Jump to content
Dogomania

Nowy Dwór Maz. - 12/10/2008


Achnamara

Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No wlasnie jesli chodzi o podzial na ringi - chyba jest blad, poniewaz Lhasa apso (oraz cotony i inne) sa umieszczone na Ringu 5 - razem z terierami!!!! (i sedzia nie ten)
Czy moge prosic o poprawienie, bo chcialabym wiedziec, o ktorej i gdzie sie bede wystawiac. A pod "naszym" sedzia J.Opara nie ma nic...... czyzby jednak zmiana sedziego?????
A ze dostep do netu mam bardzo ograniczony z racji remontu, prosze o odpowiedz dzisiaj do godz 13 (pozniej juz do wystawy nie bede miala dostepu do netu).

Link to comment
Share on other sites

Dziekujemy za fantastyczna jak zwykle wystawe! :D
Moja sucz pieknie rozpoczela dorosly championat- cwc, NDSwR i BOB, a z shar-peiem mam NDPwR i cwc :loveu:

Jesli komus wplatal sie w kadry czekoladowy owczarek australijski, to bylabym ogromnie wdzieczna!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Poproszę o stawkę chow chow :).[/quote]

:p proszę bardzo:

[B]Chow Chow (rudy)[/B]

klasa młodzieży, psy
- AL Mały Kacper

klasa pośrednia, psy
- CARMEL Mnichowa Dolina

klasa młodzieży, suki
- FORTUNA VICTORIA Cunami

klasa pośrednia, suki
- CARMEN Mnichowa Dolina

Link to comment
Share on other sites

Uważam, że naprawde można pochwalić organizację wystawy: ringi na murawie - duże, można było sobie pobiegać.:lol:
Finały - sprawnie przeprowadzon, choć na hali było - wg mnie - bardzo duszno...

Na bardzo dobrą opinię na pewno miała tez wpływ pogoda - słońce świeciło tak, jak na jesień przystało. Było w sam raz!

I cieszę się, że mogłam spotkac i porozmawiać z:
bety & co.
Matagi + kolega z Litwy
Maks i Spark
Dana1
Agappe
Florka
ED

Kogoś pominęłam?:oops:

Pzdr.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Chwalimy innych, a my się tez pochwalimy:
[SIZE=3][COLOR=Red][B]JAZZY BOY Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] - dosk.1, CAC, BOS, BOB, [SIZE=3][COLOR=Red][B]BOG3[/B][/COLOR][/SIZE]!!!

[COLOR=Red][B]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI[/B][/COLOR] - dosk.1, Zwyc. Młodziezy, Najlepszy Junior, po I selekcji w grupach (na BIS JUNIORÓW) wybrana do pierwszej trójki w gr. V. A, i [SIZE=3][COLOR=Red][B]skończony Młodziezowy Championat Polski!!![/B][/COLOR][/SIZE]:multi:

Pzr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Asiaczku, gratulacje!:) I dziękuję za niektóre wyniki :)
Asiu, a znasz inne wyniki grup?:)
Ja poproszę stawkę bernardynów:modla:[/quote]
Wszystkie BIS-y mam na fotkach. Zajrzyj do wcześniejszych postów, tam baskomaniak napisał, że tez ma wszystkie fotki. Może Ci udostępni...?

Bernardyn długowłosy
PSY
kl.mł.
ALEX z Kotliny Włocławskiej

SUKI
kl.mł.
FABRA Pałucki Przejar

kl. p
FIDA Pałucki Przejar
GAJA Berow
GRISA Pałucki Przejar

kl. o
ARNICA Don-Ber.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pugsy Malone']Gratulki dla wszystkich:multi:
My skromniutko, bo to debiut był:razz:
Ros Shans BE MY FLASH OF JOY-ocena: wybitnie obiecująca,, lokata: I, Best Puppy i piękny opis:multi:[/quote]
Hohoho!!! Piękny wynik, ale nie rozumiem, dlaczego piszesz, że to "skromy debiut"? To PIĘKNY DEBIUT!!!!:multi:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...