Jump to content
Dogomania

Gdzie sa polskie Thaie?


bety

Recommended Posts

Na razie znalazłam takie "Polki" - siostrzyczki

[SIZE=2][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/7258/mukdameu3.jpg[/IMG]
[/SIZE]
[SIZE=2][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/4093/maleedamzt8.jpg[/IMG]
[/SIZE]
Tej czarnej pewnie więcej nie znajdę, ale rudą gdzieś jeszcze powinnam mieć.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

jak to możliwe, że wszystkie 3 thaje mieszkające na terenie Polski się gdzies "zagubiły" (o ile wszystko dobrze zrozumiałam)???? właściciele na pewno musieli sobie zadać dużo trudu, zeby takiego pieska sprowadzić do Polski i się ich pozbyli?? aż tak dały im w kość??:shake: :shake: :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']jak to możliwe, że wszystkie [B]3 thaje mieszkające na terenie Polski[/B] się gdzies "zagubiły" (o ile wszystko dobrze zrozumiałam)???? właściciele na pewno musieli sobie zadać dużo trudu, zeby takiego pieska sprowadzić do Polski i się ich pozbyli?? aż tak dały im w kość??:shake: :shake: :shake:[/quote]

Mała poprawka w Polsce mieszkały 2 TR :p (chyba że o czymś nie wiem?), być może dalej mieszkają a tylko zmieniły właścicieli :???:. Być może, że nie zmnieniły właścicieli a tylko nie są wystawianie :???:. Fakty są takie, że krążyły ogłoszenia o ich sprzedaży, a suczki owe od 2003 roku nie pojawiły się na żadnej z wystaw :niewiem:. Nie urodziło się również ani jedno szczenię TR w Polsce. :shake:
Widać albo właściciele sprowadzając obie suczki nie dokońca zdawali sobie sprawę z czym mają do czynienia, albo brak sukcesów wystawowych skutecznie ich zniechęcił. :shake: Tak czy inaczej obie TR uznaliśmy za "zaginione/zagubione" ;) bo nikt nic nie wie o ich dalszym losie :shake:
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...