Jump to content
Dogomania

Zawody Agility - MULTI SPORT CUP -18-19-10-2008


belgunia

Recommended Posts

[quote name='Astro&Marta']DO mnie się zmieścisz bo nikt mnie nie lubi i jade sama :p ale spisz tam gdzie my?? czy gdzies indziej?[/quote]
[LEFT] Tam zaraz nie lubi... Astro samochodowo niewymiarowy jest tylko trochę, bo bc i szelkę póki co do jednej torby się zmieści, a vanem póki co nie dysponuję:eviltong:[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zakla']Dzieki wielkie za tyle propozycji:loveu:
Ja jestem tylko z Siuska, mieszkamy z Ula i jej dwiema aussiczkami w Rozy, na ul.Wisniowej (gdziekolwiek to jest:lol:). Wiec wlasciwie czukam tranposrtu dla osob dwoch i trzech poczwarkow australijskich.[/quote]
To tam gdzie Marta i ja. Rozdzielicie sie jakoś na 2 auta i będzie ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']może jakieś wieści? :cool3:
strasznie żałuję, że nie mogłam do Płocka jechać, tam debiutowaliśmy zerówkowo w kwietniu...[/quote]

Byłooo super - co prawda byłam tylko w sobotę :) ale i tak było super :)
Wielkie gratulacje dla Doroty - zawody jak zwykle "pirwsza klasa"
Sędzia torki ustawiał doskonałe - aczkolwiej jak dla mnie zerówki zbyt łatwe, a openy zbyt ambitne :) ale i tak ciekawe :)

Link to comment
Share on other sites

Dorotko: Jesteś wielka! Chylę czoła, dziękując za zawody. Gratulacje szczególnie dla Wendki: dałyście czadu z Jinx, dla Sajko, Marty i Grzesia. Basi dzięki za rozmowy. Fajne zawody, chociaż torki, hmm, ciekawe. sędzia był wyjątkowym wielbicielem biegania kółek na torze, co wydawało się łatwe tylko spoza toru, ale i tak się cieszę, że zaliczylismy tylko dwie detki, bo mogło byc gorzej. Zasłyszałam też całą masę nowych określeń na tunel: worek, nora i coś jeszcze zabawnego, co mi teraz umknęło.

Link to comment
Share on other sites

I ja bardzo dziękuję za te bardzo szczęśliwe dla nas zawody :Rose: :multi::loveu:

Torki mi się podobały, aczkolwiek miałam problemy z zapamiętaniem, "co teraz!?" jak pies trzy razy robił ten sam tunel :evil_lol: Sędziowanie też mi się podobało :thumbs: i sam sędzia bardzo miły był :)

Pozdrawiam serdecznie i DZIĘKUJĘ ekipie APS :) a także wszystkim - za mile spędzony czas :) :)
Marysia i Una (z dwiema łapami do A3 z jednych zawodów :sweetCyb:)

Link to comment
Share on other sites

I ja bardzo dziękuję za wspaniałe zawody całej ekipie APS z Dorotką na czele! :loveu: Sędzia baaardzo sympatyczny, torki wszystkie były wg mnie raczej łatwe, choć miały swoje pułapeczki. No i wstydzę się - zapomnieć takiego pięknego torku w A3... :oops:

A teraz czekamy na zdjęcia... :-)

Link to comment
Share on other sites

I my ogromnie DZIEKUJEMY organizatorom za super zawody!:multi: I sedzia bardzo fajny moim zdaniem, rowno sedziowal, torki ok (choc w zerowkach chociaz raz moglaby byc zmainia reki:eviltong:).
Ja jestem fantastycznie urzeknieta swa wlasna, osobista suka:loveu: ktora tak dzielnie i tak wspaniale biegala, ze az mnie zaskoczyla, i przywiozlysmy trzy sliczne, zlote medale:loveu:

Zdjecia zaczne obrabiac najwczesniej w srode, wybaczcie:oops:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję Wam za zaufanie i przyjazd na październikowe zawody pod chmurką:) Moim zdaniem było dostatecznie ciepło i pogodnie, chociaż z baczną uwaga śledziłam codziennie dokładną prognozę pogody... i każda dobra widomość w tym temacie była jak miód :)
Dziękuję za "dziekuję", ale ja mam niedosyt tych naleśników, których nie dalo się nam spróbowac, no cóż... może następnym razem cattering nie rozchoruje się.

