Jump to content
Dogomania

Dolly-czyli ta, co świat do góry nogami przewraca


Ismena

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 392
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Meldujemy się, że żyjemy.:diabloti: Trochę nas nie było, ale w najbliższym czasie mam zamiar nadrobić zaległości. U dziewczyn wszystko dobrze, 15 września jedziemy z Lulką na wystawę. Zobaczymy jak pójdzie mojemu łysolowi w klasie pośredniej. Ale ten czas zleciał.;)

Pozdrawiamy! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='Ismena']Meldujemy się, że żyjemy.:diabloti: Trochę nas nie było, ale w najbliższym czasie mam zamiar nadrobić zaległości. U dziewczyn wszystko dobrze, 15 września jedziemy z Lulką na wystawę. Zobaczymy jak pójdzie mojemu łysolowi w klasie pośredniej. Ale ten czas zleciał.;)

Pozdrawiamy! ;)[/QUOTE]
i co z fotkami i nadrabianiem zaległości? nie podoba mi się to!

Link to comment
Share on other sites

Nikt do nas nie zaglądał to i zdjęć nie wstawiałam. ;) Ale dziękuję za odwiedziny! ;) 15 września ja i TŻ byliśmy z Lulką na wystawie. Mała zdobyła V1, CWC, Zwycięzca. Następna wystawa to chyba Katowice. A u dziewczyn wszystko dobrze, żadnych problemów, tfu tfu.:cool3: Odezwiemy się za jakiś czas, może ze zdjęciami.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...

[quote name='Ismena']Nikt do nas nie zaglądał to i zdjęć nie wstawiałam. ;) Ale dziękuję za odwiedziny! ;) 15 września ja i TŻ byliśmy z Lulką na wystawie. Mała zdobyła V1, CWC, Zwycięzca. Następna wystawa to chyba Katowice. A u dziewczyn wszystko dobrze, żadnych problemów, tfu tfu.:cool3: Odezwiemy się za jakiś czas, może ze zdjęciami.:evil_lol:[/QUOTE]

Oj widzę, że Wy tak często tu zaglądacie jak my.
U nas szczeniak, to się pochwaliłam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...