Jump to content
Dogomania

Krzyczki -wątek informacyjny


irenaka

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Soema']Irenko na chwilę obecną jest sprzedanych 31 cegiełek. To 155zł, zdjęcia mówią same za siebie..
To początek akcji, damy radę i tym razem zobaczysz![/quote]

Już tyle? :crazyeye::loveu: ciotki, to damy radę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Mam nadzieję, że Irenka lepiej jutrzejszy dzień zacznie :)
Tyle razy ona napełniała każdego z nas wiarą i optymizmem i się udawało, tym razem też tak musi być :)[/quote]

Jak za jeden dzionek uzbierało się 150zł to nie może być źle :) tylko caly czas trzeba rozsyłać zaproszenia! i ja to jutro zamierzam robić cały dzień :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

wznawiam psiakom od czasu do czasu ogłoszenia. wiem, że inni też robia, ale im więcej tym lepiej:)


[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1972608_cudowna_latka_wyrwana_z_mordowni_w.html[/URL]

niestety na gumtree mam problemy.

Marysiu mysle ze nasza klasa to dobry pomysł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mgie']Jeżeli można to rezerwuję dla siebie literkę 'T'
I już zabieram się do rozsyłania;)[/quote]

Dziękuję serdecznie wszystkim za pomoc.
Mgie, będę wdzięczna za literkę ;)
Już rezerwuję ją dla Ciebie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Czy tak może być?:[url=http://www.mmkrakow.pl/5413/2009/6/7/pomoz?category=news]Pomóż!!! - Wieści - MM Moje Miasto[/url][/QUOTE]

coś chyba nie do końca jest OK jak weszłam w linka to pokazała sie pusta strona z taką informacją [B]Artykuł nie został jeszcze ukończony i czeka na publikację.[/B]. Chyba, że mój komputer szwankuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']coś chyba nie do końca jest OK jak weszłam w linka to pokazała sie pusta strona z taką informacją [B]Artykuł nie został jeszcze ukończony i czeka na publikację.[/B]. Chyba, że mój komputer szwankuje[/quote]

Z Twoim komputerem wszystko OK. Po opublikowaniu treści artykułu zaczęłam jeszcze wklejać zdjęcia psiaków i może dlatego nie jest OK.
Zaraz tam jeszcze raz wejdę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']coś chyba nie do końca jest OK jak weszłam w linka to pokazała sie pusta strona z taką informacją [B]Artykuł nie został jeszcze ukończony i czeka na publikację.[/B]. Chyba, że mój komputer szwankuje[/quote]


mi pojawia sie ta sama informacja

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mgie']Kolejna osoba zadeklarowała chęć pomocy,nawet comiesięcznej.
Bardzo dziękuje;)[/quote]

Ja też. A czy ta CUD:loveu: osoba chce zostać anonimowa?
Bo jeżeli tak , to tylko buziaki prześlę :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...