiem inny.
Rzeczywiscie nie gubia wlosa?
I jeszcze co do psow: bronia sie zaatakowane czy same atakuja?

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie widzialam, ze nad tym zdjeciu co dalas jest wytrymowany, choc nie wiem czemu trymuja skoro we wzorcu pisze, ze ma byc nie trymowany?
Mi sie bardziej podobaja z naturalnym wlosem, takie rozczochrance :)
Post mi sie wyslal dwa razy i nie wiedzialam, ze odpisalas bo moj byl na koncu :/

Link to comment
Share on other sites

A we wzorcu stoi jak byk, ze nie :P
Znalazlam takie ogloszenie czeskiej hodowli:
"Australijski Terier szczenięta po championach w dwóch kolorach błekitno podpalane i pszeniczne .Krótkonożny klasyczny terier o wesołym , przyjacielskim charakterze kuzyn york i silk teriera , nie linieje!"
Moze kiedys napisze i sie popytam o rase;) Moj TZ juz obledu ze mna dostanie bo pewnie jeszcze duuuuzo czasu minie zanim bede mogla miec drugiego psa a i tak ciagle sie zastanawiam jaki to bedzie. Drugi silk, jack russel a moze sie bujne do Czech to takiego szorstka? ;) Jesli faktycznie nie linieja to maja przewage nad jackiem, nie cierpie wlosow na meblach i ubraniu;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...