Jump to content
Dogomania

Prawidłowa waga


Ask@

Recommended Posts

Cześć.
Mam pytanko mala ma prawie że 4 msc i wazy już 20 kg czy jest to normalne?? Uza jest na barfie ;) jadła by caly czas, nie jest gruba pytam czy jej rozwój prawidłowo przebiega- czy Wasze malizny też tak szybciutko przybieraly na wadze??

Link to comment
Share on other sites

No to musze ją zmierzyć jak przyjde z pracy;).
Przyznam się, ża jak patrze na wage to szczęka mi opada bo niunia nie jest gruba tylko wciąż przybiera na wadze i to w strasznym tempie!!!Ale taki urok molosków!!!Dzięki za odpowiedz.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

CC dziwnie rosna.Najpierw przez pierwsze miesiace w góre a potem w szesz :)
Nie pamietam Zory wymiarów z tego wieku ale jak miała 10 misięcy to wzrost juz jej sie zatrzymał,a do 10 miesiecy bardzo szybko rosła w góre i była niewymiarowa i śmiesznie wygladała.Teraz ma 18 miesiecy i rosnie ale w szesz :)
Wydaje mi sie że twoja sunia jest w normie.Porównywałam z cc na forum molosów i nie odbieg od wymiarów innych psiaków cc w tym wieku.
Niezammartwiaj się. One tak nierówno sie rozwijają.Ważne aby były zdrowe i nie chorowały.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 years later...
  • 11 months later...
  • 7 months later...
Dnia 11.03.2008 o 11:49, Ask@ napisał:

Cześć.
Mam pytanko mala ma prawie że 4 msc i wazy już 20 kg czy jest to normalne?? Uza jest na barfie ;) jadła by caly czas, nie jest gruba pytam czy jej rozwój prawidłowo przebiega- czy Wasze malizny też tak szybciutko przybieraly na wadze??

Ja mam odwrotną sytuację .Moja Peggy nie chce jeść. Ma dwa miesiące i tydzień powinna ważyć 6-8 kg a waży 5kg.

Powinna zjadać 220 g.karmy a z drudem wmuszam jej 150g. Co robić?

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...