Jump to content
Dogomania

Nowy Dwór Maz. - 12/10/2008


Achnamara

Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='baskomaniak']Zdjęcie BIS-a wstawiłem już na forum [URL="http://www.********.com"]www.********.com[/URL] ;)

[SIZE=1]Gwiazdki nie zostały wygenerowane przez skrypt, lecz sam je wstawiłem, aby być w porządku z regulaminem Dogomanii. Gdybym tego nie zrobił i tak by się pojawiły w tym miejscu... ;)[/SIZE][/quote]


Nie otwiera mi sie ten link?

Ta miniatura z wyboru grupy II to jaki kolor?

Link to comment
Share on other sites

Wystawa naprawde na duzy plus, dobra organizacja, na ringu (luis Pinto Teixiera) mila atmosfera, sporo miejsca, jedyny mankament, ze w hali bylo duszno, ale konkurencje finalowe przeprowadzone dosc sprawnie, wiec dla Legionowa naprawde duzy plus.

A my z wystawy przywiezlismy ladny opis, ocene doskonala, lokate I, Zw.Ml., BOB junior;).

Gratulacje dla wszystkich dogomaniakow i z niecierpliwoscia czekam na zdjecia, bo poki co suche relacje!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puzzle']Wystawa naprawde na duzy plus, dobra organizacja, na ringu (luis Pinto Teixiera) mila atmosfera, sporo miejsca, jedyny mankament, ze w hali bylo duszno, ale konkurencje finalowe przeprowadzone dosc sprawnie, wiec dla Legionowa naprawde duzy plus.

A my z wystawy przywiezlismy ladny opis, ocene doskonala, lokate I, Zw.Ml., BOB junior;).

Gratulacje dla wszystkich dogomaniakow i z niecierpliwoscia czekam na zdjecia, bo poki co suche relacje![/quote]


kto wygral rase w sredniakach ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']:crazyeye::crazyeye::crazyeye: rozumiem ze sedzia byl slepy ? :diabloti:[/QUOTE]

Elit nie chcialam komentowac, ale az mnie jezyk swierzbil, dobrze ze zaczelas temat:diabloti:. Mysle, ze sedzia wybral ja tylko dlatego, ze Hebe i Axel sie w sobie zakochali:evil_lol:, Hebe chciala biec na ukos przez ring, zeby szybko do niego wrocic, a Axel wlazil na Hebe przy porownaiu:evil_lol:, nasze psy byly praktycznie nie do oceny no i zostaly dwie Soninki, przy czym wteranka miala uszy zgiete gdzies na samym czubku i byla prawie lysa. Sedzi musze Ci powiedziec, ze bardzo w porzadku i ocena byla naprawde obiektywna, bo gdybys zobaczyla co Hebe i Axel odstawiali tez bys ich nie brala pod uwage:evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='osobek']Nie otwiera mi sie ten link?...[/QUOTE]
Nie otwiera się, bo tak to już jest na Dogomanii. Na Dogomanii nie wolno podawać linków do innych for. Wielu Dogomaniaków wie, które forum miałem na myśli, a dla tych co nie wiedzą podam wskazówkę dotarcia do moich zdjęć ze wszystkich pudeł z konkurencji finałowych, które jeszcze dziś powinny tam trafić w komplecie.
W Google należy wpisać:

[COLOR="Blue"][I]wkleję dziś chociaż BIS, czyli zwycięzców wystawy Nowy Dwór Mazowiecki[/I][/COLOR]

Można dodać mój nick, co zdecydowanie zawęzi kryteria wyszukiwania.
Pozdrawiam :)

[SIZE="1"]P.S. Proszę nie patrzeć na nazwę forum, do którego traficie,
bo [B]powyższa wskazówka służy jedynie w ułatwieniu dotarcia do moich zdjęć[/B]...[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Uważam, że naprawde można pochwalić organizację wystawy: ringi na murawie - duże, można było sobie pobiegać.:lol:
Finały - sprawnie przeprowadzon, choć na hali było - wg mnie - bardzo duszno...

Na bardzo dobrą opinię na pewno miała tez wpływ pogoda - słońce świeciło tak, jak na jesień przystało. Było w sam raz!

I cieszę się, że mogłam spotkac i porozmawiać z:
bety & co.
Matagi + kolega z Litwy
Maks i Spark
Dana1
Agappe
Florka
ED

Kogoś pominęłam?:oops:

Pzdr.

