Jump to content
Dogomania

Krycie Taq?


Gosia

Recommended Posts

To ten psiak z hodowli Xandrina? Nigdy go niestety nie miałem okazji widzieć na żywo, bardzo ładna głowa na zdjęciach mu wychodzi. Chyba typem budowy pasuje do Taq - prawda?

Słyszałem też, że również nowa hodowla z Gdyni (Mały Samuraj) ostatnio też nim robiła krycie.

A i jeszcze jedno pytanie mam - a jaki przydomek sobie wybrałaś? Masz stronkę? Dorzucilibyśmy do linkowni.

Link to comment
Share on other sites

Tak, Kenjo mieszka w Xandrinie. Wydaje mi się, że pasują z Taq do siebie, to co Taq ma nieidealne, Kenjo ma ok, czyli np. małe uszka, ładnie noszony ogon i wzrost :oops:. No i utrzymamy amerykański rodowód. Rodzaj sierści też ten sam mają. A głowę to Taq też ma bardzo ładną ;).

Przydomek mam "z Kolorowej Bajki" [URL="http://www.zkolorowejbajki.com"]www.zkolorowejbajki.com[/URL] i z góry dziekują za dorzucenie nas do linkowni :lol:.

Może wiecie czy w "Małym Samuraju" urodziły się maluchy?

Link to comment
Share on other sites

A to źle zrozumiałem te ogłoszenia (najwyraźniej należę do tych 80% populacji Polski, którzy nie rozumieją słowa pisanego:). Nic mi w takim razie nie wiadomo o urodzinach. Kiedyś właścicielka suczki z Małego Samuraja udzielała się aktywnie na innym forum, niestety forum zniknęło a ja nie mam z nią żadnego kontaktu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia'] Shiby sa z Japonii- nie z Ameryki.[/quote]

Rasa shiba tak ale nie każdy pies/suka rasy shiba rodzi się w Japoni, a tym samym nie pochodzi z Japoni, tyko pozostają mu dalekie korzenie Japońskie :p.
Może i powinnam napisać - rodowód z przodkami urodzonym w Ameryce :eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia']Wyzłośliwiam się...Hi hi. :evil_lol:[/quote]

Oj, nieładnie :diabloti:. A czy sobie na to zasłużyłam, źle dobrałam Taq męża?!

Gratulacje ze Nowy Dwór, wielkie gratulacje :laola:. Shiba na pudle :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...