Jump to content
Dogomania

Właśnie wróciłam z Olomouca...


bety

Recommended Posts

Eee tam, ja tam się nigdy nie zniechęcam. 8-) Oprócz ras tzw. "obowiązkowych" - zawsze coś ciekawego (nowego) wynajdę do obejrzenia na wystawie. :biggrina: Tylko kurcze u naszych południowych sąsiadów trochę thai-ów jest - a oni nie chcą u nas ich pokazywać. Czyżby jeszcze nie odkryli, że u nas nie ma konkurencji?! :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia']Czesi, Słowacy?? Ja jadę do Olomunca. Czyżby była szansa zobaczyc tam thaia??:-o[/quote]
No jasne, że masz szansę - te, które odwiedzały Polskę (nie licząc Światówki) pochodziły w większości z południa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='basia']Właśnie wróciłam z Olomouca. Niestety w piątek były wystawiane aż 3 thaie :-o Spróbuje przepisa jakie:
ALTER MAGIC Z BANANOBE REPUBLIKY - pies
ASARAH BENCILLE - suka
BASANTA THAI OL-A-MI MORAVIA - suka[/quote]

Dwa pierwsze znam osobiście - Alter Magic to to cudo m.in. z Katowic'06 & Krakowa'06 i Poznania'06, Asarah była m.in. w Opolu'06. Basanty (matka dla Altera i ciotka dla Asarah) niestety nie widziałam na żywo. Jak bedę miała chwilkę to wstawię Asarah i Altera.
[B]Basia -[/B] czy nie byłoby dla Ciebie kłopotem napisanie mi stawki na PW [I][U]akit amerykańskich[/U][/I], bo niestety po nazwiskach nie wszystkie rozszyfrowałam?
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']W temacie wystawy napisano, że Thai Ridgeback w piątek w Olomuncu załapał się do wyboru Best Of Day (ale nie wiem czy załapał się na pudło), tak czy inaczej musiał wygrać wcześniej BOG!!!!!!!!
Pzdr[/quote]
Dokladnie Thai Ridgeback wygral Best of Group V, sedzia p. Szemraj. 2 byl chow chow a 3 malamut:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Oto fotki wspomnianego thaia. Autorka obiecała mi jeszcze inne :loveu:
Tą druga można by było rozjaśnić ale ja niestety nie umiem :shake:

[IMG]http://img441.imageshack.us/img441/1413/thaiolo01wz8.jpg[/IMG]


[IMG]http://img398.imageshack.us/img398/6969/thaiolo02ba6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...