Jump to content
Dogomania

Galeria Kory i bestii Flory! :)


Kora-

Recommended Posts

  • Replies 535
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gassira']jutro ma być już ładnie:razz:[/quote]
No no :razz: mam nadzieję, bo u nas na dzielnicy żadnych fajnych miejsc na spacerki nie mamy i zazwyczaj jeździmy na bulwar, a potem tam na polankę redłowską:loveu: super trasa spacerowa. :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DuDziaczek']:megagrin::megagrin::megagrin:


Ale b. ładna fotka zreszta Kora tez ładna ;-)[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Monika/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Monika/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG][/QUOTE]
Dziękuje. :loveu:

[quote name='Atkaaaa'][URL]http://img241.imageshack.us/img241/6900/tndsc0259ag8.jpg[/URL]
Och to ja, Wasza Kooora... spójrzcie na mnie:megagrin:[/quote]
Pff! Moja Kora nie jest taka jak Dżeki:mad: (czyt. zakochana w sobie ) :evil_lol:

[quote name='kinia'] Cześć Wam! Tylko jedno zdjęcie?
Mam nadzieję, że będzie dziś więcej.[/quote]
Ano proszę, specjalnie dla Ciebie :razz::

[IMG]http://img503.imageshack.us/img503/6835/tndsc0146ut5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia']Dla mnie?
Dziękuje:loveu:
Nono sliczna fotka:)[/quote]
Dla Ciebie ;) Wstawiłabym więcej zdjęć, ale internet działa mi jak chcę. :shake: Jedna fotka z 10 minut się ładuje. :shake: A dziś nadal mamy brzydką pogodę, ale i tak zaraz na spacerek idziemy .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Helga&Ares']coraz lepiej Ci idzie !!
super fotka;)[/quote]
Dziękuje. :loveu:

[quote name='goldenka245'] Witamy Korusię i jej panią!:multi::loveu:
Ja też zastanawiam się nad tą sigmą, co ty masz:cool3: A nikkora 50mm chyba będę niedługo mieć (tzn mam nadzieję:diabloti:[/QUOTE]
Witamy Was :loveu::loveu:
A jakie teraz masz obiektywy? :razz:

[QUOTE=] U nas też jakoś pochmurno:-(
Miłego spacerku:smile:[/QUOTE] W ogóle w tym roku w wakacje pogoda coś nie dopisuje. W zeszły rok, to dzień w dzień na plaże, a w tym? chyba tylko 3 razy byłam. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atkaaaa'][URL]http://img503.imageshack.us/img503/6835/tndsc0146ut5.jpg[/URL]
A właśnie że nie :P Wypięła się na nas:D A Dżeks tak nie robi xD

A tak na poważnie; co raz lepsze te zdjęcia,wprawiasz się:D[/quote] Nie No pewnie wypięła się, chciała pokazać jej duża klatkę piersiową, co by psy za nią latały :evil_lol:
No cóż, wczuwam się w rolę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atkaaaa']http://img442.imageshack.us/img442/6/dscf0605uz1.jpg

:D:D:D:D:D:diabloti:[/quote]
Ale Cię ubije, kobieto jak ja tu wyglądam:shake::shake: Jeszcze odwiedzających tak wystraszę, że nigdy tu nie zajrzą. :placz::placz:

[quote name='Helga&Ares'] nie gadaj tyle tylko fotki wstawiaj :evil_lol:[/quote]

[quote name='kinia'] Właśnie;-) Bo po tej jednej czuje niedosyt:smile:[/quote]

Tak, już zaraz fotki pomniejszę i powstawiam, oby upload ładnie działał i fotki szybko wgrywały się na serwer..

Ale myśmy teraz miały niespodziewanie długi i nudny spacer, przez moją głupotą. Miałam jechać do sklepu fotograficznego po torbę, pomyślałam, że wezmę Korę, bo tuż obok jest bulwar to się na polankę przejdziemy. Gdy wsiadłam do autobusu przypomniało mi się, że za psa płaci się 2 zł za bilet a nie 1 zł, a miałam tylko 2 złociszy. A trudno skasowałam, jak dojechałam to chyba z godzinę szukałam sklepu, bo zapomniałam gdzie on się znajdował ( okazało się, że go ominęłam na samym początku:placz: ) No a jak już sklep znalazłam, torbę zobaczyłam, dowiedziałam się po ile jest itd, To musiałam wracać na piechotę do domu, a to jakieś około 7-8 km, to na dodatek szłam w japonkach co mnie obcierały. Masakra, a Kora jest tak wymęczona tym nudnym spacerem ( bo ona tylko preferuje spacery piłkowe) że do tej pory śpi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...