Jump to content
Dogomania

Ilu jest tu Owczarkarzy?


doddy

Recommended Posts

Fotki są już ciut nieaktualne bo misio i podrósł troszku i uszki inaczej zwisają 8) , ale od ponad tygodnia biegam za nim z aparatem i jedyne co mi wychodzi to...rozmazany psi ogonek :roll: - ach te opóznienia w cyfrówkach :niewiem: :wallbash:

powinno byc raczej "ach te przyspieszenia w szczeniakach" :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tak, to prawda..przyspieszenie szczeniolków jest ogromne :o, a proporcje zmieniają się z dnia na dzień, ale najzabawniejsze dopiero przede mną :roflt:- uwielbiam ten za długi ogon i uszka jak u kroliczka, tyle ze kazde w inną stronę :loveu: :laugh2_2:

Gero sypia nawet czasem, więc faktycznie większość fotek ma na śpiaco..ale wierci się przeokropnie wiec najzabawniejsze pozycje przewaznie mi uciekają.

Co do foum owczarkowego, to pisząc Asia mialam na myśli Asher/bo Ona ma imię w profilu :wink: /ale Twój nick Maniutku też mi się tam przewinął przed oczkami :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ale numer....
Właśnie moja Brena została zaproszona na casting do reklamy karmy dla psów. Wprawdzie to reklamówka Pedigree ale na casting pójdziem.
Jakiś facet z agencji mieszka w bloku obok i przyszedł do mnie, ze on widział Brenę jak ją szkoliłam i że im potrzebny taki pies do reklamy i żebym koniecznie przyszła.
Oni szukają Owczarka... A Brena to taki w 3/4 ON.... Wiec zobaczymy co będzie.
Jak się nie dostanie, to i tak chcą ją umieścić w swojej bazie. Ale numer :lol:
Ja zostałam zaproszona o pomoc w szukaniu psów do reklamówek i jako szkoleniowiec.
Więc jakby co to może kiedyś Wasze psy będą sławne..... :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moi Drodzy!
Brenusia wygrała casting. :lol:
Jak pojechaliśmy 1 lutego na ten casting, było bardzo dużo psów. Byłam pewna, że nie ma szans. Były piękne osobniki rasy.

Wczoraj jednak wydarzyło się coś nieoczekiwanego....
Na szkoleniu Brenie leciała skąś krew. Okazało się, że to z karku. Na karku miała wystające kawałki mięsa i cały czas sączyła się krew.
Pomyślałam, że to brzydki kaszak i dziś poszliśmy do weterynarza.
Po rozmowie doszliśmy do wniosku, że trzeba to wyciąć, bo to jest w miejscu obroży i ciągle będzie się podrażniać.
Zaczeliśmy przysypiać ją do zabiegu, a tu telefon, że Brena wygrała casting. Niestety już miała wygolony placek i łapę na wenflon. :wink:
Zabieg sam trwał dość długo. Powiem Wam, że zaczęłam się już martwić. Na szczęście wszystko się zakończyło, że brena wyszła na własnych łapach.
Jednak wycięta tkanka nie okazała sie kaszakiem. Lekarz powiedział, że jemu się to nie podoba i żebyśmy wysłali próbkę na histopatologię. Ale od razu uprzedził, że to raczej rakowe.
Na szczęście guzek nie był nigdzie wrośnięty i pięknie dało się go wyciąć.
Teraz lalunia odsypia narkozę.

W czwartek okaże się, czy Brena zostanie gwiazdą, czy choroba jej przeszkodzi :D

Link to comment
Share on other sites

o rany, co za licho jej sie zrobilo? :o
to musialo chyba blyskawicznie urosnac, bo przeciez bys wyczula...
biedna Brenka :(
kiedy wyniki? koniecznie daj znac co wykazaly badania.
ale ciesze sie, ze Brena dobrze zniosla zabieg. to dzielna dziewczyna, wiec jestem dobrej mysli :D
no i gratuluje wygrania castingu! :multi: moze do czasu zdjec zdazy jej siersc troche odrosnac? :wink:

Link to comment
Share on other sites

:lol: Asher nie wiem, czy sierść jej odrośnie do czwartku. Wątpię....
Ale i tak kazali Nam przyjść. :wink:
Na szczęście Dr Kuciński (najlepszy Dr na świecie) jak się dowiedział to zrobił jej tak pięknie, że może uda mi się to zatuszować i nic nie będzie widać. Jedyne czego nie ukryję to wygolonej łapy na wenflon. Ale to mały placyk. :D
Co do badań to on mówi, że to proformo bardziej... Powiedział, że to będzie brzydki chłonniak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Na szczęście Dr Kuciński (najlepszy Dr na świecie) jak się dowiedział to zrobił jej tak pięknie, że może uda mi się to zatuszować i nic nie będzie widać.[/quote]

powiadasz, ze zrobia Brenie maquillage? :cunao:
pewnie nie mozna przyjsc popatrzec, jak kreca? :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...