Jump to content
Dogomania

Kimi i Kenia.


PATIszon

Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Paula&Goofi']Super foteczki :loveu: Też bym chciała by mój pudel skoczył chociaż raz do wody :mad: te ostatnie fotko bombowe :lol::loveu:[/quote]
Wiesz ona zaczela dopiero po pol roku zachecania, a i tak uwazam, ze mialam latwiej, bo miala kogo nasladowac....

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue][B]BRAWO !!!
PATIshon ! [/B]- fotki poprostu BOSKIE !!!
zwłaszcza z Kenią na planie ! super !
zresztą jak i sama Kenia !
pudelek napewno tez ma wiele uroku .....
ale to co najlepsze ( w aktorskiej roli) jeszcze przed nim !!!

Buźka od Toy(sow) !
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

przepiękne zdjęcia!!!!

w szzególności to:
[quote name='PATIszon']Kenie sfokusowac jest latwiej, bo skacze w zasadzie non-stop, jest wieksza i porusza sie mniej nerwowo :evil_lol:

[url]http://images23.fotosik.pl/255/28538f6b3eaf4841med.jpg[/url][/QUOTE]

jakby leżał na wodzie!! SUPER!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='PATIszon']Bo pUdel brudna i zarosnieta [/quote]
Ja podczas 2 tygodniowego pobytu nad jeziorem "odkryłam", że im pudel bardziej pokręcony i nierozczesany po zmoczeniu tym lepiej. Jak moja niskopodłogowa bestia występowała w dredach a'la pudel sznurowy (jak wpadła do wody to wyschła sama i jej nie rozczesałam) to jak latała za rowerem po trawie i krzaczorach to jej się prawie nic nie czepiało! A potem coś mnie podkusiło, żeby ją wyczesać i to był błąd... normalnie każda trawka, patyczek itp. zaraz był do niej przyczepiny :/ no i potem pojawiały się zaraz kołtuny...:-( Także na przyszłość to albo ją zgolę na łyso albo jak będzie w dłuższej sierści to ją zmoczę i zostawię pokręconą:cool3:
PATIszon - zdjęcia jak zwykle rewelacyjne!
A i jeszcze mam do Ciebie pytanie - pamiętam kiedyś miałaś jakiś kosz na Kimulca, który się sprawdzał - mogłabyć napisać skąd to wytrzasnęłaś? Ja kupiłam jakiś przed wyjazdem i okazał się do bani, pudel wyskakiwała z tego i w rezultacie na drodze musiałam z nią jechać "w ręku", a potem w terenie musiała latać tyle co duża :P

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za info!
PATIszon - strasznie mi się podoba Kimulec zarośnięty już po kąpieli. Śliczna i tak fajnie stoi!

A tak oglądając te wszystkie Twoje zdjęcia doszłam do tego, że mój psi zestaw to swoisty "negatyw (albo pozytyw?:loveu:)" Twojego psiego zastawu (Kenia i Kimi). Bo u mnie duża krótkowłosa suka jest CZARNA, a pudel miniatura jest RUDA:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...