Pzdr.[/quote]

[B]Asiaczku!:lol:[/B]
Ja również bardzo miło będe wspominała niedzielę spędzoną w Twoim towarzystwie:loveu:.Cieszę ze spotkania i Ciebie i Kasi z Beatą,Małgosi Caprari i wielu wielu znajomych ,których lubię i cenię:loveu:.
Ja z wystawy jestem zadowolona,plan wykonany-chciałam dla mojej shiby Hanki Zw.Mł.i dostałam:multi:/jeszcze jedno małeZw.Mł. i Mł.Ch.Pl;)/.Mój kolega z Litwy jest przeszczęśliwy-rozpoczął z psem Mł.Ch.PL i dostał z tym psem BOB!:multi:/dlatego w listopadzie ruszamy na Kielce:evil_lol:,tak sie rozochocił:evil_lol:/.
[B]Gratulacje dla wszystkich bardziej i mniej wygranych w NDM!!!!:multi::lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]
Wystawa super, bo atmosfera świetna ! :loveu: Ring husky też w porządku, choć poza ringiem miejsca praktycznie nie było.
Bardzo dziękuję pani Teresce Radomskiej, Danielowi, panu Markowi, Asi, Paulince za super towarzystwo i pomoc :)

Kilka zdjęć moich siberianów :multi:

[IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200809/61776/159392/00000014.jpg[/IMG]
[IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200809/61776/159392/00000018.jpg[/IMG]
[IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200809/61776/159392/00000061.jpg[/IMG]
[IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200809/61776/159392/00000068.jpg[/IMG]
[IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200809/61776/159392/00000066.jpg[/IMG][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mortikia'][CENTER]
Wystawa super, bo atmosfera świetna ! :loveu: Ring husky też w porządku, choć poza ringiem miejsca praktycznie nie było.
Bardzo dziękuję pani Teresce Radomskiej, Danielowi, panu Markowi, Asi, Paulince za super towarzystwo i pomoc :)
[/CENTER]
[/quote]
Wokół Waszego ringu było mało miejsca, bo... stawka SH - tradycyjnie - dopisała!:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Wokół Waszego ringu było mało miejsca, bo... stawka SH - tradycyjnie - dopisała!:lol:
Pzdr.[/quote]

Husky faktycznie trochę było :) Ciężko było przecisnąć się z psem... żeby trochę poćwiczyć z hasiorkami musieliśmy ''uciekać'' prawie pod samą bramę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
[I]I cieszę się, że mogłam spotkac i porozmawiać z:
[B]bety & co.
[/B]Matagi + kolega z Litwy
Maks i Spark
Dana1
Agappe
Florka
ED

Kogoś pominęłam?:oops:

Pzdr.
[/I]
[/quote]

[quote name='Matagi']Asiaczku![B]:lol:[/B]
Ja również bardzo miło będe wspominała niedzielę spędzoną w Twoim towarzystwie:loveu:.Cieszę ze spotkania i Ciebie i [B]Kasi z Beatą[/B],Małgosi Caprari i wielu wielu znajomych ,których lubię i cenię:loveu:.
[/quote]

Dziewczyny DUŻA BUŹKA OD NAS DLA WAS :loveu::loveu::loveu: i do zobaczenia gdzieś w przyszłym roku :lol::lol::lol:

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baskomaniak']Nie otwiera się, bo tak to już jest na Dogomanii. Na Dogomanii nie wolno podawać linków do innych for. Wielu Dogomaniaków wie, które forum miałem na myśli, a dla tych co nie wiedzą podam wskazówkę dotarcia do moich zdjęć ze wszystkich pudeł z konkurencji finałowych, które jeszcze dziś powinny tam trafić w komplecie.
W Google należy wpisać:

[COLOR=blue][I]wkleję dziś chociaż BIS, czyli zwycięzców wystawy Nowy Dwór Mazowiecki[/I][/COLOR]

Można dodać mój nick, co zdecydowanie zawęzi kryteria wyszukiwania.
Pozdrawiam :)

[SIZE=1]P.S. Proszę nie patrzeć na nazwę forum, do którego traficie,[/SIZE]
[SIZE=1]bo [B]powyższa wskazówka służy jedynie w ułatwieniu dotarcia do moich zdjęć[/B]...[/SIZE][/quote]
Czy mogę zamieścić na www zdjęcie IV-tej grupy?Jeśli tak,to jak podpisać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia']Czy mogę zamieścić na www zdjęcie IV-tej grupy?Jeśli tak,to jak podpisać?[/QUOTE]

Bardzo proszę.
Jeśli chodzi o podpis, to może być mój nick i nazwa Forum, dla którego robiłem to zdjęcie:
[CENTER][IMG]http://img123.imageshack.us/img123/7091/baskomaniakbf5.png[/IMG][/CENTER]
Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...