Jump to content
Dogomania

Pierwszy polski miot tajganów


MarcinB

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem dlaczego, ale takie zdjęcia chartów w "naturze"podobają mi się najbardziej - zdjąć obrożę i można udawać, że wypatruje zdobyczy wśród bezkresnych przestrzeni;).

Czyżbyście planowali szczenięta? -[URL="http://www.tulpar.eu/"]www.tulpar.eu[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Maluszki rosną, otwierają oczy. Jak zawsze szczegóły na charcim forum.

Myślę, że chętnie zostawilibyśmy jedną sunię do dalszej hodowli. Ale nie jest to jeszcze zdecydowane, bardziej jest to na zasadzie gorączki szczeniaczej

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Chłopak tym bardziej nie, bo byłby wkrótce problem z innymi samcami. Jedna z suk trafi do domu, który prawdopodobnie pociągnie kwestię hodowlaną, może nawet z moim przydomkiem.

A moja suka może mieć jeszcze jeden miot. Ona za 2 tygodnie skończy dopiero 4 lata. Spokojnie!

Ponadto do PL przybyła nowa tajganka:
[URL]http://www2.tulpar.pl/news_view.php?tpl=289&nid=52716[/URL]
... jest z czego wybierać i jak hodować.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='caminada']Mraulina, skoro juz za Marcina odpowiadasz :diabloti: to może mi powiesz dlaczego On łamie regulamin i wydal 6 tygodniowe szczenie z hodowli !!!
A swiatówka była jakiś czas temu więc zmienic ''barwy''.
pozdrawiam[/quote]

Żaden regulamin nie określa wieku wydania szczeniaka.
Szczenię wydaje się po przeglądzie miotu. Zatatuowane, zaszczepione, odrobaczone. Tyle.

Ja sama jestem zwolenniczką późnego wydawania szczeniąt.

Jak rozumiesz - zmienić barwy?

Czy znasz historię o tym, jak Marcin uratował psy, najprawdopodobniej skazane na śmierć? Ile w to zaangażował forsy, nerwów, czasu, energii?

Zarzucasz Marcinowi, że źle postępuje wobec zwierząt, nie wiedząc, kto to jest? Wejdź na charcie forum i poczytaj. Mało znam ludzi, którzy potrafiliby tyle dla nich zrobić.

Na dogomanii panuje zwyczaj atakowania i deprecjonowania kogo popadnie. To bardzo paskudne.

Na charcim forum jest obszerna informacja nt. statusu rasy oraz innych ras nie uznanych przez FCI w naszym kraju.
Zmiana przepisów ZK w tym zakresie to też zasługa Marcina.
Marcin jest już trwale wpisany w historię polskiej kynologii.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, po co caminada ładuje się w niepotrzebny konflikt. Na umowie przekazania pierwszego szczenięcia jest data 24.04.2008. Drugi szczeniak został sprzedany wczoraj. Trzy szczenięta niestety straciłem. Pozostałe trzy są u mnie w domu, dopiero mnie opuszczą. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Marcin, miot urodzil się w Walentynki 14 lutego. Na blogu ktorego adres podałes jak wól widnieje:
[I]2008-03-29 21:32:16
[/I][SIZE=4][B]Pierwsza bezsenna noc;)[/B][/SIZE]
[FONT=Comic Sans MS]Wczoraj, w asyście całej naszej rodzinki Afanti został przywieziony do naszego domu. [/FONT]


Z dat wynika,ze wydałes 6 tygodniowe szczenię łamiąc tym samym obowiązujący wszystkich członków ZKwP regulamin Hodowli.

Tyle w tym temacie, o żadnym konflikcie nie ma mowy.
pozdrawiam


Link to comment
Share on other sites

Jasne!
I dobić faceta!
To, co zrobił dla psów, w tym kontekście się nie liczy!!!!!!

Marcin - to nie jest forum dla Ciebie.
To forum dla takich, którzy sobie lubią dla zdrowia kogoś skopać.
Ty jesteś ponad to.
Ty jesteś[B] KIMŚ[/B]. Ciebie władze ZK i FCI znają - po co Ci taki grajdoł?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caminada']Marcin, miot urodzil się w Walentynki 14 lutego. Na blogu ktorego adres podałes jak wól widnieje:
[I]2008-03-29 21:32:16[/I]
[SIZE=4][B]Pierwsza bezsenna noc;)[/B][/SIZE]
[FONT=Comic Sans MS]Wczoraj, w asyście całej naszej rodzinki Afanti został przywieziony do naszego domu. [/FONT]


Z dat wynika,ze wydałes 6 tygodniowe szczenię łamiąc tym samym obowiązujący wszystkich członków ZKwP regulamin Hodowli.

Tyle w tym temacie, o żadnym konflikcie nie ma mowy.
pozdrawiam[/quote]

Moja kuzynka mawiała: Rzuca się jak wsza na grzebieniu.

Weź pod uwagę, że powołujesz się na blogi, a ja mam dokumenty. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...