Jump to content
Dogomania

Rottki w potrzebie


szachrajka14

Recommended Posts

gdansk promyk SUCZKA SARA OK. 2 LATA 616093900050810 WIELKOŚĆ: ŚREDNIA SZCZEPIENIA: TAK BOKS: 52 „Witam! Znaleziono mnie pozostawioną bez opieki na ul. Wita Stwosza w Gdańsku – Oliwie. Niestety jak do tej pory nikt się nie zgłosił. Czyżbym została rozmyślnie porzucona? Jeśli tak, to nie pozostaje mi nic innego jak tylko rozglądać się powoli za nowym, bardziej odpowiedzialnym domem. W momencie trafienia tutaj nie wyglądało na to, żebym dłuższy czas pozostawała na ulicy. Raczej w miarę byłam zadbana i odżywiona. Na sesji okazało się, że jestem dobrze ułożoną sunią. Widać, że ktoś ze mną pracował. Nie przejawiam żadnej agresji w stosunku do ludzi. Bardzo fajnie współpracuję z przewodnikiem. Co do stosunku do innych zwierząt póki co trudno powiedzieć coś więcej ponieważ obecnie mieszkam sama w kojcu. Nie wiem ile potrwa mój pobyt tutaj, ale mam nadzieję, że nie za długo, bo jednak wolałabym spędzać czas w normalnej rodzinie przy boku tym razem bardziej „ogarniętych” opiekunów.” Pozdrawiam Sara. Sara-5.jpg
Sara-2.jpg

w nowym domu

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

schronisko Gdansk Promyk

PIES BAZYL OK. 4 LATA 616093900049710
WIELKOŚĆ: DUŻY
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: K-3
„Witam. Do schroniska trafiłem w połowie listopada zeszłego roku. Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi. Bardzo szybko przywiązuję się do nowych osób. Jestem bardzo karny. Znam podstawowe komendy i wykonuję je bez problemu. Raczej nie toleruję małych psów. Na spacerach z wolontariuszką wobec innych psów wykazuję zainteresowanie, ale bez oznak agresji. Lubię aportować i wykonywać inne zadania na przeszkodach znajdujących się na schroniskowym placu „zabaw”. Jestem bardzo silny i po wyjściu z kojca na spacer potrafię nieźle ciągnąć, ale pracujemy nad tym. Bardzo ekscytuję się na widok przejeżdżających samochodów. Akceptuję bez problemu dzieci (sprawdzone). Reaguję na przywołanie i wtedy wracam do opiekuna. I chociaż generalnie jestem wielkim, przyjaznym „przytulakiem”, to potrzebuję opiekunów doświadczonych, dla których nie będę pierwszy w życiu psem.” Pozdrawiam, Bazyl.

 

Bazyl-7.jpg

 

Bazyl-4.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Dzidek to przemiły rottweiler – pies do kochania

Dzidek nie jest młodzikiem. Nie wiadomo w jakich okolicznościach trafił do schroniska. Nie mogliśmy pozwolić aby cierpiał w tak strasznym miejscu. Te psy nie potrafią żyć bez swojego człowieka. To prawdziwi przyjaciele.

Zabraliśmy Dzidka do kameralnego hoteliku. Jego życie odmieniło się. Jest już po kąpieli i podstawowych badaniach. Mamy nadzieję, że to pierwszy krok w kierunku do wymarzonego miejsca na ziemi jakim jest prawdziwy dom.

Dzidek jest przemiłym misiem do przytulania, akceptuje inne zwierzęta. Będzie wspaniałym przyjacielem dla kogoś, kto podaruje mu nowy dom!

Imię: Dzidek
Numer: 99/2016
Płeć: pies
Wiek: starszy
Wielkość: duża
Rasa: rottweiler
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do mieszkania w bloku, do innych zwierząt
Status: do adopcji

Kontakt: 503 069 502 lub [email protected]

508793724_2_644x461_dzidek-to-przemily-r

508793724_3_644x461_dzidek-to-przemily-r

 

508793724_1_644x461_dzidek-to-przemily-r

 

508793724_4_644x461_dzidek-to-przemily-r
----

Nie możesz adoptować?

Dorzuć grosik do utrzymania Dzidka!

Fundacja na Rzecz Zwierząt „Przytul Psa”
ul. Parkowa 5K, Ustanów, 05-540 Zalesie Górne

28 2490 0005 0000 4530 6884 7074

Tytułem: "Rottweiler Dzidek"

Paypal: [email protected]


www.przytulpsa.pl

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...