Jump to content
Dogomania

Handler mnie wrobił!! RATUNKU!


Lajlaa

Recommended Posts

[B]Em... Ta dziewczyna myśli najwyraźniej że jesteście Głupimi, naiwnymi ludźmi i jej uwierzycie. Na waszym miejscu sama kazała bym jej wysłać ten papier do związku... bo tak jak pisały dziewczyny wcześniej Handler nie ma nic wspólnego ze związkiem :shake::shake::shake:[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jefta'][B][SIZE=3][COLOR=Red]* usunęłam wszystkie dane identyfikujące oskarżaną osobę. Czekamy na przedstawienie się z imienia i nazwiska autorki wątku.[/COLOR][/SIZE][/B]



Regulamin użytkowania publicznego forum dogomania.pl

I. Zasady dla użytkownika:

[...]

3. Jeśli chcesz przedstawić opinię na temat kogoś/czegoś, niech będzie to opinia oparta na Twoich osobistych doświadczeniach. Każda inna jest niewiarygodna, ponieważ może być nieprawdziwa. A jeśli krytykujesz kogoś/coś w sposób jednoznacznie identyfikujący (np. z pełnego imienia i nazwiska/pełnej nazwy), nie męcz się. To i tak moze zostac usunięte, bo dogomania anonimowej krytyki nie uznaje.[/quote]

Jesli Lajlaa sie przedstawila jak kazalas, to po co mazesz dane tej dziewczyny?! Niech ta historia jest przestroga dla tych co oszukuja i sa oszukiwani. Cwaniactwa uczy sie od malego :angryy::angryy::angryy:. Jeszcze niepelnoletnia, a juz cwaniakuje!!! Co to bedzie pozniej!!! Powinna dostac nauczke!!!:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E.A.C']Jesli Lajlaa sie przedstawila jak kazalas, to po co mazesz dane tej dziewczyny?! Niech ta historia jest przestroga dla tych co oszukuja i sa oszukiwani. Cwaniactwa uczy sie od malego :angryy::angryy::angryy:. Jeszcze niepelnoletnia, a juz cwaniakuje!!! Co to bedzie pozniej!!! Powinna dostac nauczke!!!:mad:[/quote]
przedstawiła się po moim poście. pierwsze słyszę, że o przestrzeganie regulaminu trzeba specjalnie prosić :roll:

Link to comment
Share on other sites

Widać sprawa się (w miarę) dobrze skończy, ale na przyszłość...

1) "swoboda umów" nie polega na dowolnym, bezkarnym zrywaniu, ale niestety na tym, że jak zechcecie podpisać umowę, np. że za 1000 zł miesięcznie ktoś ma śpiewać przez rok waszym kwiatkom na parapecie, to wasza wola - tyle, że jak się rozmyślicie, to macie problem, bo śpiewak może podać Was do sądu i wygrać...
Więc [U]UWAŻAJCIE[/U] [B]CO[/B] podpisujecie !!!
2) W umowach MUSZĄ być dane personalne z nr. dow .osob (lub innego dowodu tożsamości)
3) W przypadku osób niepełnoletnich MUSI być zgoda ich prawnego opiekuna!
4) Dla WASZEGO DOBRA, jeżeli KTOŚ coś ma DLA WAS wykonać, umowa POWINNA zawierać klauzulę dotyczącą "kar umownych" w przypadku niewykonania ...

W tym wypadku ważniejsze jest to, że w umowie nie ma danych z dow. osob. bo na upartego to ona nieodpowiada bo nieletnia, ale Wy jesteście pełnoletni i sąd w pewnych sytuacjach może uznać, że Wasza część umowy jest obowiązująca ...(!) (a osoby niepełnoletniej nie ...)

Powtórzę: [U]UWAŻAJCIE[/U] [B]CO[/B] podpisujecie !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jefta']przedstawiła się po moim poście. pierwsze słyszę, że o przestrzeganie regulaminu trzeba specjalnie prosić :roll:[/quote]


Napisałam jej dane bo kilka osób chciało, zebym podała, więc wystarczyło napisać, zebym podała swoje i jej dane. Nie widze tu żadnego problemu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Lajlaa']Napisałam jej dane bo kilka osób chciało, zebym podała, więc wystarczyło napisać, zebym podała swoje i jej dane. Nie widze tu żadnego problemu.[/quote]
Mam wrażenie że ta sprawa będzie precedensem - widać handling w naszych kraju rozwinął się już i do tego poziomu... Jedyne co mogę poradzić to interwencje w sądzie koleżeńskim jako że byli państwo szantażowani - a ja niezmiernie ciekawa będę śledzić rozwód wydarzeń.

