Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz- Schronisko dla Zwierząt/ Aktualizacja 22.08


Recommended Posts

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Bardzo przepraszam za offa, ale szukamy kogoś do wizyty przedadopcyjnej w Bydgoszczy dla Nell z tego wątku

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szukamy-kogos-do-wizyty-przedadopcyjnej-w-bydgoszczy-dla-nell-145987/?highlight[/URL]=

Byłybyśmy niezmiernie wdzięczne za pomoc:oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='fizia']Bardzo przepraszam za offa, ale szukamy kogoś do wizyty przedadopcyjnej w Bydgoszczy dla Nell z tego wątku

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szukamy-kogos-do-wizyty-przedadopcyjnej-w-bydgoszczy-dla-nell-145987/?highlight[/URL]=

Byłybyśmy niezmiernie wdzięczne za pomoc:oops:[/QUOTE]



Myślę że mogę pomóc:)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za offa,ale zapraszam wszystkich na wątek Parów.:loveu:
Zgłaszajcie Parówy z Waszego schroniska,będzie robione wspólne allegro więc to zawsze jakaś szansa;-)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/parowki-parowy-paroweczki-watek-zbiorczy-sie-robi-173391/"]PARÓWKI, PARÓWY, PARÓWECZKI - WĄTEK ZBIORCZY (się robi)[/URL]

Link to comment
Share on other sites

czy jest ktos kto moglby sie cos dowiedziec o osobach ktore zapisaly sie na liste osob chetnych do adopcji malamuta? Psina jest w schronie w Bydgoszczy.

[url]http://forum.alaskan.malamut.org/viewtopic.php?t=2801&postdays=0&postorder=asc&start=15&sid=76d700e2629b0d3421da522c2c3a9cab[/url]

Link to comment
Share on other sites

czy macie jakies spaniele w schronisku? Jesli tak, to informuje ze kobieta wlasnie z okolic Bydgoszczy szuka spaniela do swojej mini - hodowli. Ma juz sucze z tego schroniska, ruda, mloda, adoptowana pare miesiecy temu. Bardzo prosze, zabiezcie je wszystkie gdzies w bezpieczne miejsce albo jak najszybciej trzeba je wykastrowac!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']Dziewczyny ja też szukam kogoś kto się zna na rzeczy i zrobi wizytę przedadopcyjną w Bydgoszczy dla Bolka z poniżeszego ogłoszenia.

[URL]http://www.allegro.pl/item827677486_amstaff_psy_i_suki_szukaja_domu.html[/URL][/QUOTE]

Z tego co mi wiadomo wizyta przedadopcyjna odbyła się w piątek lub będzie przeprowadzona w najbliższym czasie. Zajmuje się tym Elżbieta Sperkowska- inspektor OTOZ animals- jeśli chcesz znać więcej szczegółów, zadzwoń do schroniska- konkretnie porozmawiaj z p. dyrektor- to ona dostała maila w sprawie Bolka, więc jest w temacie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='& Gloria &']Z tego co mi wiadomo wizyta przedadopcyjna odbyła się w piątek lub będzie przeprowadzona w najbliższym czasie. Zajmuje się tym Elżbieta Sperkowska- inspektor OTOZ animals- jeśli chcesz znać więcej szczegółów, zadzwoń do schroniska- konkretnie porozmawiaj z p. dyrektor- to ona dostała maila w sprawie Bolka, więc jest w temacie :)[/QUOTE]


niestety, do dnia dzisiejszego nikt nie skontaktował się z osoba chętną do adopcji, a pani Elżbieta nie odbiera telefonów. Poprosiłam martik b o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam. Bylam wczoraj w schronisku w Bydgoszczy... czesto wpadam tam z ciekawosci... Jesli bylby ktos zainteresowany... Ludzie... Tam jest tyle psow... Te ktore najbardziej rzucily mi sie w oczy:

Buldog francuski

Labrador (pies)

Sunia w typie akity (biała)

beagle



Niestety mam popsuty aparat w telefonie i nie moglam pupilom zrobic fotek ale obiecuje po nowym roku sie tym zajac...

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o psy rasowe i w typie rasy, to jest ich dużo...
Są przede wszystkim psy w typie owczarka niemieckiego, także amstaffa, sznaucera, labradora, beagla, basseta, jamnika, pudla, malamuta i haszczaka, buldoga francuskiego, pinczera. Mamy także owczarka szetlandzkiego oraz 2 młode mieszańce chartów afgańskich. Pewnie jeszcze kilka psów rasowych i 'pseudorasowych' jest, ale w tej chwili nie potrafię ich wymienić...
No i oczywiście jest tam wiele, wiele kundelków, nierzadko ładniejszych od rasowych ;)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za offa, ale pilny bazarek na psią bidę :-(

[COLOR="#006400"][SIZE="4"]"(...) Ktoś jak go przygarnie wygra los na loterii, ale czy o tym wie? Że może wygrać kilkadziesiąt kg. psiej miłości?
Chyba... nie, bo... pies ma wadę... rzucającą się w oczy. Chorą łapkę przednią, chodzi na trzech. łapka wygląda naprawdę brzydko. (...)
Taka łapa to wyrok... Lata w schronisku, albo... sami wiecie co. Kto będzie żywił psa nie rokującego szans na adopcje? (...)"[/SIZE][/COLOR]

[SIZE="2"][url]http://www.dogomania.pl/threads/175714-RA-A-noA-ci-na-Leczenie-i-utrzymanie-w-hoteliku-Cezara-do-20-12-do-23-00[/url][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co mie bardzo zastanawia?!?!?!?!?! Terez widzę dopiero ile osób z Bydgoszczy jest na dogo i dziwi mnie strasznie dlaczego, gdy potrzebowałyśmy ratunku dla psiaków w potrzebie z bdg praktycznie NIKT z dogo nie zaoferował pomocy. (Wątków psiaków w pilnej potrzbie w ostatnim czasie było sporo)

Mam nadzieję, że teraz, gdy będzie taka potrzeba możmy na WAs liczyć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='& Gloria &']oprócz tych psów króre wymieniła Golden Evita dziś widziałam
2 labki
[B]cocker spaniela[/B]
2 "czyste" owczarkii
Pełną listę " rasowców" wstawię w piątek. Wtedy odezwę się już bezpośrednio do osób zajmujących się daną rasą.[/QUOTE]
[B]& Gloria &,[/B] czekam na info o psiaku i fotki. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[b]Gloria[/b], ja ostatnio, szczególnie po zmianach, mało bywam na forum. Jeśli coś poprosze o info, a na ile będe w stanie, na tyle pomoge.


Dziś w ramach zajęć byłam w schronie, z tego co zapamiętałam są dwa benki, bezogoniasty rotek, bezogoniasty rudy cocker, czarno-biały buldożek francuski, trzy labradory biszkoptowe, pręgowany bezogoniasty bokser, parka ogoniastych szorstkich foksów, ogoniasty jagdterrier, onki , no i masa szczeniąt , kociąt i dorosłych kotów :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...