Jump to content
Dogomania

Bokseromaniacy


Olk@

Recommended Posts

Szkoda, że jeszcze nie nauczyłam się wklejać zdjęć:( Może ktoś mnie w końcu nauczy). Mam 2 boksery i jednego jamboxa. Tak tak - nie upilnowaliśmy i panienka Ida oddała się jamnikowi (nota bene miniaturce).
Z tego mezaliansu urodziło się 7 jamboxów, z których 6 znalazło dobre domy a jedna panienka została z naszej woli z mamusią. Ida ma teraz 4 lata z kawałkiem, jambox Buba kończy 2 lata, a Bazyl, który jest z nami od lipca ma około 5 lat. Bazyliszka wypatrzył mój mąż na Allegro. Bokseromaniak szukał domu dla boksia umierającego w schronisku w Czeladzi. Nie zastanawiając się długo wsiedliśmy w samochód i pojechaliśmy po psiaka z Wawki do Czeladzi. Był w kiepskim stanie - kości pokryte prawie łysą skórą ze zmianami łojotokowymi, odleżyny, niezagojone rany (skaleczenia, pogryzienia), zapalenie uszu, biegunka itd. Zaakceptował nas prawie natychmiast. Już w drodze do nowego domu spał z głową na moich kolanach i obdarzał nas pocałunkami. Trochę to trwało zanim upewnił się, że ma własny dom (do tego czasu nie odstępował nas ani na krok - dobrze, że mieliśmy 3 tygodnie urlopu). Początkowo panienki trktowały go jak intruza, ale szybko dogadały się ze sobą i teraz stanowią zgraną sforę. Wyobraźcie sobie 2 boksery i jamboksa (połowa dorosłego boksera) usiłujące spać na wersalce ze swoimi ludźmi. Cudowna ciasnota.
Strasznie się rozpisałam na temat moich boksiów, ale są takie kochane, a ja teraz jestem w delegacji i strasznie tesknię za faflunami. Na szczęście jutro wracam :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cimi']Uwaga.. mamy drugiego moda :diabloti:
:eviltong: :eviltong:[/quote]
na bokserach?:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
czy bokseromaniacy tak rozrabiają, że aż tak trzeba nas pilnować?:evil_lol::cool3:;)

jeśli tak to witaj Behemot wśród fafluniastych:multi::lol:

Link to comment
Share on other sites

Juz mnie tu dawno nie było :lol:

[B]ŻYCZE WSZYSTKIM BOKSEROMANIAKOM DUZO ALE TO DUZO ZDROWIA , SUKCESÓW WYSTAWOWYCH I OCZYWISCIE POCIECHY Z CZWORONOGÓW . [/B]
[B]WESOŁYCH ŚWIAT I SZCZĘSLIWEGO NOWEGO ROKU :x-mas:[/B] [B]:tree1:[/B]

[B]Pozdrawiam [/B]
[B]Florka i Zahira(Tartinka Blues Głogosia)[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[B][SIZE=4]Orlana napisała:
[QUOTE]Witam
Mam śliczna kochana bokserke ma 1,5 rokui szukam jej przyjaciół. Czy ktos z was ma równiez takiego kochanego psiaka w Krakowie lub w Kielcach bo jestem po części i tu itu!!!!!!!![/QUOTE]
[/SIZE][/B][B][SIZE=4][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]orlana [SIZE=2][COLOR=darkgreen]tutaj możesz zawsze zapytać o spotkanko[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...