Link to comment
Share on other sites

a ja by gówniarę postraszyła Urzędem Skarbowym, zakładając że nie odprowadza podatku od dochody z tytułu umowy cywilnej zawartej z Tobą, masz umowę możesz pójść do Urzędu i poinformowac o ukrytym dochodzie tej dziewczyny, zrobią jej domiar i zapłaci wysoki podatek od nieujawnionych dochodów.

a tak przy okazji to niech się handlerzy na ogólnodostępnym forum nie chwalą że pieniądze za swoją prace biorą- oczywiście o ile nie maja zgłoszonej działalności, bo Urząd Skarbowy was ścignie za nieodprowadzanie podatku od uzyskanych dochodów.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonpak']a ja by gówniarę postraszyła Urzędem Skarbowym, zakładając że nie odprowadza podatku od dochody z tytułu umowy cywilnej zawartej z Tobą, masz umowę możesz pójść do Urzędu i poinformowac o ukrytym dochodzie tej dziewczyny, zrobią jej domiar i zapłaci wysoki podatek od nieujawnionych dochodów.

a tak przy okazji to niech się handlerzy na ogólnodostępnym forum nie chwalą że pieniądze za swoją prace biorą- oczywiście o ile nie maja zgłoszonej działalności, bo Urząd Skarbowy was ścignie za nieodprowadzanie podatku od uzyskanych dochodów.;)[/quote]


najpierw niech zaczna scigać wszystkich pseudohodowców lepiej i co niektorych hodowcow takze co nie odprowadzaja podatkow za wzbogacanie sie;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Lajlaa']Ta dziewczyna ogłasza się na gratce wiec łatwo można ją znaleźć...
Do tego założyli hodowle yorków, nazywa się Brillance.
No cóż, dziewczyna myślała, ze grzecznie przyjedziemy i nie sprawdzimy tego co ona mówi. DO końca lipca wyliczyła sobie, że zarobi od nas jeszcze 800zł, a skąd my to mielismy wziąść to ją nie obchodziło.
To jej słowa:
"słuchaj podpisaliście papier, ze będziecie przyjeżdzać itp. ponad 1,5 tygodnia już was nie bylo , wiec trzeba to odrabiać. słuchaj jabym byla suką i świnią to ja bez problemu mogę już wysłać ten papier do związku kynologicznego , zarządu głównego i wtedy wszystkie wasze sprawy typu przydomek , krycie psów i rejestracja będa nie mozliwe do zrealizowania, taką mam umowe z zarządem głównym"


Szukałam osoby, która będzie wystawiała moje psy, bo ja nie mam o tym pojęcia, a znalazłam taką, która chciała ściągnąć jak najwiecej kasy, a psy ją nie obchodziły.[/quote]




To jawna OSZUSTKA i naciagara, ja zglosilabym to do ZK i zlozyla doniesieniwe na policje!
A nastepnie opislabym wszystko z imieniem i nazwiskiem tej osoby na psich forach.

Zwiazek Kynologiczny niema nic wspolnego z Handlerem!!! z Zwiazku moga cie wykluczyc za nieoplacanie skladek,czy innych nieregulaminowych przewinien.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

O matko:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:!
Ale bezczelna smarkula!
Jeśli rodzice nie są w stanie poradzić sobie /a może popierają "hobby" dziewczęcia/ to ktoś musi ją doprowadzić "do pionu". To jest zwykłe oszustwo i oprócz ZkwP powiadomiłabym Policję...
Niezły "start" w dorosły handling, nie ma co... :diabloti:
/Poczytałam posty wątku yorkowego- dziesięcioletnie dziecko chyba lepiej by się wyrażało w słowie pisanym niż ta pseudohandlerka!!!!!- ale wstyyyyyyyd/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...