Jump to content
Dogomania

Gdzie pojechać z psem (Bullem) na urlop?


wind34

Recommended Posts

Wiem, że podobny temat jesy na str. głównej forum, ale jak dzwonię w sprawie kwatery i mówię, że to Stafford to od razu słyszę że z psem raczej nie (Bull ich przeraża).Może znacie jakieś ciekawe adresy gdzie można spędzić z psem 2 tygodnie urlopu. Właściciele pensjonatów, czy kwater na pewno nie pogniewaja się, że ich adres tu zagości, a my będziemy mieli ułatwiony wybór wakacyjnej eskapady. Sprawdzone przez Was miejsce będzie 100 razy lepsze niż pięknie sfotografowane i opisane w internetowej ofercie, gdzie okazać się może, że z psiakiem co prawda mozna przyjechać, ale pospacerować z nim nie ma gdzie.

Link to comment
Share on other sites

Nad morzem- polecam Rewę. Jakieś 15km od Trójmiasta. Są domki do wynajęcia, są kwatery. Plaża, na której nie ma tabunów ludziów i nikt na psach psów nie wiesza.

(Chruma rok temu ganiała gdzie chciała, kradła klapki, a jak próbowałam ją ochrzanic, to ludzie ochrzaniali mnie, no bo jak można na takiego ślicznego pieska krzyczeć... :D )

Na plaży szkółka kajtowa i windsurfingowa.

Nie mam namiarów na kwatery, ale zajrzyjcie na stronę szkółki kajtowej: www.aloha.pl

tam jest więcej info i mapki.

Link to comment
Share on other sites

Max zawsze szaleje na plaży, znosi patyki i takie tam różne śmieci. Generalnie plaża jest OK, ale woda tylko do brzucha i jak nie faluje, inaczej jest be. Fajnie jest też przegalopować sąsiadom po kocykach. Ale gdzie indziej też pewnie jest fajnie, tylko gdzie?

Link to comment
Share on other sites

Polecam Wyspę Sobieszewską koło Gdańska. Byłam tam w zeszłym roku....cudowny cichy raj!!! Dzika plaża, zero ludzi !!! A na kwatery bardzo chętnie przyjmują z psami, właśnie koleżnki ze swoimi labami wybierają się tam w przyszłym tygodniu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jak będziecie za mnie trzymać kciuki (żeby mi się udało to, co planuję) to w przyszłym roku zapraszam do mnie w Karkonosze.

Czego jak czego, ale terenów do spacerów tu nie brakuje, a znak "przekreślony pies" w Karkonoskim Parku Narodowym oznacza, że pies ma być prowadzony na smyczy.... :D

W piątek spotkałam pieska na szczycie wieży Zamku Chojnik (też KPN :wink: )

Właściciele buli i bokserów będą najmilej widziani :D

Pozdrawiam

CHI

Link to comment
Share on other sites

my z Torunia więc jezdzimy nad morze do Białogóry od 5 lat wszystkie psy są mile widziane również na plaży wiadomo znają się wszędzie nietolerancyjni odszczepieńcy:) ale jest ich znikoma ilość a miejsce a odwiedzałam na wybrzeżu wiele jest przepiękne kwatery do wyboru do koloru zapraszamy, bo nasza ASTka nie ma się z kim bawić na plaży :D

planujemy wypad w tatry i nasza zaufana gazdzina zaprasza nas usilnie z cielaczkiem jak mówi o LILIT :D

pozdrawiamy P&L

Link to comment
Share on other sites

Ja wybieram sie z Emi gdzieś nad morze na początku sierpnia tylko jeszcze nie wiem gdzie bo nie mogę się zdecydować.

Też szukam towarzystwa dla Emisi hehe, wiec jeśli ktoś z Was jedzie w sierpniu nad morze to ja moge się dołączyć :lol:

Link to comment
Share on other sites

Lotka w Białogórze była z nami już 6 razy w przeciągu 3 lat, zawsze było bezproblemowo 8)

Mało ludków, woda duża, można pływać i pływać i biegać i kopać i skakać na główkę jak woda lej wyżłobi - to są wakacje. (problem to wyciągnięcie mendy z wody, naj;epiej na kiełbaskę :P )

Tylko w tym roku pojedzie z nami, prawdopodobnie do Białogóry jeszcze jeden domownik - Bifcio - staffik :lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam po dłuuuuugiej przerwie :)

My jesteśmy obecnie (od jakiś 3 tygodni) na półwyspie helskim. Jeżdżę tu od lat i Arka najwyrażniej zapałała podobnym uczyciem do tego miejsca co ja gdyż podobnie jak w zeszłym roku tak i w tym mieszka sobie ze mną w przyczepie na campingu i czuje sie tu jak w raju :D

Z psami wszystkimi zakumplowana... cały dzień praktycznie na spacerze.... cieka a to po lesie a to wieczorami po plaży... ma nową pasję- frisbee i widze że jest tu w siódmym niebie. Jedyny minus to jakieś uzulenie na skórze... najprawdopodobnie od wody które przemywamy i smarujemy ale trudno upilnować psa co kocha wode a mieszka jakies 4m od zatoki puckiej żeby sie przestał pławić :)

Hel i campingi to świetne miejsce na urlop z psem.. sądząc po ilości piesków na campingu nie tylko ja jestem tego zdania :)

Pozdrawiam

Asia&Arka

Link to comment
Share on other sites

Ja na swój upragniony i wyczekany urlop idę dopiero za miesiąc. Wybieramy się do Włoch i ciągle zastanawiamy się czy zabierać ze sobą naszą bulinę. Rozmawiałam z kobietą od której będziemty wynajmować domek i bez problemu zgodziła się na dodatkowego wczasowicza. Nasz wet. też nie widzi przeciwskazań. Martwię sie tylko czy droga nie będzie dla niej zbyt męcząca (ok. 1300 km) a z drugiej strony nie chcę jej zostawiać na 2 tygodnie :cry:

Link to comment
Share on other sites

My z nad morza jedziemy nad jezioro. W tamtym roku tam byliśmy jeszcze bez Lapidła (bo go jeszcze nie było), a w tym roku jedziemy na przełomie sierpnia i września. Ośrodek zamknięty - Ekoland, w jeziorze raki... zresztą zobaczcie sami

www.lato.pl/lato.html

Ale mogę podać telefon nad morze , moja ciotka ma kwatery w domku, dzielnica na obrzeżach Kołobrzegu, do morza jakieś 5-10 minut, ale nie przez miasto, a przez łąki 94/ 35 284 73. Jeśli ktoś chciałby tam zadzwonić to można powoływać się na Beate.

Psy kochają, Lapidło kupiło ich na amen, a w domu cały zwierzyniec od psa, przez chomiki, żółwie, królika...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...