Jump to content
Dogomania

Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!


Lu_Gosiak

Recommended Posts

Obiecuję wkrótce nowe foteczki chłopaka...może jakas sesja jesienna? no bo nie będę Wam wstawiać monotonnych fotek Tola na łóżku, kanapie, fotelu...a nie wiadomo dlaczego mam takich chyba z milion...TZ jak się dorwie aparatu to robi setki zdjęć...tyle,że psy sa z reguły w jednej pozycji...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ciocie! Piękny labek potrzebuje pomocy-deklaracji (no...z tym ciężko), ale i dobrego słowa, rady...może...może zechcecie zajrzeć?
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247435-JANTAR-chory-labrador-w-hoteliku-okolice-Krakowa?p=21528097#post21528097[/URL]
[IMG]http://images61.fotosik.pl/213/e1f13709e8909edc.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']co u Tolusia? :)

mizianka przesylam boc to jakies Swieto Tolkowe niedawno bylo a na watku cisza mru mru ;)[/QUOTE]
:) skopiuję i zacytuję Tymczasowiczkę Zośkę:
[I]Wczoraj wywiada nie było, to w ramach rekompensaty opowiem co się u nas działo-bo świętowaliśmy podwójnie-jedno święto flagowe i drugie (chyba nawet ważniejsze) domowe-wczoraj Tolo miał urodzinki! Co prawda nikt nie wie dokładnie kiedy on się urodził, ale wczoraj minęło 2 lata jak Tolo jest w Hopiakowym Śródziemiu!
Więc od rana wszyscy byli dla niego bardzo mili i dobrzy i go głaskali i całowali i wspominali Dzień W Którym Tolek Przyszedł (bo on przyszedł na swoich łapkach-blisko miał).
Później dostawał prezenty-zabawki i ciastka. I jeszcze Sebek obiecał mu nową smycz-ale do tego potrzebny mu Hopiak, co by zamówiła, jako dorosła osoba. Trochę mnie już te zachwyty nad Grubillą zaczęły wkurzać-a jak jeszcze zobaczyłam,że go z rączki karmią, to mnie szlag trafił i zaczęłam się wydzierać! W końcu też tu jestem i to mi się należy cała ich uwaga!
Tolek popatrzył na mnie i wiecie co? Przyniósł mi misia i pozwolił się nim bawić! I ciastkami się z nami podzielił! Fajny on jest :smile: Później dostaliśmy jeszcze marchewki i jabłuszka i kurczaczka gotowanego... Do Tola mówili "nasz Szczeniaczek"-a on, dziad jeden stary zachowywał się jak prawdziwny szczylek-skakał, biegał, na kolanka się wszystkim ładował!niby nic w tym dziwnego-ale sami zobaczcie "Kruszynkę-Chudzinkę" Hopiakową
[/I][IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/994593_578351648873540_403502612_n.jpg[/IMG]
[I]Się nawet "Maleństwo" w kadrze w całości nie mieści!
Jak się tak wszyscy Tolkiem zachwycali, przyszedł do mnie Hades i obiecał mi,że ja też urodzinki bedę miała (jak mnie nikt do tego czasu nie adoptuje), więc już zazdrosna wcale nie byłam :smile:[/I]

Link to comment
Share on other sites

Toluś ma się świetnie-może nie chodzi już na długaśne spacerki, bo go później łapki bolą, nie szczęśliwy jest jak jest kąpany (bardzo tego nie lubi-a raczej się boi). Śpi raz ze mną, raz z moim synem...w dzień preferuje kanapę :)
Ulubionym zajęciem Kruszynki jest jedzenie-zawsze, wszędzie, o każdej porze i w każdej ilości ;)
Nie słyszy już dobrze, trzeba mówić do niego głośniej-a jak jest więcej osób, to traci orientację, bo nie wie, kto go woła...
Nauczył sie cwaniak,że jak stoi obok TZa, to zawsze coś do jedzenia wyżebra na te swoje biedne ślepki...
A-i chyba już przyzwyczaił sie do widoku kotów na korytarzu i na podwórku-ostatnio jeden mały szczylek podbiegł do Tolunia, mi serce zamarło, bo zazwyczaj kończyło sie to śmiercią nagłą i tragiczna kociaka-a tym razem Tolo tylko zrobił "mmmmm" i poszedł dalej :)
Oczywiście dostanie nadprogramowe głaski od Cioci beataczl-dziękujemy za pamięć o Niedźwiadku :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...