Jump to content
Dogomania

SUKA HODOWLANA DOSKONAŁA


adda

Recommended Posts

Popieram wypowiedzi Jenn, Zabajki i Anety,jak widać macie długoletnie doświadczenie wystawowe i hodowlane .Niestety niektóre osoby ,które mają "najwięcej" do powiedzenia, to uczestnicy kilku ,góra kilkunastu wystaw bez żadnego doświadczenia w hodowlii.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aha, kolor brązowy, teraz już wiadomo, że w większości przypadków brąz w wieku 2 lat jest siwy i nikt już nie bawi się w takie próby. Pozatym tego koloru już nie posiadamy. A szkoda, bo większość psów (pudle średnie brązowe i czarne)z najbardziej prestizowych hodowli zagranicznych posiadają właśnie w rodowodach potomstwo naszych pudli średnich brązowych, a dokładnie linię ATOSA Melisy z Brzozowej.

Link to comment
Share on other sites

nie nie farbuje ich na podwórku , tylko sie przyznała sama , i dobrze bo chciałam kiedyś kupić sobie jej szczeniaka, ale zrezygnowałam bo wszystkie są brązowe w wielkie siwe łaty

Coś mi tu nie pasuje, albowiem od lat nie mamy w Polsce brązowych miniatur - zwłaszcza suk, a tym bardziej nie słyszałam o przypadku przepisania brązowej miniatury do średniaków.

Jedyny taki przypadek - przepisania (dokonany w Niemczech)- dotyczył pudla miniaturowego koloru aprikot, a nie da się tych kolorów pomylić.

Aneta, a ty co o tym sądzisz?

Link to comment
Share on other sites

nie nie ona nie posiada jedynie brązowych pudli, ma czarne , białe, były też srebrne. Brązowy ma już ok 8 lat, ja nie miałam tu nic złego na myśli jedynie to że sie zraziłam .Kiedyś naprawde byłam pasjonatką tej rasy ale gdy byłam tuż obok jej poczynań to mi serce pękło poprostu.A brązowy był psem i to średnim , miniatura to też jej ale nie ten .Poprostu zadużo sie napatrzyłam na tą oszustke .Dalej uważam że te psy są piękne tylko muszą być z naprawde super hodowli . A twoje psy aneta są cudowne i napewno nie musisz ich ulepszać!!!

Link to comment
Share on other sites

napisze to tak nie ma to znaczenia jaka to hodowla i czy jedna czy kilka , mam kontakty z wieloma hodowcami i chodzi mi o to że tak jak ludzie jedni oszukują inni nie, aha napisz mi jeszcze jeżeli możesz jaka rasa była by idealna do trzymania z shih tzu ponieważ chciałabym mieć suczke jeszcze innej rasy i jak coś to dobrego hodowce , nie planuje zakupu na dniach tylko sie jeszcze zastanawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...