Jump to content
Dogomania

Klatka albo jakiś transporter na wystawy


Huskuś

Recommended Posts

[quote name='Huskuś']Widziałam, że właściciele Husky obficie zaopatrują się w materiałowe klatki. Ciekawe, jaką żywotność mają u nich te klatki?:)[/quote]

Póki co, nadal nie narzekam :cool1:
Ale myślę, że nie ma co gdybać jaką wytrzymałość ma klatka, bo gdyby pies chciał, to by z niej wyszedł w ciągu... 2 minut? :diabloti:
Jak wcześniej wspomniałam, to są klatki dla psów wychowanych i nie histeryzujących o wyjście na zewnątrz. Domek, a nie forteca ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mam te nylonowe klatki dla moich staffików , oba moje psy siedzą w jednej i wierzcie one tam nie śpią :evil_lol: ambitnie kupiłam dwie , bo wydawało mi się , że we dwójkę rozniosą jeden transporter ... ale zawsze się trafi jakiś gość z psem bez klatki i siedzi w naszej ;) więc Franek i Mania pajacują w jednej - różowa klatka jak nowa .. Zresztą ta klatka nie tylko służy nam na wystawach , ja mam ją non stop zainstalowaną w samochodzie , one zawsze oba jeźdzą jeśli gdzieś trzeba jechać do weta chociażby ..
W ramach testu wsadziłam 4 psy do jednej klatki (mamy dużą) dwa staffiki i dwa pity ...
transporter żyje :evilbat:

Tylko muszę coś wykombinować na suwczki , bo się małpy nauczyły je rozpinać ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

wlasnie tu pojawia sie pytanie.
napewno kupie jakas tylko chcialambym sie zapytac i wady i zalety obu typow klatki. :) jezeli ktos wyprobowal 2 typy bylabym wdzieczna jakby sie wypowiedzial
jezdze od czasu do czasu na wystawy wiec nie byla by jakos czesto ekspoatowana w taki sposob, natomiast czesto wyjezdzam gdzies z Cordia :), wiec jezeli by ja polubila, czesto by w niej siedziala.

a i jeszcze nie da sie na niej postawic psa?? bo tak pomyslalam ze bylaby wygodna jako stół do odstatnich pociagniec przed ringiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zależy co kto lubi, dla mnie jest to bardzo duże ułatwienie, ponieważ po pierwsze pies wypoczywa w ciszy i spokoju, po drugie nikt nie depcze po nim, po trzecie nikt nie wpycha mi rąk do klatki i psa nie zaczepia i dekoncentruje, po czwarte ja sobie moge spokojnie gdzies odejsc na chwile i wiem że pies nie musi ani iść ze mną ani nie ucieknie czy będzie się wyrywał, pozatym zawsze moge coś położyć na klatke czy przykryć ją folią jak będzie padać deszcz ;) Ale jeszcze trzeba psa przyzwyczaić do tej klatki żeby to był wypoczynek i oaza spokoju nie tortury! :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andromeda']Chciałabym sprobowac i pojechac z moim małym na wystawe czy klatka bardzo jest potrzebna. Byc moze moje pytanie wyda sie głupie ale moja wiedza o wystawach jest mizerna. Dopiero sie ucze :)[/quote]Najlepiej najpierw pojedź na wystawę bez psa, zobacz jak to wszystko wygląda, zaplanuj sobie, jak to by wyglądało z Twoim psem i wtedy będziesz znała odpowiedź. Dodatkowo, jeśli pies nie jest przyzwyczajony do siedzenia w klatce, to na pewno klatka na wystawie nie jest dobrym pomysłem.

Link to comment
Share on other sites

Czy taki namiocik 2-osobowy byłby dobry dla 7-miesięcznego dalmatka?
Na klatke rodzice się nie zgadzają, tranporter ogólnie nam nie potrzebny... a taki namiot, duży, daje cień i doskonały na deszcze, tylko nie wiem czy zamki wytrzymają... i sam materiał x/

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Moja znajoma w lodzi we wrzesniu kupila materialowa klatke skladana, w typie tej rozowej. Jednak ta posiada klapki na te siateczki po bokach. Z takim czyms jak ma ta:
[url=http://allegro.pl/item607301148_transporter_klatka_lekka_dla_psa_kota_60x46x50cm.html]TRANSPORTER KLATKA LEKKA DLA PSA/KOTA 60x46x50cm (607301148) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

i kurcze szukam takich klatek w internecie dla niej, bo pilnie takiej potrzebuje, moze ktos widzial gdzies taka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']Moja znajoma w lodzi we wrzesniu kupila materialowa klatke skladana, w typie tej rozowej. Jednak ta posiada klapki na te siateczki po bokach. Z takim czyms jak ma ta:
[URL="http://allegro.pl/item607301148_transporter_klatka_lekka_dla_psa_kota_60x46x50cm.html"]TRANSPORTER KLATKA LEKKA DLA PSA/KOTA 60x46x50cm (607301148) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]

i kurcze szukam takich klatek w internecie dla niej, bo pilnie takiej potrzebuje, moze ktos widzial gdzies taka?[/quote]

ja taką samą mam odsprzedać, 2 razy używana :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Karilka']Bardzo chętnie kupie tą oczojebną różową klatke na stelażu z rurek.
Ma sie w niej spokojnie zmieścić dorosły dobek.

Ktoś może ma na sprzedaż?[/quote]

Ja prawdopodobnie zdecyduje sie sprzedac swoją.
wymiary cos ponad 90x65x64
Może ktoś by chciał ?:) jest w dobrym stanie, brudna ale to sie da naprawić :evil_lol:


Czy ktos kupował złotą klatkę w Kankanie? Bo mam ochote taką kupic, i od razu pokrowiec na nia. Prosze o opinie

Link to comment
Share on other sites

[B]Frytela[/B] ja mam złotą klatkę z kankana rozmiar pluto ([B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=1][COLOR=#000099] 92 x 58 x 66cm [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]). Jestem z niej bardzo zadowolona :) Chociaz jest za ciężka na wystawy to w domu sprawdza się świetnie. Odchowywałam w niej miot :evil_lol: złożony z jednego szczeniaczka, nie znać śladu użytkowania, złoty kolor nie ściera się. Polecam!
[IMG]http://img35.imageshack.us/img35/2113/klatka.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Frytela']Ja prawdopodobnie zdecyduje sie sprzedac swoją.
wymiary cos ponad 90x65x64
Może ktoś by chciał ?:) jest w dobrym stanie, brudna ale to sie da naprawić :evil_lol:


Czy ktos kupował złotą klatkę w Kankanie? Bo mam ochote taką kupic, i od razu pokrowiec na nia. Prosze o opinie[/quote]

aktualne?

szukam kalteczki ze stelarzem dla futra swojego-kolor obojętny rozmiar +/- 90x65x65

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...