Jump to content
Dogomania

Czym karmicie Wasze psiaki?


Loona

Recommended Posts

No to może rzucmy jakiś konkretny temacik w ten topic :cool3:

Ja zadaję pytanie: Czym karmicie Wasze psiaki?

Moje dostają Eukanubę, właściwie każde jest w innym wieku więc w sumie mam trzy rodzaje tej karmy :cool1: Tylko, że Ili cosik nie bardzo smakuje. Już dawno temu mieliśmy krucjatę z szukaniem odpowiedniej karmy, w wyniku czego zaopatrzeni byliśmy jak sklep zoologiczny :cool1: W końcu stanęło na tym. A jak z Waszymi było?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Loona']
Ja zadaję pytanie: Czym karmicie Wasze psiaki?

Moje dostają Eukanubę, właściwie każde jest w innym wieku więc w sumie mam trzy rodzaje tej karmy :cool1: Tylko, [B]że Ili[/B] cosik nie bardzo smakuje. jak z Waszymi było?[/quote]
Rozumiem, że Ili z Wolskich Gór ?
Ja karmię ProFormancem - wcześniej Eukanubą, Royalem, Acaną i Hillsem.
Eukanuba i Royal w naszym przypadku okazała się zbyt hm... gazotwórcza, na Acanie straszliwie sierść mu zmatowiała - więc przeszliśmy na Hillsa - jednak ta karma nie spotkała się z wielkim zainteresowaniem karmionego i na razie jedziemy na ProFormance.
Karmę "dosmaczam" - mięskiem, jogurcikiem naturalnym, czasem jajo gotowane na twardo, filet rybny - coby tylko moje "maleństwo" zjadło.
A moje maleństwo - to dla tych, którzy nie znają mnie z molosów - to Mł.Ch.Pl (a co tam chwalimy się) Jeff Mastifland :iloveyou: - mój dziudziulek koffany!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...