Jump to content
Dogomania

Bokseromaniacy


Olk@

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Olk@ :D

:drinking:

Zeby sie nam tu przypadkiem klub AA nie zrobil :wink:

Jesli chodzi o rasy psow z ktorymi Saba lubi sie bawic to raczej nie ma reguly, zalezy od temperamentu tego drugiego psa. Chyba, ze boksery :) z nimi to najchetniej sie bawi. Ale zauwazylam ostatnio, ze Saba "nie lubi" dobermanow. Aha, no i malych, szczekliwych pieskow, ktorych smycz, mimo ich bojowego nastawienia do wszystkiego co sie rusza, lezy gleboko w szafie:evil:

Link to comment
Share on other sites

Mój Neo kocha wszystko co sie rusza, niezależnie czy małe czy duże. Szkoda tylko, że nie każdy pies jego kocha. Wiecie jak delikatne potrafią być bokserki w trakcie zabawy. I poza tym, nie każdy pies dorównuje zabawie boksera.

Wygląda to nastepująco Noe biega, a drugi pies ( nie bokser) leży bo już nie ma siły. :lol:

Tylko jeden raz zdarzyło mi się, że zareagował agresywnie w stosunku do bernardyna.

Do właściecieli męskich bokserów mam pytanie. Mniej więcej od jakiego wieku Wasze pieski zaczęły nabierać kształtów- masy boksera?Chodzi o to, że Neo ma w tej chwili 9 msc., a jest niesamowicie szczupły. Śmiesznie wygląda na swoich długich nogach.

Pozdawiam

Link to comment
Share on other sites

Mój zaczął nabierać ciała w wieku około 12 miesięcy i trwa to nadal bo teraz ma 13,5. Suka natomiast zaczęła się rozrastać po ukończeniu roku. :D

W wieku 9 misięcy to normalne, że boksik jest jeszcze "nieproporcjonalny" tzn. chudy, wysoki i z mała głową. Wszystko jeszcze przed nim i myslę, że nie powinnaś sie tym martwić

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj w nocy w Opolu była burza, oj mało powiedzane potężna burza.

No i moja Sara ze strachu to nie wiedziała co ze sobązrobić. W końcu schowała się w kabinie prysznicowej. Do rana tam leżała :D

Ale mam odważnego psa :shocked!:

Pozdrawiam wszystkich :hand:

Link to comment
Share on other sites

To moje "rudzielce" nie boją się burzy ani petard. Czasmi mam wrażenie, że są głuche :wink: Dziś w nocy też była burza jak diabli. Tak huknęło, że się sama wystraszyłam a moje psy nawet głowy nie podniosły tylko spały sobie smacznie :D

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

mój Ares nie boi się burzy ani wybuchów petard.Zachowuje się normalnie,w nocy spał i strasznie chrapał (może nawet nie wiedział,że była burza :niewiem: )

Natomiast Max tak jak ja boi się burzy okropnie.Musze go brac do domu,poniewaz gdy zostaje sam zaczyna "wariować" próbuje rozerwać siatke ,drapie strasznie w drzwi do domu itp.

Link to comment
Share on other sites

Moje suczki to się niczego nie boją. Ta starsza 8 letnia, to ma zaliczony egzamin IPO 3, także się nie dziwię, że zna pojęcia strach, bo to jest suczka, która jest nie do podrobienia (chyba już takiego boksa w życiu nie będę miał, nie dość, że super psychika, to do tego eksterier I klasa), a ta młodsza urodziła się dokładnia 31 grudnia, czyli w Sylwestra i tak sobie żartowałem, że jej to huki nie są w stanie wystraszyć no i się sprawdziło. :wink:

Co do maluchów, to są... ekstra, po niedzieli zamieszczaę pierwsze fotki.

Link to comment
Share on other sites

Zaryzykuję stwierdzenie, że są nawet ładniejsze (to jest chyba najlepszy miot jaki miałem do tej pory). Jedna suczka jest podobna do twojego pieska, tylko ma mniej białego, a druga jest kopią mojej najbardziej utytułowanej suki, której portret widnieje na emblemacie. Lecz moja faworyta to inna pręguska..., a jej fotka to już po niedzieli. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Bruno jakiś czas temu nas rozbroił. Obudziło mnie w środku nocy jego ciche powarkiwanie(śpi w naszej sypialni). Patrzę, a on wygląda przez okno co tak błyska, grzmi i puka w okna. Nasz kochany Bruno okazał się odważnym i dociekliwym stróżem, jednocześnie dyskretnym - nie zerwał się przecież z głośnym szczekaniem tylko cicho powarkiwał. :D Teraz wiemy że możemy spać spokojnie.

Link to comment
Share on other sites

W Kielcach nie dawno, niespodziewanie w nocy zaczęła się burza :o. Oczywiście co pierwsze pomyślałam, to 'jejku!! Ciekawe jak Camel!!!' Chciałam od razu zadzwonić do kuzynki, ale mama mi uprzytumniła że jest 3 w nocy ;). Następnego dnia oczywiście sie wszystkiego dowiedziałam. Mianowicie mój kochany camelek jak usłyszał grzmienie, podreptał coś przekąsić i poszedł spac dalej ;).

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :)

Bruno- slicznie dziekuje :)

Saba niestety kiepsko reaguje na niektore halasy. Wszystko zalezy od okolicznosci. Np. w domu gdy nadchodzi burza Saba robi sie lekko podenerwowana, przychodzi do mnie, widac, ze cos jest nie tak, ale po chwili uspokaja sie i idzie spac. Natomiast w domku nad jeziorem, gdzie jezdzimy pare razy w roku, Saba bardzo zle przechodzi burze: trzesie sie, sapie. Staram sie wtedy byc przy niej, aby czula sie bezpieczniej. Podobnie jest z fajerwerkami. W tym roku nie bylo najgorzej. Byl u nas jeszcze jeden pies i gdy wybila 12 i zaczeto strzelac to staralismy sie psy czyms zajac, odwrocic ich uwage. Glownie Saby, bo tamten sie nie bal.

Treser, u ktorego robilysmy egzamin PT powiedzial, ze jedne psy w domu panicznie boja sie burzy, a na dworze/otwartej przestrzeni czuja sie bezpiecznie, a inne odwrotnie: w domu nie boja sie glosnych odglosow, a na dworze boja sie, panikuja.

Na jednej z lekcji posluszenstwa, treser sprawdzal jak nasze psy reaguja na huk. Odszedl na jakas tam odleglosc i strzelil z "pistoletu". Saba zajeta zabawa ze mna w ogole nie zareagowala na strzaly :o

Dlatego mowie, u niej z reakcja na dzwieki jest roznie :)

Ja chce zdjecia maluszkow! :D

Co za upal........ :(

Moze :drinking: ;) ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...