Jump to content
Dogomania

Zawody Agility - MULTI SPORT CUP -18-19-10-2008


belgunia

Recommended Posts

[quote name='Edyta & Regis'][B]PARSONRK:[/B] to gratulacje! Strasznie młodziutka ta Twoja młoda jak na mamę. Trzymam kciuki.[/quote]
W przyszłym roku jedziemy na Cruft's więc małe chciałam mieć teraz
Ja wiem, czy młoda ? - 20 miesięcy skończyła, więc spokojnie kryć ją mogę ( to małe glutki, więc nie rozwijają sie tak długo :) )

[quote]
[B]PATIszon:[/B] wiadomo mi skądinąd, że Wyżej Wspomniana ma więcej niż jedną suczkę, stąd to pytanie. [/quote]

Prawdopodobnie weimarkę wezmę, w zerówkach - niech młoda też zobaczy wielki agilitowy świat :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='LALUNA']A dlaczego?[/quote]

Dlaczego? Były powody - brak chętnych - po Mistrzostwach Polski zawodnicy spoczęli na laurach.

[COLOR=red][B]A w agility od jakiegoś czasu i w Polsce sezon na zawody trwa cały rok!!!![/B][/COLOR]
:):):multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edyta & Regis'][B]PARSONRK:[/B] to gratulacje! Strasznie młodziutka ta Twoja młoda jak na mamę. Trzymam kciuki.
[B]PATIszon:[/B] wiadomo mi skądinąd, że Wyżej Wspomniana ma więcej niż jedną suczkę, stąd to pytanie. A do posiadania dzieci trzeba dorosnąć psychicznie. Mnie to coś wolno idzie...[/quote]

Zabrzmiałao jak wyżej Pozwana :diabloti:
A dzieci się nie posiada, tylko ma:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ROGZ_POLSKA']a ja moge juz oficjalnie napisac ze bedziemy jednym ze sponsorów nagród:diabloti:
beda zestawy rogza i bony na dowolne zakupy u nas w telezoo.pl :)

dodatkowo na zawodach bedziemy mieli swoj maly namiocik :)[/quote]

Ale fajnie! A dla zerówek też są przewidziane takie nagrodki? Bo ja zostałam z jednym biegającym psem :( i to debiutujacym :D

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ nie wszyscy otrzymali potwierdzenia e-mailem w komplecie, przypominam, że organizatorzy proszą o przedstawienie dowodu wpłaty na zawody/potwierdzenia przelewu, które nam ułatwią pracę w sekretariacie. Wszyscy którzy znajdują sie na liście startowej są uwzględnieni mimo tego, ze potwierdzenia były szczątkowe. To moja wina, zrobiłam błąd w opisie zawodów w bazie.

Do jutra włącznie można się jeszcze zgłaszać. Potem zamykamy listę.
Proszę o info, czy któreś suczki spodziewają się cieczki lub już mają, abyśmy umieścili je na "latającym dywanku" na końcu listy startowej w klasie.
Proszę o zabranie ksiażeczki zdrowia psa z aktualnym szczepieniem.

Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

Brzmi pysznie!:diabloti:
A my mamy transport:loveu:, wiec potwierdzamy swoja obecnosc we dwa dni (oby tylko znowu nam zadne swinstwo nie wyskoczylo:angryy:).
I mamy pytanie- czy na terenie Plocka bylaby mozliwosc wykorzystac kogos z Was do podrzucenia z terenu zawodow do hotelu w sobote i z powrotem w niedziele, czy raczej mamy sobie radzic z komunikacja miejska?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']
I mamy pytanie- czy na terenie Plocka bylaby mozliwosc wykorzystac kogos z Was do podrzucenia z terenu zawodow do hotelu w sobote i z powrotem w niedziele, czy raczej mamy sobie radzic z komunikacja miejska?;)[/QUOTE]
Powtarzam pytanie:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...