Jump to content
Dogomania

Dzini


buddah

Recommended Posts

http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=15648&postdays=0&postorder=asc&start=60 - to link do strony gdzie dzis kochana pewna Pani wstwaila zdjecie mojej Dzini. Pieska przygarnalem ze schroniska...Pani twierdzila, ze to moskiew, ludzie na ulicy pytaja sie czy to labladro....a dzis 2 urocze Pani stwierdzilu, ze jest ona bardzo podona do anatlijskiego..:)) poszperalem w necie znalazlem film, znalazlemm kilak fotek spojrzalem na swoja sunie...i cholera troche jeste podona....dlatego napisalem ze szukam jakiego hodowcy, ktory mi powie czy ona to Anatolian, czy nie;)))?

Link to comment
Share on other sites

Aby była owczarkiem anatolijskim to by musiała mieć rodowód lub conajmniej metrykę :)

Jednak jeśli ma to mile połechtać Twoje ego to chętnie przyznam, że istotnie jest w niej sporo z anatolian karabash'a :wink:

Link to comment
Share on other sites

Sh :) moje ego to polechtalo to, ze mam te sunie...:) A tak powaznie psiak zostal wziety ze schroniska...matka wogle nie byla podobna do Dzini...a ogladajac zdjecie...dzieki pomocy 2 wspaniaych kolezanaek (arima adda thx):)) okazalo sie ze jeste podobna do anatlijskiego...teraz chcialbym sie dowiedziec, zapytac hodowcy...czy to jeste jakis szczeniak, ktorego ktos podrzucil do schroniska...czy kundelek, koty jeste ludzaco podobny do anatoliana...tak czy owak...chcialbym to wyjasnic...i nie wazne czy bedzie to rasowy czy kundelek i tak ja bardzo lubie i nie zamienie na nic innego:)))))))))

adda - dzieki za link;)

Link to comment
Share on other sites

Add, dzieki sliczne za pomoc...i powiem tak...szkoda ze nie mam zdjecia jak dzinia miala 3 m-ce i zabralismy ja ze schroniska...byla bardzo podobna...nie chce mowi identyczna...

Z mila checia pojde zarejestrowac psiaka jesli bedzie to anatolian..tylko najpierw potrzebuje kogos to oceni tego psiak i powie ze to rzeczywiscie on! tzn ona:))w moim przypadku.

Tak jak mowiel PZKynologiczny w wawie zamkniety do 28 sierpnia, Polski Klub Psa Rasowe-dzwonilem wczoraj na komorke do Pani z wawy...abonent czasow niedostepny...dzwoniel do Gadnska do Pani...nikt nie odbiera to samo we Wrocku...jednak bede probowal...a o efektach pracy poinformuje :)))

Jeszcze raz dzieki za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Zakładam, że pies nie ma tatuażu, bo wtedy nie byłoby pytania o rasę.

A skoro tatuażu & papierka nia ma, to jest przez polskie prawo traktowany jak kundel, nieważne, jakby nie był podobny do danej rasy. A co za tym idzie z rejestracji nici- bo nikt nie będzie w stanie udowodnić, co to za rasa.

Tak to jest fajnie ułożone, że nawet pitów rejestrować nie trzeba, gdyż nie jest to rasa uznana prze ZK, więc jak bardzo pit pitem by nie był, rejestrować go nie trzeba, bo nikt nie udowodni, że to pit, a nie skundlony amstaff, albo co... a kundli rejestrować nie trza, bo na żadnej liście nie są... i tak w koło macieju... :oops:

PS- fajna ta Twoja psia morda... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...