Jump to content
Dogomania

Polskie tajgany


kate_m.

Recommended Posts

Hehe :D Dzięki za reklamę :angel:

Co do fotek... właśnie wstawiłam. Przysłała mi je Bagi, za co jej serdecznie dziękuję :bluepaw:

Teraz w najbliższym czasie zastanawiam się nad działem "polskie tajgany"...

Niewiem czy warto jest pokazywać kirgizy bez rodowodów??? Mam 2 kandydatów- oczywiście nasza forumowa Ziutka i pewien Dodi... a może lepiej poczekać na rasowca???

czekam na odpowiedź!!!

Link to comment
Share on other sites

Niewiem czy warto jest pokazywać kirgizy bez rodowodów??? Mam 2 kandydatów- oczywiście nasza forumowa Ziutka i pewien Dodi... a może lepiej poczekać na rasowca???

czekam na odpowiedź!!!

Dlaczego nie? podoba mi sie ten pomysl, ale te fotki powinny byc opatrzone jednoznacznym podpisem, np. psy przypominajace taigana o nieznanym pochodzeniu (czy nieudokumentowanym pochodzeniu). Chyba ze chcesz na tej stronce pisac tylko o rodowodowych psach.

pozdrawiam i zycze duuuuzo radosci z doskonalenia stronki :D

Link to comment
Share on other sites

Tajganow z papierami mozecie sie nie doczekac, poniewaz jest ich niewiele. Na miejscu w Kirgizji niewiel sie o papiery dba , wazniejsze jest zeby pies polowal, zas w Europie Rosyjskie papiery sa nic nie warte bo nie nie jest to rasa rozpoznawane przez FCI. Ja osobiscie widzialem tylko jednego Tajgana na zywo, kiedys w Petersburgu.

Link to comment
Share on other sites

fotki powinny byc opatrzone jednoznacznym podpisem, np. psy przypominajace taigana o nieznanym pochodzeniu (czy nieudokumentowanym pochodzeniu

No chyba, że z takim opisem, to wtedy będzie wszystko OK. No a jeszcze biorąc pod uwagę to, co pisze Marcin, to rzecziwiście ciężko by było zdobyć fotkę rodowodowego tajgana.

Link to comment
Share on other sites

Kate m. i Jenn dzięki za wpisy do Księgo Gości :angel:

P.S.- Do reszty charciarzy (i nie tylko):

Bierzcie z nich przykład i też zostawcie ślad po sobie :P

:wink: :wink: :wink:

A co do tych "polskich tajganów" właśnie myślałam żeby w tekście nacisnąć głównie na to że to nierodowodowce. Kiedy właścieciele tych psów przyślą mi to co mówiłam im (coś o charakterze, pielęgnacji itd. itp.) to coś tam "ruszy" ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

[quote name='Marcin-H']Tajganow z papierami mozecie sie nie doczekac, poniewaz jest ich niewiele. Na miejscu w Kirgizji niewiel sie o papiery dba , wazniejsze jest zeby pies polowal, zas w Europie Rosyjskie papiery sa nic nie warte bo nie nie jest to rasa rozpoznawane przez FCI. Ja osobiscie widzialem tylko jednego Tajgana na zywo, kiedys w Petersburgu.[/QUOTE]



ten post został napisany dobrych kilka lat temu

a jednak doczekaliśmy się tajganów z papierami:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...