Jump to content
Dogomania

"Z ułanskiej zagrody"


pompeo

Recommended Posts

[quote name='pompeo'](...)
[color=blue]j.w.
Mod[/color]
Pozdrawiam hodowla : "Z ułanskiej zagrody"
niestety jak na razie nie posiadam strony z moimi psiakami.[/quote]
Organizacja "ACE", to jaka to organizacja? Pomożesz mi rozszyfrować ten skrót? A może wstawisz na DGM jakies zdjęcia maluchów i ich rodziców?
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Nie potrafie wstawic zdjecia:) ale moge wysłac ci mailem. ACE w polsce patronuje Polski Klub Psa Rasowego na stronie klubu znajdziesz wszystkie mozliwe informacje. Przepisalam tam xolo poniewarz mam suczke powder puff a niestety nie sa dopuszczone do hodowli w FCI a powder puff rodza szczenieta nagie wiec szkoda byłoby aby nie miały rodowodów. A wiec moja powderka urodziła dwa nagie (piesek i sunia) i dwa powder puff (piesek i sunia) Tak jak było kiedys z chinskimi grzywaczami ze powder puff nie były dopuszczane do hodowli tak teraz jest z Meksykanami i pewnie to sie nie zmieni bo xolo sa bardzo żadką rasą. Nie tak rozpowszechniona jak grzywacze. Ale mam nadzieje ze to sie zmieni:))))) Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pompeo']Nie potrafie wstawic zdjecia:) ale moge wysłac ci mailem. ACE w polsce patronuje Polski Klub Psa Rasowego na stronie klubu znajdziesz wszystkie mozliwe informacje. Przepisalam tam xolo poniewarz mam suczke powder puff a niestety nie sa dopuszczone do hodowli w FCI a powder puff rodza szczenieta nagie wiec szkoda byłoby aby nie miały rodowodów. A wiec moja powderka urodziła dwa nagie (piesek i sunia) i dwa powder puff (piesek i sunia) Tak jak było kiedys z chinskimi grzywaczami ze powder puff nie były dopuszczane do hodowli tak teraz jest z Meksykanami i pewnie to sie nie zmieni bo xolo sa bardzo żadką rasą. Nie tak rozpowszechniona jak grzywacze. Ale mam nadzieje ze to sie zmieni:))))) Pozdrawiam.[/quote]
Oczywiście, bardzo prosze o zdjęcia na mail.
[email][email protected][/email]

Ale możesz miec problemy ze sprzedaża maluchów, bo w PL jedyną organizacją uznana przez FCI jest ZKwPL a nie PKPR. Szkoda, że przepisałaś się, bo nie spotkamy sie na wystawach, a chętnie bym zobaczyła Twoje xolaczki.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[b]pompeo[/b], nalezysz do PKPR, tak? A możesz mi powiedzieć, jak ta organizacja zapatruje się na handel szczeniakami bez rodowodów? Patrząc po twoich (chyba twoich, bo ta osoba pochodzi z łódzkiego, a w jej mailu jest identyczny jak twój nick) ogłoszeniach w necie, chyba jest to tam dopuszczalne, a może wręcz normalne??? 0X

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...