Jump to content
Dogomania

Klub Dogo Canario W Polsce


klekotki

Recommended Posts

Witam droga Gosiu setka jest wymagana wlaściciele,hodowcy i zapaleńcy bez psów.Zarzad ma być wybieralny trzy letni,siedziba,skarbnik,składki itd. Przepisy i zarzadzenia w tej sprawie można przeczytać na nowej stronie ZKwP zarzad Główny.Nic nie słyszalam o isnieniu klubu.jesli macie informacje to piszcie.Pysznie Gosiu,ze będzięsz z nami a może kupisz kanarka po mim IWANIE :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hie hie, bardzo śmieszne, nie mam takiej dużej klatki, a ponadto nie lubię ptaków. :D

Gosia

PS. Ale przy klubie pomogę.

Ponadtp próbowałam się wczoraj zgodnie z obietnicą do Was dodzwonić i mi się nie udało, bo wszystkie linie świata mieliście zajęte.

Podobnie jak podobno ja. Więc dziś zadzwonię.

G.

Link to comment
Share on other sites

Teraz trochę powagi: trzeba sie skrzyknąć nasjlepiej na jakiejś międzynarodowej wystawie, gdzie jest sporo zgłoszonych kanarów, tam sie spotkać, wymienić adresy itp. Po to, żeby zebrać tę setkę ludzi. A później spotkać się lub też korespondencyjnie ustalić ewentualne tymczasowe władze. Takie, które byśmy ewentualnie widzieli. Potem podanie- hie hie- do Zarządu Głównego i oczekiwanie.

Gdzie wg Waszej wiedzy zgłasza się najwięcej kanaryjczyków?

Gosia pisząca od Klekotków :wink:

Link to comment
Share on other sites

O ile się nie mylę, to klubowa molosów jest 12 IX w W-wie.

W ubiegłym roku zgłoszonych było 26 kanarków.

K&K

Pamiętam, ale niestety mam póki co kiepskie wieści. Dwa źródła zawiodły, nie mają żadnej sensownej foty. Jak uda mi się coś dostać, to zaraz Ci prześlę.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

No to umówmy się wstępnie na Katowice. Bo duża wystawa i najbliżej.

Trzeba napisać krótki tekst dla ludzi, którzy będa schodzić z ringu, żeby zanim uciekną z wystawy dostali informację. I trzeba im to wręczać w łapkę.

Albo mam pomysł. Ktoś wie, ile jest zgłoszonych kanaryjczyków?

Można przed rozpoczęciem oceniania poprosić sekretarza ringowego, żeby do każdej teczki włożył taką ulotkę informacyjną. Może to, jak znam życie, napotkać na opór organizatorów. A może nie? :roll:

Może nam z Anią uda się przyjechać wcześniej, to porozmawiamy z Komisarzem wystawy, żeby nie robili trudności.

Tylko trzeba się namyślić, co ma być w tej ulotce i uzgodnić tekst, żeby później nie było, że jest napisane coś, z czym reszta się nie zgadza.

Spróbujcie stworzyć taką krótką informację. Najlepiej tutaj. I uzgodnić jej treść między sobą.

A ja uzgodniony tekst powielę.

Gosia

Link to comment
Share on other sites

jesli chcecie napiszcie wasza forme zachecenia kanaromaników list intencyjny czy coś takiego weżmiemy wszystko do kupy i wyjdzie coś dobrego trzeba działać! czas ucieka.napiszcie też jak widzićie formę naszego działania składki członkowskie, spotkania,siedzibę,zarząd etc.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

UWAGA UWAGA przy ringu kanarków bedziemy rozdawać ulotki na temat załozenia w/w klubu rasy.Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z nami. Oboje z mężem mamy takie same czapki z daszkiem z logo naszej hodowli (SZARE). Łączmy się dla dobra tej pieknej rasy- naszej rasy -do zobaczenia w Katowicach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...