Jump to content
Dogomania

Czy zaglądają tu jacyś miłośnicy szpiców wilczych?


SH

Recommended Posts

Witam na dogo... :D

Tak, byłam z Etną w Częstochowie. Niestety dla nas ta wystawa nie była tak udana jak dla Twojego Tytuska, bo Etna dostała tylko 2 lokatę i ocenę bdb :( Przegrała ze swoją siostrą miotową, Enyą, więc złoto i tak zopstało w rodzinie :wink:

Jednak mieliśmy również chwilę wielkiej radości kiedy na BIS grupy V stanęłaś ze swoim psiakiem na 3 lokacie :angel:

Szpice wilcze górą :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sami byliśmy zaskoczeni sukcesem Tytuska, myślę, że tak na prawdę to zasługa sędziny - przecież ta sama wybierała zwycięzcę V grupy co sędziowała nas w ringu. Widać było, że Tytusiński mimo nieco kontrowersyjnej maści jej się podobał ... Teraz jedziemy do Poznania bo chcielibyśmy bardzo skończyć championat, zgłosiliśmy go też do Kielc bo jest blisko. Może macie jakieś zdjęcia szpiców z Częstochowy ? My zostawiliśmy aparat w samochodzie :(

Link to comment
Share on other sites

byliśmy zaskoczeni sukcesem Tytuska, myślę, że tak na prawdę to zasługa sędziny
Widać było, że Tytusiński mimo nieco kontrowersyjnej maści jej się podobał

Psa masz naprawdę fajnistego, a że troszkę "murzyńskie" z niego psisko... :roll: ... biliśmy mocno brawo :klacz: , bo nam się Twój "chłopak" bardzo podobał => elegancki w ruchu, proporcjonalny, "męski" w wyrazie :D

Sędzina nie miała wyjścia :evilbat:

Niestety nie będzie nas w Kielcach :(

Ale za to w Poznaniu na pewno Was znajdziemy :D

Nie wystawiamy tam żadnego z naszych psów, więc będzie czas na kibicowanie :)

Link to comment
Share on other sites

Męski to on jest faktycznie. Jest strasznie pobudliwy i niesłychanie przychylny innym psom, z każdym by się chciał bawić. Ale generalnie mimo młodego wieku testosteron mu się uszami wylewa, ma duży temperament i chyba będzie z niego rewelacyjny reproduktor... Na wystawach jest tak pobudzony widokiem innych psów, że prawie cały czas trzeba z nim spacerować bo nie może wystać w miejscu i piszczy :evil: . Mam też kłopoty z nim na ringu - kręci się i bez przerwy rozgląda za innymi psami co utrudnia ustawienie. W zasadzie jest tak absorbujący, że ostatnio nawet nie miałam kiedy zanotować w katalogu wyników stawki i dobrze się przyjrzeć innym szpicom...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Melduję się! :wink:
Miłośników szpiców wilczych mamy całkiem sporo, ale niezbyt często tu zagladają :-? Wiele pięknych psiaków stawiło się np. na wystawie klubowej w Lodzi. Mam z tej imprezy całkiem sporo fotek, ale chwilowo nie dam rady ich tu wstawić. Może za kilka dni, gdy "podleczę" mojego kompa to się uda.

Link to comment
Share on other sites

a, to wiele wyjaśnia.... Jak zobaczyłam użytkownika Punkt Widzenia myślałam że to ona i byłam zaskoczona, że zakłada forum :) I że potrafi :)
Ja buduję swoją stronę, ale idzie mi jak krew z nosa, ostatnio nie mam czasu a wszystko też robię całkiem sama. Dobrze, że wieczory teraz są już długie, może trochę ruszę....
Możesz zobaczyć tu: [url]www.zbyszkowisko.webpark.pl[/url]
Zbyszkowisko to nazwa miejsca gdzie mieszkamy, ale mamy nadzieję że także nasz przyszły przydomek hodowlany.

Link to comment
Share on other sites

z tym forum to taki mój wczorajszy troche szalony pomysł :-?
a ze lubię sie uczyć metodą prób i błedów wiec nie pozostało nic innego jak sprawdzić wszystko w praktyce, a ze nie widziałam forum szpiców to stwierdziłam, że moze taki temat na początek bedzie dobry ( nie za duzo ruchu to i nauka na początku łatwiejsza hahaha )

Link to comment
Share on other sites

Ech dziewczyny, ale ja Wam zazdroszczę tych umiejętności, nawet jeśli są na razie skromne :roll: Bo moje to są żadne :(
Gosiu stronka fajnie się rozwija i całkiem szybko działa :) Czekam na galerię obu psiaków.
A może tymczasem wstawisz tutaj jakieś aktualne fotki Figi? Ciekawa jestem jak teraz wygląda.

Link to comment
Share on other sites

Ech dziewczyny, ale ja Wam zazdroszczę tych umiejętności, nawet jeśli są na razie skromne :roll: Bo moje to są żadne :(
Gosiu stronka fajnie się rozwija i całkiem szybko działa :) Czekam na galerię obu psiaków.
A może tymczasem wstawisz tutaj jakieś aktualne fotki Figi? Ciekawa jestem jak teraz wygląda.

Link to comment
Share on other sites

Wstawię, wstawię. Na razie przygotowuję stronę naszych koni, a potem z rozpędu pewnie zmienię stronę Figulca. Jej stare zdjęcia przesunę do galerii a wstawię nowe, tylko muszę zrobić bo najczęściej ma zdjęcia razem z Tytusińskim...

[URL=http://imageshack.us][img]http://img363.imageshack.us/img363/6739/tif2qi.jpg[/img][/URL]
[URL=http://imageshack.us][img]http://img363.imageshack.us/img363/5897/tif18gd.jpg[/img][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Piękna z nich para :D
Z pewną zazdrością patrzę na bujną kryzę Figi :oops:
Moja Etna nadal ma dość kiepską szatę i tracę już nadzieję, że będzie lepiej :(
A przecież obie jej miotowe siostry mają piękne futra. Podobnie jak te z poprzednich miotów :-?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...