Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz- Schronisko dla Zwierząt/ Aktualizacja 22.08


Recommended Posts

ooo foksow nie zauwazylam... Ja widzialam jeszcze jesli chodzi o mniejsze zwierzaki: krolika... Fakt, szczeniat jest bardzo duzo.
Mnie zauroczyla sunia w typie akity... Biała, nosek bez pigmentu... i strasznie placze jak sie od niej odchodzi:( ja po nowym roku postaram sie wpasc do schroniska i porobic troche fotek... mzoe tak bedzie latwiej... a w ten weekend bede w Wwa na paluchu prawdopodnie wiec tez cos pokaze na dogo... :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='radovan2']dziewczyny postaram sie jutro podjechac do schronu.
jade zrobic foto bo widzialam ze pisalyscie ze jest akita malamut i haszczak.podrzuce foto dziewczynom od malamutow i haszczakow:)
jesli chodzi o haszczaka to chyba piszecie o DZESI czy jeszcze jakis doszedl?

ANIA[/QUOTE]


Szczerze powiedziawszy ja haszczaka nie widzialam, moze przeoczyłam... Ale sunia w typie akity jest... ma 2 lata... łagodna i potulna... Strasznie wyje jak sie odchodzi od bosku... Siedzi z suniami wiec z akceptacja innych dziewczyn nie byloby problemu...

Link to comment
Share on other sites

Hej dziewczyny ;) Byłam w schronisku w czwartek z moim chłopakiem ;) zawieźliśmy psiakom 20 kg karmy i 3 klatki, 2 po chomiku i jedna po króliku. Może wam się do czegoś przyda. Powiem wam, że pierwszy raz byłam w schronisku. Psiaki są kochane :) ale te ich biedne oczka wpatrujące się i proszące o miłość. Najbardziej spodobał nam się Tofi i Bura. Cudne psiaki.
Chciałabym też zwrócić waszą uwagę na pewien boks. W ostatnim boksie za recepcją jest jakiś napalony samczyk, chyba jeszcze nie wykastrowany i cały czas skacze na jedną sunie a ona nie chce, no i się gryzą.

Link to comment
Share on other sites

buldożek francuski? Kurcze prawie -20 a tam takie kanapowce...

Widział ktoś może dobka? Może wśród szczeniąt są jakieś w typie rasy? Takie szybko domy znajdują i może jakiś DT by sie znalazł? Zwłaszcza dla tych z króciutką sierścią...

Dziewczyny trzymam kciuki aby nie było ofiar mrozu w żadnym schronisku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']dałyście znać dziewczynom od rasowych np. o tym buldozku?[/QUOTE]

Buldożek i cocker najprawdopodobniej są już zamówione :) Nie minął im jeszcze okres kwarantanny, dlatego nie są jeszcze do adopcji.

W schronisku są również dwa dorosłe bernardyny, jednak nie wiem o nich zbyt wiele... Jak byłam ostatnio w schronisku było tyle pracy, że nie miałam czasu aby się dopytać :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Inez de Villaro']Buldozka jest juz bezpieczna w ciepłym dt :) gdyby jeszcze jakaś/jakiś buldog tam sie pojawił lub bordog/ bordożka to dajcie mi znać...:)[/QUOTE]

Wspaniałe wieści :) Już 4lata jestem wolontariuszką w bdg. schronisku i to była dopiero (naszczęście) druga bulwa (jak dobrze pamietam pierwsza miała epilepsję i jej adopcją zajmowała sie MAUPA)

Brawo za szybka akcję :) życzę również szybkiego znalezienia DS :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='& Gloria &']Wspaniałe wieści :) Już 4lata jestem wolontariuszką w bdg. schronisku i to była dopiero (naszczęście) druga bulwa (jak dobrze pamietam pierwsza miała epilepsję i jej adopcją zajmowała sie MAUPA) [/QUOTE]
Tak, Ca Irze się udało, więc mam nadzieję, że ta też szybko znajdzie DS ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bylam dzis w schronie... na dzien dzisiejszy jest tam [U][B][COLOR=Red]szetland z rodowodem [/COLOR][/B][/U]oddany przez wlascicieli. Agresywny dla malych dzieci... 2labki...bernardyn...husky (sunia)...kilka wilkow... aa i zapomnilaabym! 3 stycznia trafił tam york! Tez jest w budynku gdzie szczeniaki.... i w budynku glownym, dwa psiaki(mocno) w typie charta afganskiego... młode i chyba rodzenstwo bo bardzo siebie nawzajem pilnowaly... Niestety nie udalo mi sie zrobic fotek...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Golden Evita'] w typie charta afganskiego... młode i chyba rodzenstwo bo bardzo siebie nawzajem pilnowaly... Niestety nie udalo mi sie zrobic fotek...[/QUOTE]


To mieszańce afgana z kaukazem to rodzeństwo- nie mają jeszcze roku. Są takie piękne, a w schronisku są już bardzo długo...

Link to comment
Share on other sites

PILNIE też potrzeba pomoc dla około 9 letniego wychudzonego DALMATYŃCZYKA, jest w strasznym stanie- w schronie, (mimo, że jest sam z boksie) totanie sobie nie radzi. Dzisiaj leżał "zwinięty w kłębek" i potwornie się trząsł... MASAKRA
Ale z tego co wiem, dziwczyny od dalmatów już o nim wiedzą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='& Gloria &']PILNIE też potrzeba pomoc dla około 9 letniego wychudzonego DALMATYŃCZYKA, jest w strasznym stanie- w schronie, (mimo, że jest sam z boksie) totanie sobie nie radzi. Dzisiaj leżał "zwinięty w kłębek" i potwornie się trząsł... MASAKRA
Ale z tego co wiem, dziwczyny od dalmatów już o nim wiedzą.[/QUOTE]
Tak, psiak jedzie niedługo do DT ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...