Jump to content
Dogomania

maluchy


Gocha

Recommended Posts

Cześc wszystkim po dosyć długiej przerwie.

4 czerwca po cesarce, urodziły nam się dwa borzojki, piesio i sunia.

Piesio w kolorze tatusia, a sunia biało brązowa. Rosną bardzo szybko i praktycznie każdy dzień przynosi nowe wcielenie szczeniaków, czyli szczeniak wędrowniczek, szczeniak piszczący, szczeniak warczący itd...

Ich waga bardzo szybko rośnie, po urodzeniu - pies ważył 40dkg a sunia 32, a w trzecim tygodniu pies 1,45 kg, a sunia 1,25 kg. mają już ząbki i otwarte oczy. Zdjęcia niestety jeszcze w aparacie.

Link to comment
Share on other sites

Gocha

mój zwierzyniec to:

2 letnia Aura Uśmiech Poranka zwana Maszą, od miesiąca również 5-letnia Śnieżka Stepowy Goniec, oraz szczurka zwana Karmen, rybki - bez imion, :hmmmm: jeszcze(?!) oraz wszelkie stworzenia duże i mała które co chwila znoszą mi dzieciaki z osiedla, bo niestety wiedzą że spróbuję im pomóc... :wallbash:

przy uprzejmości Tili spróbuję wrzucić zdjęcia do wątku ze zdjęciami nie pamiętam tytułu... :niewiem:

tu uśmiech do Tili :D pomożesz :oops: :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

No cóż po Fatimie Flegeton , czas na literkę G i tak - sunia GAJA i piesio GANDALF, oczywiście też Flegeton. Z Marcinem się śmiejemy, że był Gandalf szary, biały no to czas teraz na rudego.

Gocha gratulacje :D imiona swietne, sama jestem fanka Tolkiena :D a pepkowe juz bylo? ;)

jenn i Cynka

Link to comment
Share on other sites

Tilia... to ja ...:silly:

zdjęcia wyślę ( tylko najpierw śliczne zrobię :hmmmm:) i może skrzynki Ci nie zapcham :wink:

Gocha

raz jeszcze gratulacje !!!!!!!!! pokaż nam swoje dzieciaki.... tylko zawiąż im czerwone kokardki :wink: .... czekamy....

Link to comment
Share on other sites

Gocha gratulacje :D imiona swietne, sama jestem fanka Tolkiena :D a pepkowe juz bylo? ;)

jenn i Cynka

niestety nie było, bo miałam tragedię rodzinną i jak narazie nie mam ochoty na nic, ani na śmiech, ani na wystawy.... :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...