Jump to content
Dogomania

wystawa w Warszawie


naomi

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Abutka jest piekna, zadnej beczulki nie przypomina i w ogole prosze nie dokuczac narzeczonej Hela!!!

Nie ma mowy o dokuczaniu, ale na samym początku jak Amfi umieściła zjęcie Abi w profilu, to Abi wyglądała tam jak mała, czarna, słodka beczułeczka.

Sam miodzik

Link to comment
Share on other sites

yyy czemu nie dziala

Mnie zastanawia czemu ten .jpeg we własciwosciach nie ma żadnego rozszerzenia :o

A piesek super uśmiechnięty :-)

P.S. za taaaaaaaaakie wieeeeeeeelkie zdjęcie prawdopodobnie zostalabys pogryziona po kostkach przez Dag :wink: więc może lepiej że się nie udało :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Gratuluje ABI udanego wystepu - i mam nieomylne wrażenie(po tych fotkach - wnioskujac),ze jakbyscie byly w Klasie Mlodzieży ten BOB przypadlby Wam :D - tak mi sie wydaje - WO dostalyscie - prawda :)

A mnie bardzo zaciekawily te czarne podpalane Staffiki od Senator :o

Nie wiesz AMFI jakie oceny one uzyskaly :roll:

Brawo dla ABI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dzięki jeszcze raz za gratulki. WO niestety nie było (TYM RAZEM!!!), samo O - za "w ruchu francuski front, tył beczkowaty" - no niestety tak jak pisała Lapisowa - beczułka z niej była od zawsze... i tak pewnie zostanie. :roll:

Co do podpalanych staffików też mnie zaciekawiły i przyjrzałam się im uwaznie - nawet myślałam z poczatku, ze to tylko widzowie, ale jak wyszły na ring :o :o :o

Nie wiem niestety jakie miały oceny - byłam w szoku i w ogóle mało wiem. Ale w katalogu sa opisane jako czarne pręgowane. I faktycznie te podpalanie nie było "czyste" - tylko jakby pregowane. A więc czarne podpalane pregowane? :wink: :o

Link to comment
Share on other sites

Amfi za Kołobrzegiem nad morzem jest fajny lasek, myślę że naszym psiakom bardzo by się spodobał wspólny spacerek po nim.

(Ludziska tam robią różne rzeczy, ale myślę że nasze pieski na to nie wpadną)

Hii hii my tez chodzimy na taka plażę - tyle, że nad Wisłą 8) :oops: 8)

Link to comment
Share on other sites

Witaj Eryko

Chyba nie źle wam poszło na wystawie, Ahsanek się spisał na 5.

Wszyscy się chwalą to i ja się pochwale Alamo wygrał młodzież i ukończy tym samym młodzieżowy championat, :BIG: :D :D :D :D :D :D :D :D Foggy Colar suczka moich znajomych była 2 w młodzieży :D :D :D

wyst_80_0.jpg

Crazy@ dzięki jeszcze raz za fotkę Lamisia :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Amfi za Kołobrzegiem nad morzem jest fajny lasek, myślę że naszym psiakom bardzo by się spodobał wspólny spacerek po nim.

(Ludziska tam robią różne rzeczy, ale myślę że nasze pieski na to nie wpadną)

Hii hii my tez chodzimy na taka plażę - tyle, że nad Wisłą 8) :oops: 8)

I tez robiecie te rózne rzeczy :lol: :oops: :wink: ???

AMFI na fotkach Abi prezentuje sie FAJNIE , nie widać tegop co napisalas :) hmm... bedzie dobrze WYROBICIE SIE :D :D

Tak te podpalane Staffiki sa z delikatnymi pregami- ale to jednak mimo wszystko PODPALANE :( :o i co za tym idzie ........... :roll: czuje w kosciach,ze od tych sedzin ... no tak,a która Was oceniala ??? :) nie powinny dostać DSK - ale to tylko moje domysly :P

Pozdr.... :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...