Jump to content
Dogomania

Wystawa Klubowa Psów Pasterskich Niepolskich - Łódź 2004


Diana14

Recommended Posts

Aisho

tak mam na karcie oceny i na dyplomie

ale wybor klubowego zwyciezcy roku 2004 byl przyznawany po ocenie wszystkich psow i po ocenie wszystkich suk.Spojrz w katalogu na plan ringowy i np w szetlandach(takze w bearded collie czy inne rasy) jest po psach napisane Wybor klubowego zwyciezcy roku i po sukach tak samo a pozniej dodatkowo wybor zwyciezcy rasy.

Spojrzałam!

Wybór Klubowego Zwyciezcy Roku równa się w tym przypadku wyborowi NPwR i NSwR.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Asiu z tego co wiem to w klasie baby była przyznana tylko pierwsza lokata , a pozostałe suczki były bez lokat ale z ocenami WO :D

Nom tak...

Vega przegrała porównanie o I miejsce więc coś jakby II ma...powiedzmy ale ocena wo i tak i śliczny opisiq.Limba doskonała, tez bardzo ładny opis.

Mała Jessie zrobiła furorę na wystawię :lol:

Vegetka tez się podobała i miała malutka sesję :grins:

Jak na pierwsza wystawę jestem z niej dumna bo podobno ładnie się prezentowała na ringu i sedzia tez nam to wpisał do karty :grins: No i hodowczyni tez pochwaliła po zdjęciach, że ślicznie ją stoała więc jest dobrze.Teraz jedziemy z Vegą do Częstochowy i do Poznania i koniec w tym roku.

Link to comment
Share on other sites

To moze teraz ja sie pochwale, co prawda z lekkim opoznieniem, ale zawsze... 8) Wystawa byla wspaniala,fantastyczna atmosfera, ludzie, psy - doslownie wszystko! Naprawde warto bylo odwiedzic, obejrzec owe przedstawienie. Raisa swoja polska kariere wystawowa zapoczatkowala 2 lokata i ocena doskonala, w klasie mlodziezy. Oprocz nas prezentowalo sie jeszcze 6 suk, wiec wynik niebanalny. ;] Ogolnie borderow bylo (UWAGA) 44! Roznie umaszczonych, owlosionych etc. Bylo na co popatrzec. Rase zabrala Carmen od Tomka. :D

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Widzę, żę towarzystwo z Klubówki powoli wraca :D :D :D

Gratulujemy wszystkim bez względu na przyznane czy też nieprzyznane lokaty, bo przecież oprócz tego - do przeżyć i wspomnień dołączył jeszcze jeden piękny, pogodny dzień spędzony cały z ukochanymi psiakami :D :D :D !!!

"Zaś jak czas się ceni, ten tylko się dowie ... kto już się zatracił w pracy kieracie ..."

Link to comment
Share on other sites

wracajac do tego NPwR i Zw.Kl!Ludziska na klubówce nie przyznaje sie NPwR wiec to nie dziw ze piesek nie ma go zaznaczonego! Nigdy sie nie przyswało i nie ma tego tytułu w katalogu:):)No a my sie pochawalimy:):)Na tej wysawie wystawialam 2 pieski i zdobylismy:

2 x Mł.Zw.Kl. 1 x BOB i 1 x BIS JUNIOR III Ja osobiscie jestm super zadowolona i równiez gratuluje wszytkim wszytkich sukcesów! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...