Moim zdaniem sędziowanie było bardzo równe i piękne! Tory dobrane do poziomu zawodników. Zerówki niejednokrotnie bywały dość trudne, ustawione przez Tona miały jednakową trudność, zarównio agility0, jak i jumping0.
Dziękuję Tomkowi Gutowskiemu [SIZE=4][COLOR=blue][B](Mistrzunio!!!)[/B][/COLOR][/SIZE] za opiekę nad Tonem w drodze do i z powrotem na lotnisko, Ninie za pomoc przy fotokomórce i za ogólnie dobry nastrój wśród zawodników!!! Wszystkim klubom pragnącym nam dopomóc w układaniu torków.... oczywiście wielkie pokłony jak zawsze:)!

Moje APSiaki , Moje APSiaki, co ja bym bez was zrobiła:)????
To były moje najmniej stresujące organzacyjnie zawody! Nic dodać nic ująć - Dzięki!!!

Szkoda, że nie mógł spotkać się z nami prezes Oddziału, ale dziękuję za wszechstronną zaoczną opiekę i wsparcie organizacyjne Jerzemu Okońskiemu oraz Zarządowi Oddziału ZKwP w Płocku! Dziękuję Darkowi za świetną wspólpracę!!!

To dotyczyło agility, ale moze też w tym miejscu dobrze byłoby napisać o równoleglych imprezach, które się odbyły, czyli egzaminie PT oraz Finale Pucharu Polski Obedience. Powiem tak, była to impreza spektakularna - zderzenie dwóch środowisk kynylogicznych o różnych zapatrywaniach na pracę z psem. Chyba warto było przypatrzeć się w wolnych chwilach na te Dwa Światy? Warto tez było porozmawiać i poznać zawodników z innych dyscyplin, lub w jakimś sensie odnowić znajomości nawet sprzed lat.
Cieszę się, że mogłam współuczestniczyć w organizacji tych zawodów, których pomysłodawcą był Tomasz Chodzeń!!!
Brawo dla Magdy, Magdy i Magdy! Mam nadzieję, że nasza współpraca nie pójdzie na marne!

Podziękowania wielkie dla sponsorów tej imprezy czyli: Arionowi, Husse, EuroGame za ufundowanie licznych nagród dzięki którym mogliśmy obdarować każdą niemal lokatę miłym mamy nadzieję upominkiem.
Husse zabezpieczył nas takze przed ew. ulewą pięknymi namiotami - jesteście przemili i macie pięknego labka!

Pozdrawiam serdecznie
Dorota

A ja tak pewnie będę jeszcze nie jeden raz edytowała ten post, aż uda mi się podziękować wszystkim !:)

Link to comment
Share on other sites

No to na dobry początek
Dodawajcie imiona piesków bo nie wszystkie znam

[IMG]http://i162.photobucket.com/albums/t260/Felki/Plock_1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i162.photobucket.com/albums/t260/Felki/Plock_2.jpg[/IMG]

[IMG]http://i162.photobucket.com/albums/t260/Felki/Plock_3.jpg[/IMG]

...niestety to nieostre a szkoda

[IMG]http://i162.photobucket.com/albums/t260/Felki/Plock_4.jpg[/IMG]
Choco i sędzia

[IMG]http://i162.photobucket.com/albums/t260/Felki/PA195180.jpg[/IMG]

Potęga skoku Drago

No i proszę o fotki tych którzy pstrykali lustrzankami z niezłym szkłem, bo moja cyfrówka z jej opóźnieniem i tak osiągnęła szczyty reportażu sportowego:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

I ja pieknie dziekuje za zawody: Dorotko i caly APSie: jestescie naprawde wielcy! Po raz kolejny organizujecie zawody i jak zwykle sa niezwykle sympatyczne. Dla mnie o tyle milsze bo mamy pierwszy openowy pucharek :multi:

[B]Edyto[/B]: dziekuje bardzo!

