Jump to content
Dogomania

Kaga


Cloudy

Recommended Posts

Witajcie!
Z ogromną chęcią dołączam do miłośników bernardynów z Dogomanii!
Niektórzy stąd już nieco mnie znają (Molosy), ale gwoli ścisłości chciałabym się Wam przedstawić:
Mam na imię Klaudia i jestem dumną właścicielką bernardynki w typie, czyli KAGI. (dumną z mojej Kagusi jako przyjaciela, a w żadnym wypadku nie z tego, że jest "w typie"...)
Kochać jej mi to wcale nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie: dla mnie jest w pełnym tego słowa znaczeniu Najlepszym Psem Na Świecie.
Kocham jej charakter, spokój i opanowanie, psią mądrość i zapatrzenie w człowieka. Uwielbiam ją za to jak na mnie patrzy i jaka jest wyrozumiała i kochająca dla wszystkiego co żyje. Molos - pies idealny :loveu:

Poznajcie moją Babę : :cool3:

[IMG]http://i219.photobucket.com/albums/cc263/klaudia_szymanska1/Ulubione/kaga.jpg[/IMG]

[IMG]http://i219.photobucket.com/albums/cc263/klaudia_szymanska1/Kaga/gusko.jpg[/IMG]

Więcej o nas na stronie internetowej, której dorobiła się moja domowa "gwiazda".
Pozdrawiamy wszystkich ciepło - będziemy się starać często tu zaglądać!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']hej hje witaj na dogo ........my sie troszke znamy z molosów z wielbicieli beniów .....ja tam ostatnio zadko bywałam ......super ze jestes z nami .......tu[/quote]

Dziękuję za ciepłe słówko!
Mam nadzieję, że będę często udzielać się i tu i tam.
Marzą mi się zimowe fotki bernardynowe, ale chyba niestety nie pogoda na zdjęcia... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']a TY masz zawsze ładne fotki[/quote]

Spłonęłam rumieńcem :oops: DZIĘKUJĘ!

To może jakieś inne przekierowanie do galeryjki?
Chętnie obejrzę Twojego kudłacza !

Moja się boi nieco skrzypiącej podłogi, szuka za lustrem "tego drugiego bernardyna" i ogólnie mocno jej w domku za gorąco - modelem kanapowym nie jest z pewnością, hhiih!
Ale czasem przemycam potffora :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Witaj, Cloudy :multi:

Fakt, że zima jak na potrzeby beniowe to wybitnie wręcz nieudana.... :mad:[/quote]

Hej, Ulv. Miło Cię widzieć!

U nas pada deszcz. Psom w budzie za gorąco, toteż w dzień leżą na drewnianym podeście,a nie w środku jak zawsze (zwisając łbem z progu).
Kaga sprawia wrażenie stęsknionej mocno za śniegiem i niższą temperaturą... Figa słabo pamięta swoją pierwszą zimę :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malgooska']Witam miłośników bernardynów... Chciałam tak oficjalnie się przywitać :) Ja takze jestem szczęśliwą posiadaczką prawie 2-letniego benia o imieniu Barry...Pewnie jak Wasze pieski jest niesamowity i jedyny w swoim rodzaju :):) a [B]Kaga[/B] jest śliczna :loveu:[/quote]

Dziękuję w imieniu Pluszaka i Witam serdecznie, choć sama jestem tu poniekąd nowa :eviltong:!!

Anetta - Veni, vidi, zachwyceni :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...