Jump to content
Dogomania

Wystawa we Lwowie


Asiaczek

Recommended Posts

Na wystawie we Lwowie zrobiłam kilka zdjęć xolo, które tam były zgłoszone.
Były zgłoszone 3 xolo, ale tylko 1 został doprowadzony do oceny. Dwa się spóźniły i pozostały bez oceny. A jednemu z tych spóźnialskich udało mi się zrobić zdjęcia. Postaram się, aby ktoś mi pomógł je tu wstawić.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[b]Savannah[/b] - bardzo wielkie dzięki!!! Całkiem ładne to xolo. Ale pod jednym zdjęciem zapomniałaś podpisu. Chodzi mi o zdjęcie pieska, który jest ewidentnie jasniejszy i wygląda zza nogi w dżinsach; na szyi ma obróżkę z bandanką. Na pozostałych zdjęciach piesek ma obróżkę z "brylancikami".
A kiedy wstawisz swojego SH na topik o Lwowie?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][b]Savannah[/b] - bardzo wielkie dzięki!!! Całkiem ładne to xolo. Ale pod jednym zdjęciem zapomniałaś podpisu. Chodzi mi o zdjęcie pieska, który jest ewidentnie jasniejszy i wygląda zza nogi w dżinsach; na szyi ma obróżkę z bandanką. Na pozostałych zdjęciach piesek ma obróżkę z "brylancikami".
A kiedy wstawisz swojego SH na topik o Lwowie?
Pzdr.[/quote]
to fakt , nie zauważyłam tego :o napisałam pod tym zdjeciem że nie wiem co to za psiak :) a Dżekiego wstawie za chwilke :wink:
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...