[B]Marysiu[/B], wielkie gratki :loveu: Wpadnij moze za miesiac do Łącka, to zakonczysz ten rok juz w A3 :evil_lol: I obiecane fotki:
[IMG]http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/Plock%20pazdz%202008/z1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/Plock%20pazdz%202008/z2.jpg[/IMG]

jednak nie wyszlo :placz:
[IMG]http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/Plock%20pazdz%202008/z3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']To dotyczyło agility, ale moze też w tym miejscu dobrze byłoby napisać o równoleglych imprezach, które się odbyły, czyli egzaminie PT oraz Finale Pucharu Polski Obedience. Powiem tak, była to impreza spektakularna - zderzenie dwóch środowisk kynylogicznych o różnych zapatrywaniach na pracę z psem. Chyba warto było przypatrzeć się w wolnych chwilach na te Dwa Światy? [/quote]

Rzeczywiscie, tak sie tam zagadalem i zakibicowalem znajomym z klubu OSP Pieczurki (gdzie zdalismy i chodzilismy na PT ;) ) na zawodach obedience ze sam przegapilem agilitowe zapoznanie sie z torem na egzaminach A1 :eek2: i zamiast szybkiego hop-hop i lapy do A2 mielismy zajefajny bieg na orientacje w pospiechu i w dodatku jako ostatni skoczek w mediumach :painting: bez rozgrzewki, bez niczego hehehe.. A tor byl IMHO latwiejszy niz w agility open wiec efektem mojego gapiostwa bylo widowiskowe DIS :evil_lol:. Nauczka na przyszlosc ;) Tak poza tym 3x3cie miejsce w indywidualnych wiec nie jest zle choc moglo byc lepiej niz 2 x laczne DIS :razz: Aaaaa, brawa dla Sajko z Beza i Aresem, niezle szelciaki wymiataly! :multi:

Zawody fajne, pogoda OK, sedzia super, calkiem niezle zakrecone torki i widac bylo ze sie gosc przykladal do roboty, organizacja w porzadku (minus za poslizgi czasowe). Troche szkoda bo Multicup byl okrzyczany a zawody PT odwolane (byly tylko same egzaminy w sobote), IPO odwolane... Na obi tez jakas konkurencja niewielka - za to najmlodszy przewodnik w klasie OBI-O czyli Ula ma dopiero 6 lat i zajela 5 miejsce z VIKI (labradorka)/8 psow! Reszcie tez poszlo calkiem calkiem... I wielkie brawa dla Gutka, dal czadu psiak na OBI-1/(13 psow) az milo :thumbs: tymbardziej ze sedziny "lagodne" nie byly w ocenach i ciely punkty rowno za wszystko.

Pzdr

PS: szmate (tj tunel miekki) poprawia sie po kazdym przebiegu :mad: Zdziwila mnie - i psiaka- podloga w tym tunelu- czy jakis regulamin cos o tym mowi? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy']I (z dwiema łapami do A3 z jednych zawodów :sweetCyb:)[/quote]
Gratuluję Marysiu. Cieszę się bardzo. Widać przerwka dobrze zrobiła Unie.

[SIZE=1]A do Pucharu Ras 2009 chyba będę musiała zrobić eliminacje. Żebym tylko nie została z ręką w nocniku[/SIZE].[SIZE=1] Na szczęściie pyrkową parę będę już miała.[/SIZE]

Dorotko! Gratuluję kolejnej udanej imprezy.
Gratuluję Grzegorzowi debiutu z Pankrackiem!
Jeśli ktoś ma zdjęcia bydgoszczaków to poprosze o zgodę na wklejenie na [URL="http://www.agility.bydgoszcz.pl"]www.agility.bydgoszcz.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B]Wando[/B] - dziękuję za taki cudny początek zdjęć :loveu::lol::multi::loveu::lol::multi::loveu:
I serdecznie gratuluję tych wszystkich udanych biegów, które naprawdę dobrze się oglądało :multi: i jak widać - były skuteczne :multi:

