Jump to content
Dogomania

Hodowcy ze śląska lub w poblizu?


darusia21

Recommended Posts

[quote name='darusia21'][LEFT]witam wszystkich!!!mam zamiar kupic szczeniaka fila brasileiro,czy zna ktos numer telefonu lub jakies adresy do hodowcow tej rasy,najlepiej ze ślaska.pilne!!!:lol:[/LEFT]

[/quote]

Dziwne kryterium stosujesz przy zakupie szczeniaka, czy nie należałoby kierować się renomą hodowli, dobrymi psami czy chociażby porównaniem szczeniąt z różnych miotów?
Ja swojego ściągnęłam z Brazylii, może nie polecam szukania aż tak daleko, ale z pewnością radzę sięgnąć dalej poza Śląsk, warto!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Witam,
czy jakiś filomaniak jeszcze tu zagląda? Widzę, że wszsycy przenieśli się na molosy, niestety tam się dla mnie za dużo dzieje ;) CO tam u Was powiedzcie? My mamy się dobrze, czekamy jakiejś porządnej wiosny by się dobrze wybiegać nie brodząc po kolana w błocie ;)
Pozdrawiam gorąco czekając lata
Loona

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja się tu chętnie zagnieżdżę...też jakiś czas temu stałem się Filomaniakiem...jeśli mam polecać hodowlę to polecam wielkopolskie, moi sąsiedzi mają dwa Filety, więc wiem o nich troszke od nich no i rozmawiałem z właścicielką jednej z niezłych, profesjonalnych hodowli...

Link to comment
Share on other sites

Nie mam własnych, ale nie ukrywam, że chcę mieć. Ale jestem na tyle rozsądny, żeby poczekać na zmianę warunków mieszkaniowych...File muszą mieć..moim skromnym zdaniem duzy wybieg...z resztą ja chcę mieć kilka psów (także ze schroniska) więc duża działka będzie mi potrzebna...
A o Filach to opowiadać i opowiadać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darusia21'][LEFT]witam wszystkich!!!mam zamiar kupic szczeniaka fila brasileiro,czy zna ktos numer telefonu lub jakies adresy do hodowcow tej rasy,najlepiej ze ślaska.pilne!!!:lol:[/LEFT]

[/quote]

Zapraszam do Poznania, tutaj jest dobra hodowla Rio Grande i mają jedną śliczną Sunie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='escalade74']Nie mam własnych, ale nie ukrywam, że chcę mieć. Ale jestem na tyle rozsądny, żeby poczekać na zmianę warunków mieszkaniowych...File muszą mieć..moim skromnym zdaniem duzy wybieg...z resztą ja chcę mieć kilka psów (także ze schroniska) więc duża działka będzie mi potrzebna...[/QUOTE]
Sam wybieg nie wsytarczy, mimo dużego podwórka muszą się wychasać, wyszaleć, trochę zmęczyć na spacerach. Podwórko to tylko zastępstwo spacerów na siku ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja jeszcze nigdy w zyciu nic nie zaplanowałem, jak dostane impuls to po prostu pojade i kupie. Myślę o Rio Grande albo Bogdanieckie Wzgórza, to dwie hodowle, które mi polecano i z którymi jestem w kontakcie na Molosach, bo tam jest jednak studnia wiedzy na temat Filek.
A jak z Tobą??

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Oj tak, na molosach dużo się dzieje i wiele można się dowiedzieć. Byłam tam przez tydzień, bo tempo jak dla mnie za duże. Dużo do nadrabiania miałam ;) Ja mam trzy file, seniorkę, dorosłą i podlotka ;) Milutkie stado, nie da się nie zakochać w filach, więc nie wykluczamy kolejnej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...