Jump to content
Dogomania

Nowy Dwór Maz. - 12/10/2008


Achnamara

Recommended Posts

[quote name='mortikia']Trzy siberiany zgłoszone. Niestety w tym samym terminie co wystawa są zawody psich zaprzęgów, więc... nie wiem jak to zrobimy :lol::roll:[/QUOTE]

No to ja w sobote jestem w NDM na klubie i w tym samym dniu powinnam pojechac 200km dalej na wyklady z histrorii sztuki i do rana wrocic na niedzielna wystawe:evil_lol:. Ciekawa jestem jak to pogodze, najwyzej bede sluchala przez telefon (:diabloti:), albo ktos mi poprostu na kasetke nagra:roll:...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mortikia']Trzy siberiany zgłoszone. Niestety w tym samym terminie co wystawa są zawody psich zaprzęgów, więc... nie wiem jak to zrobimy :lol::roll:[/QUOTE]
My mamy w ten sam weekend zawody agility, na ktore juz od dawien dawna jestresmy zgloszone. I teraz mam dylemat czy zrezygnowac z jednego dnia zawodow, czy zrezygnowac z wystawy...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']My mamy w ten sam weekend zawody agility, na ktore juz od dawien dawna jestresmy zgloszone. I teraz mam dylemat czy zrezygnowac z jednego dnia zawodow, czy zrezygnowac z wystawy...:roll:[/quote]

Ja na pewno będę w sobotę na zawodach, potem do domu- szykowanie hasiorów, w niedzielę na wystawę i może jakimś cudem zdąrzę na start na wyścigach :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

bardzo dziękuję, widziałem ten formularz już wcześniej ale nie dodałem do ulubionych i jak na złość nie mogłem się go teraz doszukać :roll:

i jeszcze pytanie - "Jednocześnie Przypominamy o obowiązku dostarczenia kserokopii rodowodu i dowodu wpłaty za udział w wystawie do dnia 19.09.2008 r." - dotyczy to też zgłoszeń przez formularz internetowy? jeśli tak to gdzie to wysłać (jaki mail)?

Link to comment
Share on other sites

mimo wszystko nie mogę znaleźć informacji której szukam... czy jeśli wystawiam psa w kategorii młodzieży konieczne jest przesłanie kserokopii rodowodu? a jeśli tak to na jaki adres mailowy? to samo tyczy się potwierdzenia wpłaty... przepraszam za te setki pytań, to nasze początki z wystawami a na poprzednich rejestracja była jakby jaśniejsza :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Achnamara']Witam,
przyjmujemy jeszcze zgłoszenia na wystawę krajową.
formularz elektroniczny działa do 21 września br. (niedziela)

Zapraszamy wszystkich spóźnialskich;)
[URL]http://www.zkwp-legionowo.pl/form/index_3.php[/URL]

pozdrawiam[/quote]


....a kiedy można się spodziewać listy zgłoszonych psów:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ROGZ_POLSKA']my tez bedziemy ze stoiskiem :diabloti:[/quote]

no i wroce bez pieniedzy:shake:, prosze mi przypomniec, ze moge wziac tylko jedna obrozke:evil_lol:. Bedziesz w sobote na sznaucerach i hovawartach?

[quote name='Agama']dostalam dzisiaj numerek-jestem w szoku brawa dla ORGANIZATOROW,nawet godzina sedziowania podana:multi::multi:[/quote]

Ja tez dzisiaj dostalam:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...