Jump to content
Dogomania

Ilu jest tu Owczarkarzy?


doddy

Recommended Posts

[quote name='ayshe']iiiiiiiiiiiiiii dokladnie sie z tym zgadzam.josh to onek-onki sa genialne:razz: -josh to diamencik:roll::mad: -skrot jasny?:diabloti: i pragne wytlumaczyc sie:na punkcie onkow normalna to ja nie jestem:ghost_2: :iloveyou: :grins: .wrocilam juz ze sladzikow.nie ma zimy:sweetCyb: :sweetCyb: jest bossko:sweetCyb: .[/quote]

7 rano i juz po sladzikach?:crazyeye: Jestem pelna podziwu:lol:
Jak wrocicie juz ze szkolenia to podzielcie sie prosze newsami dotyczacymi jutrzejszego spotkania o 9:lol: czy termin nadal aktualny i czy spotkanie sie odbedzie nawet jak bedzie padalo.
Podjechalam dzisiaj na ten caly cypelek by nie miec jutro problemu z dotarciem. Gdzie dalej jechac samochodem jak sie wjedzie w Zaruskiego? Wjechac w ta brame po prawej czy jechac jakby na lewo do konca tej drogi?:???:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jedziecie pod wiadukt mostu lazienkowskiego nie wjezdzac w brame.wolalabym zeby to sie przeistoczylo w takie zajecia "klubowe"niz normalne szkolenie.:oops: .jutro o 9.jestem z 2 wrednymi onkami-latwo mnie poznac.:mad: .taki maly,nieprzewrotny kurdupel:cool3: .jutro mam nadzieje ze sie cos wykluje.marzy mi sie taka nieformalna grupa onkarzy pracujaca razem ze swoimi psami:loveu:.ps.spotkanie jutro bez wzgledu na pogode.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PsychoSzczurek']trudno dojechać na ten cypelek?:roll: jutro będziemy szukać:lol:
ps. ostrzegam, że Szejk nie ćwiczył prawie nic od miesiąca, więc w razie co nie śmiejcie się z nas:shake:[/quote]

Jak ja tam trafilam to znaczy ze nie trudno:grins:jak sie jedzie czerniakowska w strone centrum to trzeba skrecic w prawo w zaruskiego-to ostatnia ulica (a raczej droga(male to wiec trzeba pilnowac by nie przeoczyc) przed wjazdem na trase lazienkowska. Jesli jedzies czerniakowska z centrum to musisz skrecic w lewo w bartycka (bo jest tam chyba zakaz zawracania) na bartyckiej wykrecic i skrecic w prawo znow w czerniakowska a potem tak samo jak napisalam wyzej (czyli z czerniakowskiej w prawo w zaruskiego)
mam nadzieje ze nie namotalam za bardzo i ze sie nie pomylilam:evil_lol:

A z Szejkiem to przyjdzie Sylwia czy Ula?:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']a jak owce wroca bo wreszcie rusza prace przy budowie owczarni to onki zaczna pastuchowac!!!!!!!!!:multi:[/quote]

...a bose pancie beda przygrywac na fujarce wesole piosenki ludowe i podazac w podskokach za zdziesiatkowanym przez lowczarki stadem:diabloti::evil_lol::D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alix']...a bose pancie beda przygrywac na fujarce wesole piosenki ludowe i podazac w podskokach za zdziesiatkowanym przez lowczarki stadem:diabloti::evil_lol::D[/quote]
:roflt: :roflt: :roflt:

A przed nią bieży baraaaaneeeek, a nad nią lata motyyyleeeek :drinking:

Link to comment
Share on other sites

zajecia prowadze lajtowo-na razie:diabloti: :lol: .podkrece srubke jak zacznie wam jakos wychodzic-nie boj zaby.:cool3: .a co to za radocha z owiec?chita ma hgh.zrobila spiewajaco po 2 miesiacach pracy przy owcach.shado tez zaganial.poza tym onki pasa caly czas.nie widzicie tego?:-o a co one robia bawiac sie w gnojonko?:roll: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']poza tym onki pasa caly czas.nie widzicie tego?:-o a co one robia bawiac sie w gnojonko?:roll: :lol:[/quote]Ayshe, nie w tym rzecz :lol: Sabina boi się qnia, boi się krowy, więc łowiecek też się pewnie będzie bała :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']A ja zawerbowałam kolejnego chętnego ONka :razz: Pojawilibyśmy się w sobotę :razz:
Za to dzisiaj nie dotarłam na agility :placz: Jestem padnięta, mam zakwasy, spuchła mi kostka :shake: A pogoda taka śliczna...[/quote]

tak "troszeczke" sie spoznilismy, troche sie dziwilam ze 5 minutowe spoznienie zostalo odnotowane dopiero potem ku mojemu zdumieniu:crazyeye: zobaczylam ze jest godzina 10 nie 9! Jeszcze raz przepraszam:modla:
Potem sie platalam miedzy linkai smycza a szurkiem od pilki:lol: Cos mi sie zdaje ze to pancia a nie Baroszek wymaga szkolenia:diabloti: nie obylo sie tez bez malej kontuzji:lol: Szejkus cudowny i taki zrownowazony :loveu:w porownaniu do mojego oszoloma:evil_lol:
Spotkanie fajowe juz nie moge doczekac sie soboty:cool3:

Link to comment
Share on other sites

my byliśmy na czas, koło 9 nawet szłam, tam gdzie był trening, ale widziałam tylko wodę i rybaków i stwierdziłam że to nie tu i poszłam gdzie indziej:wallbash: ah ta moja beznadziejna orientacja w terenie:eviltong: a Szejk wyglądał tylko na zrównoważonego;)bo tak naprawdę zmęczył się podczas szukania terenu:diabloti:a trening bardzo się podobał:cool3:
a Barosz to nie oszołom, tylko fajny czaruś:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam:] Niestety nie mam czasu teraz przedladnac calego tematu ale pisze ze tysz mam poczwarke poniemiecka;P Niestety..6 lat temu moja wiedza kynologiczna byla nie zbyt duzo..ale..dwlasnie dzieki niemu totalniepopadlam w szlaenstwo psiakow..psi sportow szkolenia kynologii:)
Witam sie bardzo ladnie :) i mam nadzieje ze zobaczenie na zawodach agility bo widze ze sporo onkow chodzi do Cavano :]
Super ..Raptorek (moj Onke)dzis na trengu byl bossskii:) nie trenowal juz sporo i jak zobaczyl przeszkody oszalał:] Pozdrawiam i zapraszam na stronke i fotencje Raptorka :]a Psychoszczurkiem znamy sie chyba..??tak ..wizualnie..??;]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...