[B]Magdo[/B] dziękuję za gratulacje :):):)[SIZE=1]
[COLOR=Silver]A o przyszłym roku nie myślę. Nie wiem, jak długo Una będzie mogła biegać...[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marider'] organizacja w porzadku (minus za poslizgi czasowe). [/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Jakie poślizgi? :crazyeye: Co prawda nie jeżdżę ostatnio za często na zawody, ale jeszcze nigdy nie byłam tak wcześnie w domciu :multi:, a miałyśmy dobre 3 godz. jazdy. Jak dla mnie, jak zwykle u Dorotki, wszystko przebiegało szybko i sprawnie. :klacz: :buzi:[/FONT][/COLOR]
[quote name='marider'] Troche szkoda bo Multicup byl okrzyczany a zawody PT odwolane (byly tylko same egzaminy w sobote), IPO odwolane... [/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]No, ale to nie wina organizatorów, że na zawody PT i IPO nie było chętnych. :eviltong:[/FONT][/COLOR]

[quote name='marider'] Na obi tez jakas konkurencja niewielka [/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Niewielka :roll:, no chyba nie było aż tak źle: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/11047567-post12.html[/URL] [I][SIZE=1](sama co prawda stchórzyłam :oops: przed „1”, ale miałam już dosyć sobotniego egzaminu, który nie poszedł nam najlepiej, a mój piesio baaaardzo odbiera wszelki stres pańci, chociaż staram się jak mogę, więc w niedzielę skupiłyśmy się już tylko na agility).[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR]

[quote name='marider'] szmate (tj tunel miekki) poprawia sie po kazdym przebiegu :mad: [/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Ale zawsze można organizatorom w tym pomóc :eviltong: (APSiaki i tak miały się co uwijać, torki były bardzo szybko przebudowywane :kciuki:) albo zwrócić im na to uwagę.[/FONT][/COLOR]

[quote name='marider'] I zdziwila mnie - i psiaka tez- podloga w tym tunelu [/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]A co w niej było takiego dziwnego? :-o[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]A tak w ogóle, to my też baaaaardzo dziękujemy :Rose: za suuuuper :cool2: zawody. Bez stresa i tak się nie obyło, ale jakoś wyjątkowo biegało mi się lekko i przyjemnie i nawet dwie (głupie, głupie :wallbash: ) detki aż tak bardzo nie bolały, a reszta przebiegów… no cóż, prędkość, prędkość, to nasza pięta achillesowa :placz:, ale poza tym, to biegi na czysto. :multi: A atmosfera na zawodach tak sympatyczna, że aż żal było wczoraj wyjeżdżać. :sad: Jak dobrze było na dwa dni zapomnieć o "bożym świecie". ;)[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=1]A a’propos detek, to dopiero w domciu do mnie dotarło, że… dobrze, że fotokomórce nic się nie stało po tym moim zdemolowaniu hopeczki. :cool3:[/SIZE][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

A ja mam jeszcze taką prośbę do uczestników zawodów. Na przyszłość. [B]Miejcie swoje psy pod kontrolą!! [/B]

Una nie kocha innych psów i nie musi ich kochać. To jest mój problem, żeby nie podbiegała do innych psów, to mój problem czy ją spuszczę i gdzie, a gdzie ją poprowadzę na smyczy. Ale skoro ja pilnuję swojego psa to spodziewam się tego samego po pozostałych przewodnikach. I na tych zawodach w tym temacie się zawiodłam boleśnie - jeden pies podleciał mi do zesmyczonej Uny olewając wołanie właścicielki. Chwilę później podleciał drugi, a jego właścicielka znalazła się dopiero wtedy, jak się suki zaczęły gryźć. Krótko i bezkrwawo, ale co z tego? Jak można spuścić swojego psa i kompletnie nie kontrolować co się z nim dzieje, gdzie jest i co robi? Jak się nie ma czasu pilnować swojego psa - są smycze i klatki, korzystanie z nich nie boli...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...