Jump to content
Dogomania

wystawa w Warszawie


naomi

Recommended Posts

czy nie wiecie o ktorej godzinie beda bulteriery?

Rok temu zanim dojechalam na ten stadion, bylo po 10.00, to juz bylo po wszystkim :(

Teraz w kwietniu postanowilam pojechac wczesniej, zeby nie przegapic jak ostatnio, bylam przed 9.00, a buliki byly dopiero cos kolo 12.00 :evil:

w tym roku chce zabrac moja Akse (jako widz) wiec nie chcialabym siedziec tam kilka godzin (a czy w ogole bede ja mogla zabrac, jak jej nie wystawiam?)

pomocy!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam!!! Jesli chodzi o ocenianie psow na ringach to zaczyna sie zazwyczaj o 10.00 szybkosc zalezy glownie od sedziego, ilosci psow i kolejnosci w ktorej bedzie oceniana Wasza rasa... Najlepiej zadzwonic do zk i dowiedziec sie o ktorej orientacyjnie wejdzie dana rasa, to samo w zwiazku z wchodzeniem psow niewystawowych. Jeszcze co do drugiego pytania to na bank pies musi miec swiadectwo zdrowia i aktualne szczepienia... :D

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej zadzwonic do zk i dowiedziec sie o ktorej orientacyjnie wejdzie dana rasa, to samo w zwiazku z wchodzeniem psow niewystawowych. Jeszcze co do drugiego pytania to na bank pies musi miec swiadectwo zdrowia i aktualne szczepienia...

ja powiem na swoim przypadku. Na każdej karcie przy zgłoszeniu psa na wystawę pisze wyraźnie, że nie będą wpuszczane psy, które nie są ujęte w katalogu wystawowym. Tyle z teorii, bo w praktyce różnie to bywa.

Ja z Lukrem w Katowicach na miedzynarodową nie weszłam, pomimo posiadania zaświadczenia o zdrowiu i aktualnych szczepień.( oczywiście nie był zgłoszony bo nie było klasy puppy ) Udało mi się go przemycić przez bramkę na podstawione papiery, ale już na badaniu weterynaryjnym dostał cofke, bo wety stwierdziły, że za młody...i takie inne różne bzdury.

Co wystawa , to inaczej do tego podchodzą. Najlepiej zapytać "Warszawiaków", jak przemycają niezgłoszone psy, albo jakie teksty walą na bramce, żeby jednak przejść :lol:

Link to comment
Share on other sites

Astania to znowu się spotkamy :D i może tym razem uda nam się pogadać :wink: bo w Krakowie jakoś niewyszło. W domu to o niczym nie mówie tylko o tym twoim ślicznym białym łepku :D miło będzie znów go zobaczyć. :D

Link to comment
Share on other sites

I moja Abutka debiutuje w klasie szczeniąt - aczkolwiek okulała ostatnio,a więc nie wiem jak to będzie.... :roll:

Ale myślę, że będziemy twarde i nie :scared: tylko wystapimy.... :B-fly:

A potem... :beerchug:

Pozdrawiam i do zobaczenia!

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie,dzwoniłam do warszawskiego ZK i powiedzieli mi,że NIE MOŻNA wejść z psem,który nie będzie wystawiany....już nie wiem,czy mam ryzykować i brać Bertę, bo jadę ze znajomymi i jak mnie cofną, to będę musiała siedzieć pod bramą i czekać aż moi znajomi się nacieszą wystawą....a tak bym chciała zabrać Bertusię, chciałam ją pokazać hodowczyni itp.....Niestety nie mogłam jej wystawić, bo Berta kuleje (podejrzenie dysplazji - dziś jedziemy do dr Sterny na ostateczne konsultacje). CO ROBIC????? :o

Link to comment
Share on other sites

Moja rada.

Nie zabieraj jej na wystawę psiak się tylko tam umęczy a ty nie będziesz mogła spokojnie pooglądać i pokręcić się od ringu do ringu.

To że jeszcze mała ma podejrzenie o dysplazje powinno przechylić szale na zostawienie jej w domu.

Sama wystawiam dwa psy - swojego Kaza i Crazy@ Szelme - i wiesz mi gdy jest upał to zanim wejdziemy na ring psiaki mają języki do ziemi. Do tego dodajmy podniesione ciśnienie osób wystawiających, ich psy to wyczuwają i też są niespokojne.

Więc dobrze się zastanów czy gra warta świeczki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...